Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Дюрі-бачі, персональний сервіс дають у разі виконання критеріїв, які зазначені на тій сторінці. У противному випадку в тебе є тільки персональний менеджер.

...склалось враження, можливо помилкове, що я краще розбираюсь в продуктах Альфа-банку, ніж вона.
Нехай так. Головне мати персонального менеджера, його рівень і навик ти зможеш зі згодом "прокачати" ;)

вчера открыл пакет Вайт, нужно в этом месяце делать 10 операций для бесплатности?
Нет. До конца месяца необходимо включить PUSH, что не взяли % за Альфа-чек.

И как правильно с Вайта отправить деньги? Тянуть с него другим банком?
По реквизитам (СЭП) или тянуть деньгу сторонним сервисом. Последний канал вывода чреват блокировкой карты и милое общение со службой безопасности.

АЛЕ в додатку В МІСЯЦЬ ОТРИМАННЯ КАРТКИ світилося в лічильнику безкоштовности 25 операцій або абонка 150 грн.
Це Спарта 😏
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
@Дюрі-бачі, персональний сервіс дають у разі виконання критеріїв, які зазначені на тій сторінці. У противному випадку в тебе є тільки персональний менеджер.
Доречі не зрозумів що за критерій
Розміщувати заощадження для членів Вашої родини в банку.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Дюрі-бачі, у мене тільки персональний менеджер. Чомусь Алла вирішила мені його надати чи менеджер сам мене взяв до себе.
Тому за персональний сервіс нічого не скажу :)
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
На якому рівні дають на вибір категорію азс? Чи там персонально все?
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
На якому рівні дають на вибір категорію азс? Чи там персонально все?
Обычно если дают то в последнее время 3% за кредитные + хамелеон за любые или 2% за свои деньги на дебетке. Грязными орехами. Но дают не всегда. Если кто часто использовал эту категорию ранее могут и порезать. Но я к примеру три раза заправлялся в октябре - дали так же и в ноябре
 
Останнє редагування:

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
При перевыпуске пластиковых карт через приложение Сенс, номер карты меняется?
Я так понимаю, при заказе перевыпуска, то перевыпускается виртуалка с другим номером и уже потом можно заказать её доставку на НП?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
При перевыпуске пластиковых карт через приложение Сенс, номер карты меняется?
Я так понимаю, при заказе перевыпуска, то перевыпускается виртуалка с другим номером и уже потом можно заказать её доставку на НП?
Номер картки міняється. При перевипуску в Sense одразу створюється віртуальна, а потім можна замовляти пластик на НП, все правильно :)
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Alfa-Bank, Я хочу открыть своему родственнику пакет Блэк.
Можно через ДИЮ открыть гривневую Визу Блэк и в Сенсе (или через чат) открыть гривневый МастерКард Блэк?
Или нужно будет после первой карты топать в отделение?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Alfa-Bank, Я хочу открыть своему родственнику пакет Блэк.
Можно через ДИЮ открыть гривневую Визу Блэк и в Сенсе (или через чат) открыть гривневый МастерКард Блэк?
Или нужно будет после первой карты топать в отделение?
2 картки в пакеті послуг безкоштовні і їх можна відкрити онлайн. Тому обидві зможете оформити в додатку (це буде 2 окремі рахунки), якщо потрібно просто 2 картки до одного рахунку, то треба відкрити один і додаткову замовити в чаті
 

Budger

Интересующийся
Реєстрація
03.11.07
Місто
1
Друзья, подскажите.
Пакет White абонплата 25 грн. мес., если не выполнить условий.
Если о карте "забыть", баланс уйдет в минус и будет неразрешенный овердрафт с процентами? Или как у Привата удержат только до 0?
В наличии White и Хамелеон
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Alfa-Bank,

1) кредитный лимит с одной карты RED на другую RED перенести никак нельзя?

2) если 8 ноября заявка на перенос кредитного лимита с RED на Caméléon была закрыта по причине того, что её взял в работу кредитный комитет, то отозвать заявку тоже никак нельзя?
 
Реєстрація
10.06.21
Місто
Kiev
Друзья, подскажите.
Пакет White абонплата 25 грн. мес., если не выполнить условий.
Если о карте "забыть", баланс уйдет в минус и будет неразрешенный овердрафт с процентами? Или как у Привата удержат только до 0?
В наличии White и Хамелеон
Будет в минус списывать по пакету. Овердрафта и процентов не будет.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Точнее должно в минус списать только на 1 абонплату.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
А ярлик поповнення мобільного ніяк?
Поки що ніяк. "Мій мобільний" — це невід'ємна частина застосунку. У планах Спарта буде переробляти ідею робочого столу.
Виявилось, що можна. Але лиш підв'язаний номер КС. В меню самого рахунку.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
А персональний курс при покупці валюти через Sens є у всіх, чи то якась особлива пропозиція? Тикнув галочку - скинули 5 коп (26.51->26.46)...
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
А персональний курс при покупці валюти через Sens є у всіх, чи то якась особлива пропозиція? Тикнув галочку - скинули 5 коп (26.51->26.46)...
Должен быть у всех, кто покупает более 500 1000. Обычно сбрасывает 1-2 коп. Вам нормально сбросили.
 
Причина: Неправильная цифра
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Должен быть у всех, кто покупает более 500. Обычно сбрасывает 1-2 коп. Вам нормально сбросили.
o_O. Знакомый периодически покупает там и не знал о такой штуке...(( Это всегда так? Или как повезет?
 
Зверху