Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
«Карткові туристи» перемістилися до Альфа-банку, який продає валюту найдешевше і він відразу став номер один за скачуванням на маркетах.

 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Себастьян Перейро, Він і раніше був найбільш вигідним, адже не треба платити 2-3% комісії. Хоча обмеження 20 тис/добу трохи заважає, а проведення операції по курсу через 3-4 дні теж збільшує ризик.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
деза якась ? чи краще забрати бабки щоб фонд не чекати ?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
chelavek, Дим пішов ще на початку війни, а от чи буде вогонь...
Репутація "москальського банку під санкціями" однозначно стимулює відтік грошей з банку. Половина знайомих не хотіла відкривати картки в Альфі навіть за гроші.
Однозначно не варто тримати всі гроші тільки в Альфі (особливо враховуючи прецеденти із 0 лімітом на зняття готівки).
Особисто я попав: перед війною заніс їм $ на депозит на 5 років...
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Останнє редагування:

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell

Альфа-Банк Україна прокредитував агропромхолдинг «Астарта-Київ» на 200 млн грн.​

Альфа-Банк Україна надав агропромхолдингу Астарта-Київ кредит у розмірі 200 млн грн в межах загального кредитного ліміту 40 млн долл США. Кошти будуть використані для потреб сільськогосподарського виробництва: закупівлю пального, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, проведення осінньої посівної кампанії.
p.s. Не схоже що Їм погано :sneaky:

 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
курс був від 23 до 27
ну ты чего, Sanyok77 записал бы в доход как минимум пару гривен после выплаты фондом по курсу 29,25 :cool:
Ещё я долларовыми депозитами не игрался :ROFLMAO: И доходность низкая, и выплата в гривне по курсу.
Да я и гривневый депозит в Альфе не открою. Ставки низкие, минимальный порог входа 5000 грн.
Альфа только Хамелеоном может похвалиться, у других банков такого нет. И наверное не будет.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
А кто закзчик этого говноброса?
Да, Альфе сейчас плохо и не легко, как и большинству банков Украины, но шторм который начался 24 февраля уже немного успокоился. Да, сокращения сотрудников идут полным ходом, отправляют людей в отпуска в т.ч. за свой счет, урезали большинство затрат, но в целом ситуация в банке относительно стабильная. На осень готовят ребрендинг.
Вброс, что руководство убежало в Польшу, ну не есть секретом, что они открыли офис в Варшаве, так как топменеджмент польский, ну и для безопасности, это правильное решение, руководство часто находится как в Киеве так и во Львове, так же резервный дата-центр в Польше открыли, что бы банк мог существовать, даже если в Украине не станет инфраструктуры. Банк активно помогает армии и организовал свое волонтерское движение среди сторудников
 
Останнє редагування:

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Не думаю, що в Альфі погіршується ситуація. Скоріше, навпаки: кредитки розблокували, ліміти по-тихеньку підвіщують, кеш-бек повернули...
Post automatically merged:

Да я и гривневый депозит в Альфе не открою. Ставки низкие, минимальный порог входа 5000 грн.
Як на мене, то в Альфі досить не погані ставки на депозити в порівнянні з іншими банками. Та й поріг 5000 - це хіба можна назвати обмеженням в наш час?
Post automatically merged:

А взагалі зараз найкращий спосіб розмістити кошти - це "Фонд Притули" або "Повернись живим".
 
Зверху