Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Sense Bank, це у вас жарти такі ? чи скільки чекати той ліміт по картці ?

Повертаюсь із радісними новинами, адже смс не була помилковою і питання з лімітом вже вирішили 😊
Був радий допомогти із цим 😉

Ваш друг та помічник, Володимир 💎
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Не очікували?) А ми повернулись!)
Саме в День Вишиванки, 16 травня - ми проводимо шалену вікторину в нашому чаті підтримки в застосунку Sense SuperApp 🎉

Вас буде чекати:
- База Знань у вишиванці, адже вона також слідкує за трендами 😎
- тематична вікторина в чаті, за якою всі вже скучили 😊

Вікторина триватиме в чаті з 10:00 до 23:59 - на результати варто очікувати до 22.05.24 на нашому сайті! Тож бажаємо Перемоги 🥳

Зробімо цей день яскравішим, в кольорах традиційної української вишивки, тому гайда одягати вишиванки, посміхатись та вигравати бонусні горішки 💙💛

Ваш друг та помічник, Володимир 💎
content.jpg
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Не очікували?) А ми повернулись!)
Саме в День Вишиванки, 16 травня - ми проводимо шалену вікторину в нашому чаті підтримки в застосунку Sense SuperApp 🎉

Вас буде чекати:
- База Знань у вишиванці, адже вона також слідкує за трендами 😎
- тематична вікторина в чаті, за якою всі вже скучили 😊

Вікторина триватиме в чаті з 10:00 до 23:59 - на результати варто очікувати до 22.05.24 на нашому сайті! Тож бажаємо Перемоги 🥳

Зробімо цей день яскравішим, в кольорах традиційної української вишивки, тому гайда одягати вишиванки, посміхатись та вигравати бонусні горішки 💙💛

Ваш друг та помічник, Володимир 💎
Переглянути вкладення 61563
Капець, а не вікторина. Ви пробуали свої ж запитання ставити в чат GPT :rolleyes: зовсім інша інформація :confused:
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Капець, а не вікторина. Ви пробуали свої ж запитання ставити в чат GPT :rolleyes: зовсім інша інформація :confused:
хммм..а підкажете, в якому питанні виникли розбіжності?

Ваша помічниця, Оля🧚‍♀️ к
Про університет. Львів а не Чернівці.. :oops: Кількість людей в Рівному. теж не сходиться. 4500 ж.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Ви пробуали свої ж запитання ставити в чат GPT
Знайшов експерта:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

хммм..а підкажете, в якому питанні виникли розбіжності?
Насправді з Гуглом не зійшлося лише про кількість країн, їх більше 100, а не 60:
Свято, яке виникло в Чернівцях, поширилося на увесь світ – тож Всесвітній день вишиванки тепер відзначають у понад 100 країнах світу.
Все інше вірно. cat не вірь всьому, що каже чат гпт, він любить щось своє придумувати
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Про університет. Львів а не Чернівці.. :oops: Кількість людей в Рівному. теж не сходиться. 4500 ж.
Ми перевіряли інформацію декілька разів, тому в вікторині всі відповіді вірні😉

В будь-якому випадку, ви можете пройти повторно вікторину💙
Ваша помічниця, Оля🧚‍♀️
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
всі відповіді вірні😉
не моє, але залишу це тут.

"Не зловживайте словами «вірний» і «вірно». Оскільки «вірний» – це насамперед відданий, який не зраджує, заслуговує на довіру.

Слушна порада
Правильна відповідь
Надійний спосіб
А вірним може бути друг або коханий/а."
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
всі відповіді вірні😉
не моє, але залишу це тут.

"Не зловживайте словами «вірний» і «вірно». Оскільки «вірний» – це насамперед відданий, який не зраджує, заслуговує на довіру.

Слушна порада
Правильна відповідь
Надійний спосіб
А вірним може бути друг або коханий/а."
Дякуємо за слушну пораду! Ми завжди готові до розвитку 🙌
Разом будем ставати краще, й ерудованіше 😊

Ваш друг та помічник, Володимир 💎
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Вітаю! Сплачував купівлю через сервіс payu коміс 2,5%. Так і повинно бути, це безготівкове списання?
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Прийшло пуш повідомлення про можливість збільшення ліміту по карті. Заповнив анкету,перетелефонував працівник банку на не фінансовий номер!+телефонує до людей,які не вказано в анкеті до заявки. Працівник банку випитує інформацію в родичів. Чому так банк поводиться? Для чого телефонувати без мого дозволу? Хочу відмінити заявку,а кц не бачить заявки. Як так Sense Bank ?
 
  • Wow
Реакції: idea

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Прийшло пуш повідомлення про можливість збільшення ліміту по карті. Заповнив анкету,перетелефонував працівник банку на не фінансовий номер!+телефонує до людей,які не вказано в анкеті до заявки. Працівник банку випитує інформацію в родичів. Чому так банк поводиться? Для чого телефонувати без мого дозволу? Хочу відмінити заявку,а кц не бачить заявки. Як так Sense Bank ?
Доброго дня! Потрібно уточнити ваші персональні дані і вже за ними перевірю інформацію. Поспішаю до вас у приватні повідомлення.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Прийшло пуш повідомлення про можливість збільшення ліміту по карті. Заповнив анкету,перетелефонував працівник банку на не фінансовий номер!+телефонує до людей,які не вказано в анкеті до заявки. Працівник банку випитує інформацію в родичів. Чому так банк поводиться? Для чого телефонувати без мого дозволу? Хочу відмінити заявку,а кц не бачить заявки. Як так Sense Bank ?
У мене щось подібне є.
В чому суть: я ще в 2014-15 роках отримав компенсацію з ВАБа через Альфа-банк і при реєстрації вказав 063.
А в 2021 році реєструвався на Хамелеон і вказав 098. Тоді Київстар пропонував кредитний ліміт, якщо зарегаєш його номер в СЕНСі.
Тепер у мене 2 номери і SMS приходить на 098.
Sense Bank Можете мені залишити лише один номер? А то щось не дуже зручно.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Можете мені залишити лише один номер? А то щось не дуже зручно.
Добрий ранок, спробую допомогти вам :)
Вже поспішаю у пп щодо уточнення номерів.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
Post automatically merged:

Кочевник, добрий ранок. Пам'ятаю, що мав надати відповідь у понеділок-вівторок, вибачаюся що з цим запізнився, але була поважна причина, витягував всю інформацію щодо компанії вашої.
Втому вигляді, як відображаються у вас дані до сплати (де 2-3 платежа) це залежить повністю від компанії, котра нам передає дані до сплати. Так само і мінімальний платіж у компанії складає - 1 грн. Змінити його на 0 грн ми не можемо, бо у компанії проставлено саме мінімальний платіж в 1 грн, а менше не можна (і система не дозволяє виставляти 0 грн).
Тобто, або тут загально, ви можете не сплачувати, прибравши галку, або сплатити все. Ну або ж як варіант, там де не плануєте сплачувати у платежах вказати 1 грн. І тоді сплатити вже повністю те, що вам потрібно.

Змінити цю систему у застосунку ми не можемо технічно ніяк, бо все що передає нам компанія, ми так само і відображаємо у застосунку. На жаль, якби не хотілося, але 3-го варіанту немає. Тобто щось змінити або зробити "костиль" в цьому випадку не вийде.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 
Останнє редагування:
  • Haha
Реакції: idea
Зверху