Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
29.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 4s, 5s, 12
У меня долгов по кредитным не было и как война то они обнулились и всё.
Это другое... Ответ банка на это:
Марина Томаш сказав(ла):
...зменшення ліміту по Вашій картці було здійснено не в рамках цього процесу, т.я. він стартував з 12 березня.
Ваш ліміт зменшили в перші дні воєнних дій для мінімізації ризиків та кредитного навантаження.
А так это они мне помогаю... освобождают так сказать... где-то мы это всё уже слышали...
 
Реєстрація
13.01.11
Місто
Запорожье
Если в Сенсе заблокировать карту пакета Вайт, абонку (когда ее снова введут) не будут начислять? Пока орехов за пополнение нет, карта не нужна.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
barborys, верняк будет закрыть карту, а позже, при необходимости - открыть повторно ее или другую.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Реєстрація
18.07.18
Місто
Киев

Зміни процентних ставок по депозитних продуктах​

будуть змінені процентні ставки:

- з 05.04.2022 р. по строкових депозитах в національній валюті України та іноземній валюті;

- з 01.05.2022 р. по депозитних продуктах "Дохідний сейф", "Скарбничка" та "Ощадний" в національній валюті України для нових та діючих Угод.
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
Вони там взагалі. А розірвати достроково не дають угоди через зміну умов?
А разве это неразрывные депозиты? Не знаю условий по "Скарбничцi", но по остальным двум забирай деньги, когда хочещь.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Да, Аллюсик "накушался". И планы все тоже поломал.
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
То тогда нет смысла и здесь пока денюжку держать. Я так понимаю, остаётся БВР Востока самым максимальным потпроцентам. Как лучше вывести деньги с Альфы на Восток? Через Iban?
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Зверху