Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
06.04.18
Місто
Луцк
Що там, рашабанк 20% кредиту компенсує лише по споживчим та готівкоми кредитам? Хамелиону не стосується, тобто на кред. карти не поширюється?
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Киев
Що там, рашабанк 20% кредиту компенсує лише по споживчим та готівкоми кредитам? Хамелиону не стосується, тобто на кред. карти не поширюється?
Звісно ні. Намагаються хоч щось повернути по стрьомним кредитам.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5

Альфа-Банк спише 20% кредиту клієнтам, які погасять 80% заборгованості​


 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев

Альфа-Банк спише 20% кредиту клієнтам, які погасять 80% заборгованості​



Чекаємо тепер по депозитах, щоби дозволили дострокове повернення з доплатою 20% від первинної суми депозиту.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5

Альфа-Банк спише 20% кредиту клієнтам, які погасять 80% заборгованості​



Чекаємо тепер по депозитах, щоби дозволили дострокове повернення з доплатою 20% від первинної суми депозиту.

Я не спеціаліст по банках, але сума яку вони отримали від НБУ + акція 20% за 80% по кредитам говорить мені що у них величезні проблеми з ліквідністю. Жаль якщо загнуться і люди втратять свої депозити, але як же мене бісила їх реклама (біл борди) про Sense super app, повний дебілізм. Я взагалі її не розумів, що вони ж рекламують там (ще більше пекла). Просто кормили маркетологів, а тепер у них закономірно проблеми (як на мене).
 
  • Sad
Реакції: webb
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Останнє редагування:
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T

наш банк это касается?
Наверно всё же нет. Так как то АБ (RU), у наш Альфа-банк это АБ (UA). Это разные юр.лица как бы.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G

наш банк это касается?
НІТ
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
у них величезні проблеми з ліквідністю
Банк, у которого проблемы с ликвидностью, не сбрасывает ставки по депозитам в пол, это не имеет никакого смысла.
якщо у нього немає проблем то чому такий великий рефінанс, чому хочуть щоб достроково погашали кредит пробачаючи 20%?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
якщо у нього немає проблем то чому такий великий рефінанс, чому хочуть щоб достроково погашали кредит пробачаючи 20%?
Погуглив яка була ставка рефінансу... Здогадка така - рефінанс настільки великий, що закрив потреби у коштах на довгостроковий період. А процент той самий, що і по депозитах, навіть менший, ніж той який вони пропонували. А "короткі" гроші зараз не потрібні нікому, тому нащо вони піднімали ставки Мобільного, для мене лишилось загадкою. Усі ці маневрування вирішують тактичні задачі, можливо хтось більш розумний пояснить додатково, або мене виправить.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Может, все эти шаги, 0,1% и досрочный возврат кредитов, чтобы плавно свернуться без банкротства?
Как Проминвест, из одного из крупнейших с отделениями в каждом райцентре и кучей зарплатных, пенсионных проектов превратился в контору с одним отделением и без услуг для обычных людей.
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Киев
Может, все эти шаги, 0,1% и досрочный возврат кредитов, чтобы плавно свернуться без банкротства?
Как Проминвест, из одного из крупнейших с отделениями в каждом райцентре и кучей зарплатных, пенсионных проектов превратился в контору с одним отделением и без услуг для обычных людей.
Швидше щоб хоч щось повернути, бо багато людей втратили доходи і не можуть платити по кредитах.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Вказується, що таким чином можна закрити споживчі кредити та кредити готівкою, сума у залишку за якими станом на 1 квітня становить понад 10 тис. грн за строковою та простроченою заборгованістю до 180 днів.

Швидше щоб хоч щось повернути, бо багато людей втратили доходи і не можуть платити по кредитах.
+1
Думаю, що значно погіршилася платіжна дісципліна за кешкредитами, от Альфа і вирішила запропонувати пряника, щоб люди щось заплатили поки в них є кошти та таким чином зменшити кількість проблемних кредитів.
На відміну від Ідеї яка вирішила продзвонювати (як колектори?) клієнтів.
Імовірно у Привату та Моно трохи інша ситуація, оскільки видно, що клієнти більш лояльні до цих банків та продовжать користуватися цими банками, або ж ця проблема в них буде виявлена пізніше (оскільки в ці банки пропонували кредитні канікули)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
10.01.09
Місто
м.Луцьк
Телефон
LG D690, LG A290, LG V400, MF622
Прийшло повідомлення від Ало ща Альфа знову видає кредит на покупку техніки, дивно ніхто з банків недає кредит а Альфа пропонує!!!
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Прийшло повідомлення від Ало ща Альфа знову видає кредит на покупку техніки, дивно ніхто з банків недає кредит а Альфа пропонує!!!
о, так выходит, что можно купить товар со скидкой 20% если погасить 80% кредита?
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Прийшло повідомлення від Ало ща Альфа знову видає кредит на покупку техніки, дивно ніхто з банків недає кредит а Альфа пропонує!!!
о, так выходит, что можно купить товар со скидкой 20% если погасить 80% кредита?
Там условия:
Вказується, що таким чином можна закрити споживчі кредити та кредити готівкою, сума у залишку за якими станом на 1 квітня становить понад 10 тис. грн за строковою та простроченою заборгованістю до 180 днів.
 
Зверху