Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Сапожник

Заблокирован
Реєстрація
07.05.23
Місто
Белая Церковь
Попал в отделение вашей Альфы - это ппц, я много лет такой лютой дичи не видел, жесть, хуже любого говнобанка.
2 девки работают, 6 гуляют, все тупят как хз что... Слов мало.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Перемедон, Все можливо 😉

*Андрій
Post automatically merged:

Попал в отделение вашей Альфы - это ппц, я много лет такой лютой дичи не видел, жесть, хуже любого говнобанка.
2 девки работают, 6 гуляют, все тупят как хз что... Слов мало.
Цікаво 🤔Яке відділення відвідували ? Спробую уточнити що у них там трапилось, що так багато працівників гуляють

*Андрій
 

Сапожник

Заблокирован
Реєстрація
07.05.23
Місто
Белая Церковь
Перемедон, Все можливо 😉

*Андрій
Post automatically merged:

Попал в отделение вашей Альфы - это ппц, я много лет такой лютой дичи не видел, жесть, хуже любого говнобанка.
2 девки работают, 6 гуляют, все тупят как хз что... Слов мало.
Цікаво 🤔Яке відділення відвідували ? Спробую уточнити що у них там трапилось, що так багато працівників гуляють

*Андрій
Нет, не скажу. Во первых наврал, плиз, не 6 гуляют а 4 из 6,( один не девка и работает, но тупит), а как раз работающая оказалась умничкой, хоть и старше всех остальных там.
Мне не нужно крови сотрудниц(-ков) Сенса, я свой вопрос решил.
А там хоть трава не рости и камни с неба/
 
Реєстрація
14.09.22
Місто
București-Запорожье
Хотел сделать заказ на MAUDAU и получить 10% орехов. Но на баннере оказалась инфа, что это только для первой покупки (у меня не первая)
А вот в правилах акции - такого условия нет.
Я так понимаю, кешбек бы мне и не начислили. Оставил обращение в видеочате и потребовал сорри-бонус. Хотя мог бы сделать покупку на 2000грн и согласно правилам требовать 200 орехов. Но не стал обострять проблему. Думаю, сейчас правила подправят задним числом
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Хотел сделать заказ на MAUDAU и получить 10% орехов. Но на баннере оказалась инфа, что это только для первой покупки (у меня не первая)
А вот в правилах акции - такого условия нет.
Я так понимаю, кешбек бы мне и не начислили. Оставил обращение в видеочате и потребовал сорри-бонус. Хотя мог бы сделать покупку на 2000грн и согласно правилам требовать 200 орехов. Но не стал обострять проблему. Думаю, сейчас правила подправят задним числом
Вітаю! Дещо не зрозумів, в чому тут вина банку? :unsure:
У розділі Cash'U Club - Призи та акції, якщо перейти на сторінку Акції та увійти у MAUDAU, то там прописано саме те, що отримати кешбек можна тоді, коли ви робите покупку вперше.
1689342447509.png

Та якщо у цьому ж розділі перейти у Правила акції, в самому кінці буде таблиця, де вказано:
1689342874589.png

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 
Реєстрація
06.04.18
Місто
Луцк
Попал в отделение вашей Альфы - это ппц, я много лет такой лютой дичи не видел, жесть, хуже любого говнобанка.
2 девки работают, 6 гуляют, все тупят как хз что... Слов мало.
ти в пумбі ще не був) Але і це фігня. Пам'таю коли ще працював кацапський форвард, ось там був сюр) Тупо офіс, де якась тумбочка. на ній старий ламповий телик, ширма за якою баба підробляє манікюром і якась прив'язана вівчкарка. Я тоді подумав, що це прямо з расії люди)
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Попал в отделение вашей Альфы - это ппц, я много лет такой лютой дичи не видел, жесть, хуже любого говнобанка.
2 девки работают, 6 гуляют, все тупят как хз что... Слов мало.
ти в пумбі ще не був) Але і це фігня. Пам'таю коли ще працював кацапський форвард, ось там був сюр) Тупо офіс, де якась тумбочка. на ній старий ламповий телик, ширма за якою баба підробляє манікюром і якась прив'язана вівчкарка. Я тоді подумав, що це прямо з расії люди)
але ж було 15% на залишок з вільним користуванням тай гроші заходили з закордону за курсом нормальним
 
Реєстрація
18.11.19
Місто
Харьков
Alpha_UA, в них таке буває. Глюк лікується дуже просто: потрібно закинути 1 грн. )))))))
Та поки не чіпаю - нехай лагодять.

Если ничего не делать, глюк проходит сам за ночь/утро.

Вчера целый день кидал скрины представителю в личку, но до позднего вечера глюк воспроизводился.
 
Реєстрація
14.09.22
Місто
București-Запорожье
Хотел сделать заказ на MAUDAU и получить 10% орехов. Но на баннере оказалась инфа, что это только для первой покупки (у меня не первая)
А вот в правилах акции - такого условия нет.
Я так понимаю, кешбек бы мне и не начислили. Оставил обращение в видеочате и потребовал сорри-бонус. Хотя мог бы сделать покупку на 2000грн и согласно правилам требовать 200 орехов. Но не стал обострять проблему. Думаю, сейчас правила подправят задним числом
Вітаю! Дещо не зрозумів, в чому тут вина банку? :unsure:
У розділі Cash'U Club - Призи та акції, якщо перейти на сторінку Акції та увійти у MAUDAU, то там прописано саме те, що отримати кешбек можна тоді, коли ви робите покупку вперше.
Переглянути вкладення 55671

Та якщо у цьому ж розділі перейти у Правила акції, в самому кінці буде таблиця, де вказано:
Переглянути вкладення 55672

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
Разговаривал по видеосвязи в чате банка - работник поддержки не смог показать место в правилах, где написано про "первую" покупку. Я так понимаю, к моменту когда вы взялись за этот вопрос - правила уже "подкорректировали"
Post automatically merged:

Попал в отделение вашей Альфы - это ппц, я много лет такой лютой дичи не видел, жесть, хуже любого говнобанка.
2 девки работают, 6 гуляют, все тупят как хз что... Слов мало.
ти в пумбі ще не був) Але і це фігня. Пам'таю коли ще працював кацапський форвард, ось там був сюр) Тупо офіс, де якась тумбочка. на ній старий ламповий телик, ширма за якою баба підробляє манікюром і якась прив'язана вівчкарка. Я тоді подумав, що це прямо з расії люди)
"Здесь так душевно, по-домашнему :) "
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Разговаривал по видеосвязи в чате банка - работник поддержки не смог показать место в правилах, где написано про "первую" покупку. Я так понимаю, к моменту когда вы взялись за этот вопрос - правила уже "подкорректировали"
Потому, что нигде, кроме вашей фантазии и, возможно, какого-то баннера, нет ничего про "первую" покупку.
Если предложение для maudau есть в сенс - покупайте и получайте бонусы. Хоть одной покупкой, хоть десятью в течение месяца.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Україна планує націоналізувати "Сенс Банк" (колишній "Альфа-банк") уже наступного тижня, тобто до 16 липня. Банк внесено до списку системно важливих фінустанов.
Про терміни передбачуваної націоналізації повідомляє Bloomberg, посилаючись на власні джерела.
Щось мені ця націоналізація нагадує приватизацію «Укртелекома». Аби лише не закінчилась так само.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Разговаривал по видеосвязи в чате банка - работник поддержки не смог показать место в правилах, где написано про "первую" покупку. Я так понимаю, к моменту когда вы взялись за этот вопрос - правила уже "подкорректировали"
Все набагато простіше, я прочитав ваш відгук. Зайшов у Sense SuperApp, перейшов у потрібний розділ, де в банері написані умови. Додатково переглянув в правилах.
Без жодних змін, редагувань "вчорашнім днем" ;)

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
не зміг розрахуватися картою в магазині
Отже, як кажуть, second encounter: той самий магаз, та ж картка і знову відмова по ліміту :rolleyes:
Але, навчений помічницею на ім'я Анастасія, що часом термінали, як порєдна дівчина, з першого разу не дають, спробував повторно розрахуватися токеном, і ... оплата пройшла. Навіть горіхи по операції нарахували.

Отакої
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
На вихідних тут якось було тихенько, проте наші збройні сили сьогодні вдруге робили бавовну кримському мосту :sneaky:
Вирішили трохи додати активності, тому в нас вийшла така публікація (хто ще не підписан на нас у Twitter, саме час це зробити :)):

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
СММ-щики вирішили прокачати акк Сенс банку в укртві?
Деякі публікації зробили ваші помічники, тобто ми, агенти підтримки ;)
Мої це з Будановим мем, а також є з Байденом.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Если ничего не делать, глюк проходит сам за ночь/утро.

Вчера целый день кидал скрины представителю в личку, но до позднего вечера глюк воспроизводился.
Взяли ваш приклад в роботу, вже все має працювати. Якщо виникне така ж помилка, будемо вдячні за приклади. Вибачте за причинені незручності😔
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Sense Bank, Але тут не філіал тві, то ж будь-ласка не треба влаштовувати пряму трансляцію
 
Зверху