Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
как вывести с пионера деньги? ввожу свое фио и iban но получаю такую ошибку
Unfortunately, your recent attempt to withdraw funds from your Payoneer account to your bank account was not successful, because the SWIFT code that you provided to Payoneer appears to be incorrect. These funds have been returned to your Payoneer account.
хотя нигде не требуют вводить SWIFT code
Так як це помилка на ресурсі Payonner, то уточнити рекомендуємо у них з приводу проведення платежів через їх ресурс, що стосується свіфт коду, він у нас змінився декілька місяців назад, про що було відправлено повідомлення через систему свіфт, і кожен ресурс повинен окремо оновити базу на своєму боці, для прикладу у нас при будь яких змінах в системі свіфт інформація оновлюється протягом місяця, у інших цей термін може відрізнятись


Ваша помічниця Анастасія
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Придбав у магазині мережі Brain деякий товар, розрахувався карткою Sens у смартфоні, потім дивлюсь, нема 0.5% горіхів. Подивився уважніше, за МСС 5045 Сенс горіхи не дає.
Все вірно, але осадок залишився.
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Придбав у магазині мережі Brain деякий товар, розрахувався карткою Sens у смартфоні, потім дивлюсь, нема 0.5% горіхів. Подивився уважніше, за МСС 5045 Сенс горіхи не дає.
Все вірно, але осадок залишився.
С Брэйном всегда так. Компьютерная техника не кэшбэчится.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
за МСС 5045 Сенс горіхи не дає.
Все вірно, але осадок залишився.
Була аналогічна ситуація, але в іншому офлайн-магазині. Теж ще більше погіршило ставлення до банку.
Взагалі Сенс за зайву копійку удавиться – схоже це їхнє кредо. І лояльності до клієнтів теж 0. Тому звісно жодних рекомендацій його продуктів друзям і знайомим.
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
С Брэйном всегда так. Компьютерная техника не кэшбэчится.
Так мали б дати 0,5% за розрахунок гаджетом, чи я щось не зрозумів?
Нет. 0.5% за гаджет Алка-жадюга дает только если МСС входит в категории для орехов, но не был клиенту предложен или не был ним выбран. Упомянутый же МСС у Алки не входит ни в одну из категорий для кэшбека - соответственно даже жалкие 0,5% орехами не положено.
ИМХО - это очень "классно" и совершенно ясно характеризует Алку - не включить довольно популярный МСС реальных покупок в перечень для кэшбека - эта точно за копейку удавится ;)
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell

Отримай зарплату раніше в Sense SuperApp.​

Sense Bank продовжує задавати тренди на ринку фінансових послуг та з 7 вересня 2023 року запускає новий кредитний продукт для своїх клієнтів. Відтепер усі клієнти, які отримують заробітну плату на рахунок в Sense Bank, можуть оформити кредит «Зарплата раніше» прямо в цифровому банку Sense SuperApp за лічені хвилини. Цими коштами можна буде скористатись, не чекаючи звичної дати отримання зарплати.
Серед інших переваг послуги:
відсоткова ставка 0,01% річних у разі погашення впродовж пільгового періоду;
пільговий період до 43 днів на всі операції;
комісія за надання кредиту складає 100 гривень на місяць та стягується тільки у випадку, якщо клієнт скористався ним.
Мінімальна сума кредиту – 1 000 грн, максимальна сума – 20 000 грн. Детально ознайомитись з умовами можна за посиланням.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Т.е. за минималку 1000 грн надо отвалить 100 грн, что составляет 10%.
Тогда уж лучше обналичить бабки с кредитки под 4%, там за 100 грн можно снять 2500 грн.
Но это только если срочно нужен именно налик. Ведь оплаты в интернете и в торговых сетях без комиссии.
А у СЕНСа имеет смысл платить 100 грн только если снимать больше 2500 грн, например 10 000 или даже 20 000.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
1694260108772.png

накапали ліміт на вигоду не очікувано 20к
я не просив
Post automatically merged:

1694260249130.png
цікаво чому пише "Особисті кошти" ? якщо це не мої ,а кредитні ...
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell

накапали ліміт на вигоду не очікувано 20к
я не просив
Post automatically merged:

цікаво чому пише "Особисті кошти" ? якщо це не мої ,а кредитні ...
Краще б вони на хамелеон повернули ліміти. :unsure:
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
cat, а толку там коміс
картка наче мертва
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
cat, а толку там коміс
картка наче мертва
А якщо порахувати, витрати 30 000 грн. 100 грн в міс це 1200 за рік.(+ 0.01%) Якщо ж наприклад через монобанк витратити 30000грн то вийде % накапає на сумму 9300 грн за 10 міс Мінус 2 пільговий період. А потім ще ці 25000 грн на депозит на місяць з пролонгацією покласти то взагалі в плюс можна вийти. :giggle:
чи в мене не правильна тактика? :rolleyes:
 
Останнє редагування:

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Т.е. за минималку 1000 грн надо отвалить 100 грн, что составляет 10%.
Тогда уж лучше обналичить бабки с кредитки под 4%, там за 100 грн можно снять 2500 грн.
Но это только если срочно нужен именно налик. Ведь оплаты в интернете и в торговых сетях без комиссии.
А у СЕНСа имеет смысл платить 100 грн только если снимать больше 2500 грн, например 10 000 или даже 20 000.
Та там все реально ще гірше, бо там обов'язковою умовою є регулярне зарахування зарплати інакше послугу буде відключено.
Таким чином скоріш за все кожний місяць заборгованість фактично примусово буде закриватись (кошти доступні лише з 25 по 5, а якщо у середині місяця буде аванс, то він, якщо я правильно розумію, буде йти на погашення без можливості рефінансування заборгованості до 25го числа). Плюс за все це щомісячна комісія при наявності заборгованості у 100грн.
Адекватної економіки для клієнта взагалі не бачу. Ну може, якщо тільки потрібна значна сума кешу на пару тижнів.
Post automatically merged:

cat, а толку там коміс
картка наче мертва
А якщо порахувати, витрати 30 000 грн. 100 грн в міс це 1200 за рік.(+ 0.01%) Якщо ж наприклад через монобанк витратити 30000грн то вийде % накапає на сумму 9300 грн за 10 міс Мінус 2 пільговий період. А потім ще ці 25000 грн на депозит на місяць з пролонгацією покласти то взагалі в плюс можна вийти. :giggle:
чи в мене не правильна тактика? :rolleyes:
Ну для повної правильності розрахунків слід ще додати 10% мінімального платежу на місяць і пов'язані з цим процеси.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ

накапали ліміт на вигоду не очікувано 20к
я не просив
Post automatically merged:

цікаво чому пише "Особисті кошти" ? якщо це не мої ,а кредитні ...
Вітаю, так не має бути 🤔
Але потрібно в усьому розібратися, дякую, що поділилися інформацією.
Вже пишу вам у приватні повідомлення.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
Post automatically merged:

Т.е. за минималку 1000 грн надо отвалить 100 грн, что составляет 10%.
Тогда уж лучше обналичить бабки с кредитки под 4%, там за 100 грн можно снять 2500 грн.
Но это только если срочно нужен именно налик. Ведь оплаты в интернете и в торговых сетях без комиссии.
А у СЕНСа имеет смысл платить 100 грн только если снимать больше 2500 грн, например 10 000 или даже 20 000.
Або якщо у клієнта банку немає кредитних карток, але є пропозиція "Зарплата раніше". Тобто, в нього зарплатний проєкт у банку, а тут ще по картці цій може мати кредитний ліміт. І за потреби, скористатися або поки ні :)

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 
Останнє редагування:

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15

накапали ліміт на вигоду не очікувано 20к
я не просив
Post automatically merged:

цікаво чому пише "Особисті кошти" ? якщо це не мої ,а кредитні ...
Краще б вони на хамелеон повернули ліміти. :unsure:
А мне на ред предложили вернуть, но с их 100 грн мне оно не надо.
 
  • Like
Реакції: cat

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Скажите пожалуйста как проверить проводку по счёту учитывая что вебка сейчас не работает?
 
Реєстрація
18.07.18
Місто
Киев
Скажите пожалуйста как проверить проводку по счёту учитывая что вебка сейчас не работает?
Глянуть в мобильной апликухе Деталі операції. Если указано Очікує списання коштів - то не провелось
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Скажите пожалуйста как проверить проводку по счёту учитывая что вебка сейчас не работает?
Глянуть в мобильной апликухе Деталі операції. Если указано Очікує списання коштів - то не провелось
Так работает только для расходных операций.
 
Зверху