Signal

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
На такі ПК взагалі краще не ставити будь що з чутливими даними.
Ой, та я вас прошу..)) Сидять бухи, або консультанти-продавці, один відійшов і треба прочитати лист з робочої пошти, які там кілогери, там і Офіс не всі знають повноцінно, там пароль на месенджер - найвищий рівень захисту. :)
 
  • Like
Реакції: GAS

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
нащо тоді взагалі на спільний ПК ставити персональний мессенджер? Це ж прохідний двір...
Ну то не спільний ПК, то робоче місце одного спеціаліста, але з доступом інших осіб. Макс доволі розповсюджений приклад навів.

Нащо месенджер? Ну наприклад робочий чат, зручніше ж на ПК друкувати, та й швидше. Обмін документами наприклад. Попутно в інших чатах читати/писати. Таке, просто як приклад, зрозуміло, що можна й без цього обійтися, або окремий номер на такий випадок завести, з мого боку було просте зауваження, що неможливість захистити паролем - то недолік
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
з мого боку було просте зауваження, що неможливість захистити паролем - то недолік
Це як я би запитав у авто темі, порадьте чохли на сидіння, а мені почали б втирати, що просто не треба їсти в авто, і дітей садити теж не треба, буде все чисто і ніяких чохлів-презервативів не треба, бо це зменшує відчуття псує вигляд салону... :) Це ж Ред... :ROFLMAO: Так, все розумію, але є перфекто-задротство, а є реальне життя.. ;)
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Как в Сигнале скрыть время посещения?
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Ну например я вижу список контактов и напротив имени был час назад или 20 минут. Как убрать чтоб обо мне так не писало GAS,
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Kladoff, ми точно зараз про Сигнал говоримо? В ньому такого немає. І я про це навіть у стартпості цієї теми написав. Зараз перевірив в себе - точно, немає такого. Можеш скрін прикласти, як це виглядає?
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
GAS, точно. Скажу більше під 5 дроидом час відвідування є. На смартах сучасних ні. Перевірене вчора. Ось вам і Signal.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Найти по нику здесь человека можно или только телефон?
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
2 галочки это доставлено или прочитано?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
І доставлено, і прочитано. Для прочитаних галочки в білому кружочку.
 
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
Найти по нику здесь человека можно или только телефон?
Поиска по нику нет (ну, если мы говорим о поиске "с нуля", а не среди тех, кто уже есть у вас в телефонной книжке или группах с вашим участием).
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Можно как то регулировать качество голосовых звонков?
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
А как у вас вообще качество@knedlyk,? Вчера разговаривал голос собеседника очень искажает.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
А как у вас вообще качество@knedlyk,? Вчера разговаривал голос собеседника очень искажает.
Залежить від латентности мережі. На Старлінках бувало, що голос розвалювався. Я періодично мігрую між різними мережами, але останнім часом не скаржуся, навіть відео краще стало відтворювати (досвід порівнюю з google meet - він в мене взірець).
 
Зверху