SIP

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Виникла така собі проблема. Домашня мережа з роутером ASUS. Не працював SIP ні через WiFi, ні через кабель.
Лікувалося зміною транспорту з UDP на TCP. Але це некошерно.
Виявилася проблема в стандартній фішці роутерів ASUS: "Тунелювання SIP"
Вимкнув тунелювання і почало працювати.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
@Кочевник, мабуть, це ще залежить від сервісу, або прошивки ровтера, тіко шо пробігся по своїм "підопічним" з роутерами Асус, де працюють апарати з SIP від Бінотель - всюди увімкнено (SIP Passthrough - це ж воно?) - нема, й не було з цим проблем... Чіпати не буду.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Виникла така собі проблема. Домашня мережа з роутером ASUS. Не працював SIP ні через WiFi, ні через кабель.
Лікувалося зміною транспорту з UDP на TCP. Але це некошерно.
Виявилася проблема в стандартній фішці роутерів ASUS: "Тунелювання SIP"
Вимкнув тунелювання і почало працювати.
Рекомендується sip-alg прибити, якщо є глюки з цим. Ще додам, що у Акробітсі потрібна біла динаміка чи статика.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
що у Акробітсі потрібна біла динаміка чи статика.
Що? o_O А як він в мене через мобільний інет КС, наприклад, працює, де статику, та динаміку білу навіть за гроші не купиш? Все працює, нічого такого не треба. Щось ти наплутав.
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А у меня проблема с укртелекомовским Smart Line. Подключился 29 апреля и как только активировал услугу, звонки на сип номер проходят только с городских и тримоба. С других мобильных-идет сброс. Киевстар говорит, что "цей номер не є дійсний...." Тогда как с сип номера звонить можно на всех операторов. И работает только в сети Укртелекома. Долблю техподдержку....
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
що у Акробітсі потрібна біла динаміка чи статика.
Що? o_O А як він в мене через мобільний інет КС, наприклад, працює, де статику, та динаміку білу навіть за гроші не купиш? Все працює, нічого такого не треба. Щось ти наплутав.
На Домашньому Київстарі клієнт за двома натами з сірою динамікою. Помітив, що ІТФон справлявся, а Акробітс - ніяк. На форумах дізнався про рецепт: замовити безкоштовну білу динаміку. Все стало на свої місця після цього.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
А у меня проблема с укртелекомовским Smart Line. Подключился 29 апреля и как только активировал услугу, звонки на сип номер проходят только с городских и тримоба. С других мобильных-идет сброс. Киевстар говорит, что "цей номер не є дійсний...." Тогда как с сип номера звонить можно на всех операторов. И работает только в сети Укртелекома. Долблю техподдержку....
Ох, успіхів вам... Я з ними страшенно намудохався з Хмарною АТС. Техпідтримка та менеджери живуть своїми окремими життями, які не перетинаються. Можливо у вас якісь блокування на вхідні стоять? Чи пробували дзвінки з Інтертелекому?

Можу спробувати потестити дзвінки вам (у мене сіпи від ІТ та УТК). Напишіть у приват.
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А у меня проблема с укртелекомовским Smart Line. Подключился 29 апреля и как только активировал услугу, звонки на сип номер проходят только с городских и тримоба. С других мобильных-идет сброс. Киевстар говорит, что "цей номер не є дійсний...." Тогда как с сип номера звонить можно на всех операторов. И работает только в сети Укртелекома. Долблю техподдержку....
Ох, успіхів вам... Я з ними страшенно намудохався з Хмарною АТС. Техпідтримка та менеджери живуть своїми окремими життями, які не перетинаються. Можливо у вас якісь блокування на вхідні стоять? Чи пробували дзвінки з Інтертелекому?

Можу спробувати потестити дзвінки вам (у мене сіпи від ІТ та УТК). Напишіть у приват.
Благодарю Вас за поддержку. У меня тоже сип интертелеком и с него проходят звонки на сип Укртелеком. Заявку отправили в Киев. Посмотрим, как они будут своего коллегу мурыжить))) Мне сказали, что появилась заявка с такой же проблемой но у бизнес абонента.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Ребята, а находил-ли кто-нибудь номера дозвона на SIP с фиксированной сети для Украины? По-англ оно называется Sip Broker PSTN Access
http://www.sipbroker.com/sipbroker/action/pstnNumbers .
Смысл такой: с любого телефона можно позвонить на специальный номер-гейт, который соединит тебя с любым sip-номером.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
@Suncatcher, у Задармы вроде такое давным давно было, набираешь киевский номер и донабираешь внутренний SIP из их сети, но потом это все "умерло" за ненадобностью. А вот чтобы "с любым", так это вообще нереализуемо донабором, насколько я могу себе представить. Если для своих нужд, то можно поднять на любом Астере при наличии прямого от ИТ, это обычная функция классической IP-PBX.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
@Suncatcher, у Задармы вроде такое давным давно было, набираешь киевский номер и донабираешь внутренний SIP из их сети, но потом это все "умерло" за ненадобностью. А вот чтобы "с любым", так это вообще нереализуемо донабором, насколько я могу себе представить. Если для своих нужд, то можно поднять на любом Астере при наличии прямого от ИТ, это обычная функция классической IP-PBX.
Не умерло, а даже распространилось на кучу стран. Другое дело, что в Украине для донабора предлагается номер 089*, что может быть чревато влетом на бабло при звонке, но то такое.

 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Доброго дня. Нагадайте, будь ласка, як тарифікують наші моб.оператори дзвінки на номери 089х?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Доброго дня. Нагадайте, будь ласка, як тарифікують наші моб.оператори дзвінки на номери 089х?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Питання тим, хто розбирається в тарифах SIP-провайдерів: який сервіс найкраще вибрати для нерегулярних дзвінків до Росії (щоб поговорити раз на кілька тижнів/місяців, без жодних підписок чи абонплат)? Я вже більше року використовую Sipnet: там на мобільні по Росії 70 коп/хв, а на міські в ЯНАО (саме туди дзвонимо) – 89 коп/хв (знімає похвилинно, тариф у гривнях). Якість звуку цілком адекватна, та і ціни досить нормальні, але, думаю, можливо, є щось ще цікавіше? Колись порівнював з іншими варіантами, то кращих умов для оплати за дзвінки по факту без підписок не знайшов.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
+38089... – це ж у категорії "інші номери по Україні", хіба ні? То же не є платний внутрішній код типу 0900...
На сайті Київстару знайшов інформацію про те, що дзвінки на номери з кодом 089 тарифікуються, як на міські.
WebEx пропонує приєднуватися до конференцій дзвінками на номер на 089. Ось мене зацікавило, як наші оператори тарифікують ці дзвінки...
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
Подскажите пожалуйста sip клиент для Интертелекома под android с возможностью записи звонков на телефон? Существуют вообще такие?
 
Зверху