Skype

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Re: Обсуждение Skype

Сегодня отвалился мой скайп на Linux Mint 13, скачал новую версию с сайта, не могу установить...
Удали папку с настройками скайпа:
rm -rf ~/.Skype

Он обновился до 4.3 и, видимо, идет конфликт настроек.
После удаления папки скайп заработает, но нужно будет все настраивать заново.
В этой новой версии под линух уже есть поддержка многопользовательских чатов.
 

Mobijolo

Заблокирован
Реєстрація
29.01.09
Місто
Киевская область
Телефон
Huawei G700
Re: Обсуждение Skype

Если есть реклама то в настройках надо убрать галку "Разрешить рекламу от Microsoft". У меня после этого нет рекламы. ОС: Linux и Android. Skype самые последние версии.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
11.12.08
Місто
K-Sh CHE
Телефон
i4s 29+
Re: Обсуждение Skype

Skype не буде підтримувати додатки для Symbian
Ми помітили, що ви, або раніше були, підписав Skype на телефон Symbian, і ми шкодуємо повідомити Вам, що ми зараз постійно на пенсію все додатка Skype для Symbian телефонів. В результаті, протягом найближчих декількох тижнів, ви більше не будете мати можливість увійти в систему і використовувати Skype на будь-який телефон Symbian.

Ви все ще можете залишатися на зв'язку з друзями і родичами за допомогою Skype на Android пристрою, Nokia Lumia телефону або настільного комп'ютера. Ви можете зареєструватися в них всіх, використовуючи ту ж обліковий запис Skype. В останніх версіях Skype для всіх ваших пристроїв доступні на http://www.skype.com/download
 
  • Like
Реакції: Sok
Реєстрація
03.06.14
Місто
Киев
Re: Обсуждение Skype

для тех кто не знает почему не хотим обновления: у меня на одном из компов WXP-SP2, который новыми версиями скайпа не поддерживается. ради скайпа переустанавливать операционку - как то жирно
 

alex_фт

UNI Hunter
Реєстрація
27.10.07
Місто
Calgary
Телефон
Apple iPhone
Re: Обсуждение Skype

2 vitason

Уже писали раньше. Майкрософт кучу платформ отрезал или отрезает сейчас от Скайпа.
Вопрос в другом : сторонние клиенты типо fring смогут это дело обходить или нет?!
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Re: Обсуждение Skype

Увага! Підтримку роботи версій програми Skype для Android 2.2 (та попередніх версій ОС) незабаром буде припинено
Ми помітили, що ви наразі (або раніше були) авторизовані у програмі Skype на телефоні з операційною системою Android 2.2 (або попередньої версії). На жаль, мусимо вас сповістити, що підтримку всіх програм Skype для застарілих версій операційної системи Android незабаром буде припинено. Таким чином, через кілька тижнів увійти до Skype та користуватися програмою на телефоні з операційною системою Android 2.2 (або попередньої версії) буде неможливо Щоб продовжити користуватися програмою Skype, радимо оновити (якщо це можливо) версію операційної системи Android на телефоні.


зашибись
 

brain

Заблокирован
Реєстрація
04.11.09
Місто
Чернигов
Телефон
LG E975
Re: Обсуждение Skype

А 2.2.6 или 2.2.3 тоже касается?
Или как я понимаю только 4.0 и выше?
 

igork

xD
Реєстрація
21.08.10
Місто
Кривой Рог
Re: Обсуждение Skype

У других прекращение поддержки означает, что программа не будет получать обновления с новыми функциями, а у скайпа это вообще ставит крест на возможности использовать программу. Печалька
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Re: SKYPE ПРЕДЛАГАЕТ БЕСПЛАТНЫЕ ВИДЕОЗВОНКИ ВЫСОКОГО КАЧЕСТВА

Я уже давно стараюсь пользоваться вайбером вместо этого г..... нет просто других слов, есть знакомые со старыми ведрами, что им теперь делать.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Re: SKYPE ПРЕДЛАГАЕТ БЕСПЛАТНЫЕ ВИДЕОЗВОНКИ ВЫСОКОГО КАЧЕСТВА

Я уже давно стараюсь пользоваться вайбером вместо этого г..... нет просто других слов, есть знакомые со старыми ведрами, что им теперь делать.
К вайберу тоже хватает претензий :(
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Обсуждение Skype

В мене Андрюша 2.3.4 -щойно зайшов.
Вчора звонила знайома, в неї на ПК/віньХР стоїть скайп версії 4, бо більш новий не хотів працювати на її залізі. Так її вже не пускає скйп.

Добавлено через 2 минуты
А SP3 хотя бы накатить?
Теж не панацея, перевірено.
 
Останнє редагування:

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Re: Обсуждение Skype

А как можно отказать в работе приложению на 2.2? МОжно отказать в работе приложению ниже такой-то версии. Ну тогда у многих адепотв редко обновлятся скро не заработает, пофиг какой андроид
Я всё же думаю, что имелась в виду все же прекращенеие выпуска версий под 2.2
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Re: Обсуждение Skype

Вчора звонила знайома, в неї на ПК/віньХР стоїть скайп версії 4, бо більш новий не хотів працювати на її залізі. Так її вже не пускає скйп.
Подтверждаю. Только что меня под Win XP/SP3 "отфутболило" что со Skype 4.1, что с Portable Skype 5.5. :mad:
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Re: Обсуждение Skype

Теж не панацея, перевірено.
Ну вот запустил сейчас на виртуалке Windows XP SP3, полез на сайт Skype, скачал установщик, запустил, скайп установился, залогинился, всё работает. Версия skype 6.18.0.106. Всё на XP пока что еще работает, главное версия скайп посвежее. Да, знаю что новые версии тяжелые, и туго работают на старом железе, скайп вообще скоро в операционку превратится такими темпами :)

 
Зверху