Smart Line від Укртелеком

Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Доброго времени суток . Уважаемые форумчане , кто знающий, подскажите пожалуйста : завели в село оптику от Укртелеком , вот хочу подключить нормальный интернет и соответственно возникает вопрос , могут ли мне подключить стационарный номер от укртелеком для звонков через сип, ну имею в виду смарт лайн или мне нужно обязательно тянуть провод? Просто связь в селе мобильная очень плохая вот и ищу альтернативу
Подивіться тут https://sl.ukrtelecom.ua
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Подорожание с 01.01.2022 - 30 грн. в месяц за 1 номер.

Даже с подорожанием - это отличный вариант для звонков в других странах.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Подорожание с 01.01.2022 - 30 грн. в месяц за 1 номер.

Даже с подорожанием - это отличный вариант для звонков в других странах.
Це треба перевірити. Бо з початком пандемії УТК вніс певні заборони на доступ до власних сервісів з НЕукраїнських ІР-адрес (не повірите), зокрема в послузі для юр.осіб "Хмарна АТС". Через це у мене припинив працювати номер через застосунок ІТФон (використовує власний свитч, який розташовано в якомусь закордонному DC). Вдалося вирішити проблему шляхом уточнення ІР-адреси свитча та запиту до УТК на розблокування доступу з цієї адреси. Розблокувати сегмент чи всі ІР-адреси не вдалося. Можливо у Смартлайні не буде такого обмеження, але я би радив це проговорити.

Все ж я рекомендую ІТ з ІТФоном. Там таких обмежень немає вже десь 4 роки, плюс будуть смски.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
knedlyk, вряд-ли я найду за 30 грн. 300 минут на мобильные сети по Украине + безлимит по городу.

Я пользуюсь VPN.
 
Зверху