sportbank (зі 17 квітня проєкт закритий)

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
sportbank
Довідка від НБУ: ОКСІ Банк » ТАСкомбанк
sportbank.com.ua
0 (800) 753-555 по Україні, +380 (44) 353-8000 із-за кордону || ✉ [email protected]
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ТАСКОМБАНК припинити розвиток та подальшу роботу проекту sportbank:
  • зі 17 квітня 2024 року залучення нових клієнтів та оформлення нових продуктів через застосунок sportbank припинено;
  • з 12 травня 2024 року застосунок sportbank буде недоступний для подальшого використання.
Нові умови продуктів для колишніх клієнтів sportbank.
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Спробував придбати троха техніки на ITBox, сума 9940грн, обрав оплату ГуглПей, при натисканні "замовити" виповзло вікно від Liqpay із кнопкою GPay, вибрав карту, натиснув оплатити, попросило підтвердити 3D сек'юр у додатку, підтвердив, відмова: перевищено ліміт на інтернет-платежі. Ліміт в додатку не міняється, написав у підтримку через ТГ - тишина.

MCC операції 5200 ідентифікується як "товари для дому" і попадає під 1.7% категорії "Ремонт", але не можу оплатити :(
 
  • Like
Реакції: umka
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
MCC операції 5200 ідентифікується як "товари для дому" і попадає під 1.7% категорії "Ремонт", але не можу оплатити :(
Сам б-г велел ТАСом с 5% чистыми платить. Или на крайний случай Приватом с 3% грязными.
 
Реєстрація
14.09.22
Місто
București-Запорожье
MCC операції 5200 ідентифікується як "товари для дому" і попадає під 1.7% категорії "Ремонт", але не можу оплатити :(
Сам б-г велел ТАСом с 5% чистыми платить. Или на крайний случай Приватом с 3% грязными.
Или Обанк
 
Реєстрація
02.08.21
Місто
Львів
LiquidStrm, в спорті категорії дуже кешбеку обмежені і часто й густо не підпадають під кешбек, я про онлайн оплату в фіз. магазинах такого ні разу не було. В стосовно ліміту оплат в інеті. теж з уим стикнувся напискюав в підтримку вайбер, повідомили дзвоніть на 0-800 або коли вам передзвонити краще цитата "просту верифікацію і можете змінити ліміт" що до чого???
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
umka, одне замовлення я встиг в понеділок "прокатати", з 4799 оплати дало 81,58 кешбеку, а у вівторок категорія "техніка" протухла і пропала з вибору. Відтак загорівся відкрити в ТАСі, бо там до 6 грудня 5% чистими на техніку, і в четвер отримав замовлення, що з вівторка мене чекало, і з 9913 оплати дало 615,70 кешбеку ) То ж спорт наразі в рюкзаку тримати троха грошей, а для розрахунків ТАСю поганяю.
 
  • Like
Реакції: umka
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
На сайте tabfinance написано, что у Спорта операции типа "квази-кэш" больше не входят в льготный период.
А также сам СПОРТ имеет право согнать вас с "чёрной" карты на "белую".
Например, при 50 переводах в месяц или больше.
Либо при другом "свинорыльском" характере операций (то, что считается нетипичным для простого юзера)
Банк має право в односторонньому порядку відмовити в обслуговуванні рахунку на умовах тарифу «sport чорна» та перевести клієнта на тариф «sport біла». Така відмова може здійснюватися, якщо в період обслуговування на умовах «sport чорна» клієнт здійснював операції, які не характерні для звичайних клієнтів.
Наприклад, клієнт здійснює більше 50 переказів з картки на картку на місяць або інші дії, які Банк визначає на власний розсуд.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Три тижні новорічного кешбеку в подарунок!
11-17 грудня Піклування про себе та близьких
Краса та медицина, Одяг - 2%

18-24 грудня Круті подарунки Техніка,
Подарунки та прикраси 2%

25-31 грудня Святковий стіл / Продукти, Кафе 2%
На власні та кредитні кошти

Всім гарного настрою та
вдалих покупок
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Мені з 30к до 51 без будь якої комунікації.
 
  • Like
Реакції: P22
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
а мне тупо 2 года или больше не хочет дать хоть какой то лимит
а-банк уже 60 тыс дал,моно 70 тыс
а эти клоуны нет
хотя держал у них на депо 50 тыс полгода
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Певно тому і не дали, бо вже багато КЛ відкрито. В темі по ТАСі чєлу підтримка так прямо і відповіла, чому КЛ не дали.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
mrfrimen, вони і знизити ліміт можуть, за вашим запитом.
А ТАСя/віртуали певно перестраховуються, якщо на людині вже 100к+ кредиту, то їм такий абонент не цікавий та занадто ризиковий.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Від сьогодні і до 31 грудня спорт по новорічному кешбеку дає 2% на їжу в магазинах/супермаркетах і кафе/ресторанах.
 
Реєстрація
02.08.21
Місто
Львів
спортбанк знову чудить, годину тому з рюкзака перевів кошти на основну карту, з рюкзака списались у виписці рюкзака також є про це інфо. а от на картку вони не зарахувались і в виписці картки такої операції немає. судячи з того що підтримка відразу створила запит до спеціаліст.... проблема видать масова. коли буде виконано запит і коли зарахують гроші не зрозуміло от так цьому банку довіряти і де тепер кошти брати ?пздц
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Так часто в підтримку як у цьому банку я ще нікуди не звертався, кидають на кешбеки постійно, доводиться через підтримку вибивати.
 
  • Like
Реакції: jaks
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А кто знает - в этом банке можно открыть дебетную белую карту и потом закрыть счёт основной?
Всё равно кредитным лимитом не пользуюсь.
Вот за monobank говорили,что так нельзя - там на чёрной всё завязано.
А как у Спорта с этим дела?
 
Зверху