sportbank (зі 17 квітня проєкт закритий)

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
sportbank
Довідка від НБУ: ОКСІ Банк » ТАСкомбанк
sportbank.com.ua
0 (800) 753-555 по Україні, +380 (44) 353-8000 із-за кордону || ✉ [email protected]
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ТАСКОМБАНК припинити розвиток та подальшу роботу проекту sportbank:
  • зі 17 квітня 2024 року залучення нових клієнтів та оформлення нових продуктів через застосунок sportbank припинено;
  • з 12 травня 2024 року застосунок sportbank буде недоступний для подальшого використання.
Нові умови продуктів для колишніх клієнтів sportbank.
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
Подав заявку на закриття через чат спортбанку. Це ж картки в тас закриються також чи треба і на гарячці там просити про закриття?
 
  • Like
Реакції: umka
Реєстрація
02.08.21
Місто
Львів
підкажіть через спортбанк подати зараз заявку на закриття можна чи тільки після переходу?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
umka, підтримка спорту надається до переходу в TAS2U (начебто так).
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
Подав заявку на закриття через чат спортбанку. Це ж картки в тас закриються також чи треба і на гарячці там просити про закриття?
Поспілкувався ще раз із підтримкою спортбанку. Відповідь - При міграції номери рахунків залишаються незмінні. А отже за наданою вами заявою буде закрито ваші рахунки і додатково надавати заяву ТАСКОМБАНКУ не потрібно.
 
Реєстрація
18.06.21
Місто
Волинь
Якщо не хочу мігрувати в тас то обов'язково закривати рахунок в спорті? Він з часом автоматично закриється?
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
Якщо не хочу мігрувати в тас то обов'язково закривати рахунок в спорті? Він з часом автоматично закриється?
Краще уточнити у підтримки, щоб уникнути можливої ситуації, коли рахунки спорту перенесуться в ТАС по дефолту по досягненні дати смерті спорту.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Поспілкувався з підтримкою тасі стосовно того де мій кешбек після міграції, сказали що до 12 травня мають нарахувати.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
тимчасово Київ (раніше Миколаїв)
Телефон
Redmi5Plus,RedmiNote8T
Я решил на заработанные проценты заказать себе пластик в коллекцию. Всё равно проект завершается.
В пятницу ночью оплатил, а отправлять что-то никто не торопится....
1713705530637.png
То есть как деньги брать, так в три горла готовы. А после оплаты [думают,что] можно и подождать (клиенту).
Хотя заказанная в четверг оранжевая карта уже в пятницу приехала в отделение, судя по трекингу (но я ещё не забирал её).
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
30.03.10
Місто
тимчасово Київ (раніше Миколаїв)
Телефон
Redmi5Plus,RedmiNote8T
То есть как деньги брать, так в три горла готовы.
Ти хоча б з розкладом роботи ознайомився. В бізнес-час роздупляться. Якщо ще є кому роздуплятися.
Я вже постучався в чат. Так, обіцяють наступного тижня все розрулити.
І плюс кажуть, що треба самому обов'язково мігрувати - варіант "я забив і ТАС сам переніс мої рахунки до себе" тут не спрацює.
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
варіант "я забив і ТАС сам переніс мої рахунки до себе" тут не спрацює.
Не факт. Я сутки не входил в аппку т2ю, когда только объявили о закрытии проекта "спорт" и соответственно не давал согласие на перенос счетов. А вечером того же дня зашел в вэб-т2ю - там при входе не было запроса на согласие на перенос - каково же было мое удивление когда в вэбе уже присутствовали абсолютно все карты и счеты (как рюкзак так и депо) со спорта. И уже после того как увидел все это дал согласие в аппке.
Дело в том что согласие на самом деле не очень то и нужны - все счета спорта и так открыты на балансе Таса - причем я так понял что даже номера счетов при переносе ни разу не меняются. Поэтому если на этот процесс действительно забить (или к примеру если кто-то тупо не знает о закрытии спорта а самой аппкой пользуется редко) то после 12го мая (ну или 6 - в разных источниках встречаются разные сроки закрытия проекта) счета как были на балансе Таса так там и останутся потому они там и были изначально и по сути никуда не переносятся в принципе.
И да признаю - номера карт спорта на саксес действительно меняются хотя и не сразу а в течении нескольких минут после подтверждения в аппке т2ю- но это я так понимаю нужно для применения других тарифов, отличных от спортовских - но счета не меняются
 
Зверху