• Форум обновлён на новый движок. Тема для обсуждения тут

Spotify

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Stiv

Известный пользователь
Телефон
Samsung Galaxy A50
Сьогодні частично інтерфейс в мобільному додатку перевівся на російську мову, якщо виставити мову системи українська, то додаток знову стає англомовним.

Вложения

VadymUA

Активный пользователь
Шановні клієнти, у зв'язку з запуском сервісу Spotify в Україні, а також новими правилами надання сімейної підписки, припиняється надання мною послуг сімейної підписки Spotify. Прохання не перекидати гроші за підписку. Надання послуг підписки триватиме надалі безкоштовно, і до того часу поки не запустять сервіс в Україні, або Spotify не відключить мені сімейну підписку у зв'язку з новими правилами.
Після відключення вашого аккаунта від сімейної підписки ви зможете оформити підписку для себе по ціні 72грн/міс, або продовжувати користуватися безкоштовним планом зі усіма нюансами і обмеженнями. Дякую за увагу!

Матвєй

Известный пользователь
Телефон
Xiaomi Mi a2 lite
Шановні клієнти, у зв'язку з запуском сервісу Spotify в Україні, а також новими правилами надання сімейної підписки, припиняється надання мною послуг сімейної підписки Spotify. Прохання не перекидати гроші за підписку. Надання послуг підписки триватиме надалі безкоштовно, і до того часу поки не запустять сервіс в Україні, або Spotify не відключить мені сімейну підписку у зв'язку з новими правилами.
Після відключення вашого аккаунта від сімейної підписки ви зможете оформити підписку для себе по ціні 72грн/міс, або продовжувати користуватися безкоштовним планом зі усіма нюансами і обмеженнями. Дякую за увагу!
А коли у нас плануються?)

Stiv

Известный пользователь
Телефон
Samsung Galaxy A50
Вийшла остання бета версія Spotify (8.5.28.335) для Андроід. Повністю русифікована. Є на 4пда, кому треба даю посилання на Fex.нет

Вложения

Матвєй

Известный пользователь
Телефон
Xiaomi Mi a2 lite
[MENTION=13239]Stiv[/MENTION] поки я так розумію без впн не стартує?

roleme

спостерігач
Телефон
iPhone XS
В IOS версии тоже русский появился но запуск официальный пока откладывается

• Like
Реакции: Stiv

Stiv

Известный пользователь
Телефон
Samsung Galaxy A50
В IOS версии тоже русский появился но запуск официальный пока откладывается
Знову? Бо раніше писали, що запуск на листопад перенесли. Не думаю, що Київстар додав би в нових тарифах Spotify, якщо не знав, що запуск скоро. Я щось не знаходив новину про відкладення запуску.

Stiv

Известный пользователь
Телефон
Samsung Galaxy A50
На серверах Spotify вже з'явились чарти України. Запуск приблизно в 11 країнах планують. Вчора стабільна версія Spotify для Андроід оновилась, вже переведена на російську, раніше була тільки бета.

Вложения

idea

Известный пользователь
Тобто української вони запускати не планують?

marley

Известный пользователь
Телефон
iPhone 6s
Stiv, и Киевстар ввёл безлим для Spotify в тарифах, значит ли это скорый запуск у нас?

Stiv

Известный пользователь
Телефон
Samsung Galaxy A50
Stiv, и Киевстар ввёл безлим для Spotify в тарифах, значит ли это скорый запуск у нас?
Все йде до того, що в листопаді запуск. Вже всі офіційні додатки з стабільною версією на всіх платформах перевели. Раніше я вже викладав скрін, де на офіційному сайті прапор України був.

Тобто української вони запускати не планують?
Думаю пізніше переведуть на місцевий, так було в деяких країнах. Зразу буде російською.

• Like
Реакции: idea

Axel-Pin

Пользователь
Телефон
iPhone 8+ A1897
При відновленні пароля, тепер пише Україна і є прапор наш. По останніх чутках, запуск має відбутись цього місяця.
Очень ждем! Пожалуйста пишите сюда, как что-то будет известно. Надеюсь цена будет не дороже Филиппин :D

AVR

Активный пользователь
Телефон
iPhone X
видели. ждём

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху