Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
В таком случае я не понимаю, как может быть гавном, то на что возвращаешься от него же, тем паче через костыли 😳....


Вертаюсь до Вансед
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Вертаюсь до Вансед.
Ну так-то моды спотифая без рекламы и с выбором из списка (но без скачивания) доступны на 4пда.
Та невже 31 гривня так багато, щоб мудохатись з модами?!))) Я маю сімейну підписку і тут, і в ютуб. Але для музики однозначно краще спотіфай. Один плюс ютуб музики це те, що на головній сторінці виконавця 15 популярних треків, а в споті 5
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Матвєй, ну во-первых, 5 бакинских это чуть больше 31 грн, а во-вторых, чо там мудохаться? Скачал апк и пиратствуй на здоровье. Теперь даже не надо раз в 2 недели ходить через впн.
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Уточни, что это за зверь, пожалуйста.
Youtube vanced, "пиратская" версия ютуба, которая блокирует рекламу, что еще может быть лучше шары.
Коим образом вы его к музыке относите?
Или вансед и на ютуб музик открывает?
Мягкое с тёплым?

П. С. Воровать всегда выгоднее и приятней?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Матвєй, ну во-первых, 5 бакинских это чуть больше 31 грн, а во-вторых, чо там мудохаться? Скачал апк и пиратствуй на здоровье. Теперь даже не надо раз в 2 недели ходить через впн.
Сімейна підписка. 31 гривня. Головне зібрати 6 чоловік бажаючих, як зробив я)
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Матвєй, ну во-первых, 5 бакинских это чуть больше 31 грн, а во-вторых, чо там мудохаться? Скачал апк и пиратствуй на здоровье. Теперь даже не надо раз в 2 недели ходить через впн.
Сімейна підписка. 31 гривня. Головне зібрати 6 чоловік бажаючих, як зробив я)
Як там на укр акк? Багато руснявого пропонує?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Матвєй, ну во-первых, 5 бакинских это чуть больше 31 грн, а во-вторых, чо там мудохаться? Скачал апк и пиратствуй на здоровье. Теперь даже не надо раз в 2 недели ходить через впн.
Сімейна підписка. 31 гривня. Головне зібрати 6 чоловік бажаючих, як зробив я)
Як там на укр акк? Багато руснявого пропонує?
Мені так, бо акку 5 років і колись я слухав російський рок. Але за кілька днів і лайків тої музики, що слухаю тепер, ситуація виправилася. Сам споті англійською, якщо ти про це.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А мне лично нравится, как подбираются композиции, трешака мало. Или я не переборчив, или просто долго в начале отмечал именно то, что хочу слушать..
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Матвєй, ну во-первых, 5 бакинских это чуть больше 31 грн, а во-вторых, чо там мудохаться? Скачал апк и пиратствуй на здоровье. Теперь даже не надо раз в 2 недели ходить через впн.
Сімейна підписка. 31 гривня. Головне зібрати 6 чоловік бажаючих, як зробив я)
Вот это действительно "мудохаться" надо
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Матвєй, ну во-первых, 5 бакинских это чуть больше 31 грн, а во-вторых, чо там мудохаться? Скачал апк и пиратствуй на здоровье. Теперь даже не надо раз в 2 недели ходить через впн.
Сімейна підписка. 31 гривня. Головне зібрати 6 чоловік бажаючих, як зробив я)
Вот это действительно "мудохаться" надо
Возможно это зависит от круга "общения"? С маргиналами действительно будет тяжело найти консенсус😁
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Вот это действительно "мудохаться"
Ггг...ну в моєму колі спілкування народ не жлобиться платити за музику, тому ті хто були в сімейній підписці тайдал просто перейшли в споті. Адмін сімейної групи в телезі запитав "хто за?!" і всьо, на цьому мудохання скінчилось))) Плюс є цілий телеграм канал з пропозиціями сімейних підписок на різні сервіси, тому тут головне бажання.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
А мне лично нравится, как подбираются композиции, трешака мало. Или я не переборчив, или просто долго в начале отмечал именно то, что хочу слушать..
Так і працює. Просто новачки думають, що за пару днів мають їм рекомендації нормальні бути. Чим більше слухаєте, тим точніше буде рекомендації, ставити дізлайки. Через деякий час з'являться відповідні плейлисти.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Реєстрація
29.10.18
Місто
Черновцы
Вот это действительно "мудохаться"
Ггг...ну в моєму колі спілкування народ не жлобиться платити за музику, тому ті хто були в сімейній підписці тайдал просто перейшли в споті. Адмін сімейної групи в телезі запитав "хто за?!" і всьо, на цьому мудохання скінчилось))) Плюс є цілий телеграм канал з пропозиціями сімейних підписок на різні сервіси, тому тут головне бажання.
Що це за канал такий?
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Вот это действительно "мудохаться"
Ггг...ну в моєму колі спілкування народ не жлобиться платити за музику,
"Не жлобится" - это когда платит по прайсу 4.99, остальное - это не очень легальная оптимизация затрат, в принципе то же самое, что и официальный бесплатный доступ с ломаным приложением. Так что не надо упрёков к моей совести.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
остальное - это не очень легальная оптимизация затрат,
Не согласен. Это не халява, это легальное использование семьей, а кого я считаю семьей - официальную жену и детей, или любовницу, или кума, или друга/знакомого - это мои половые предпочтения, все равно левых незнакомых неадекватов никто в "семью" брать не будет.
 
Зверху