Реєстрація
21.01.22
Місто
Kharkiv
Телефон
Huawei
официальное приложение Telegram пишет - код отправлен на ваше другое устройство. Жму на надпись "не пришел код", пишет - проверьте номер , или укажите другой. Указываю другой - и точно также, и на след. день, и 3 дня так.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
dim4ik, У меня так было, пока не вспомнила, что на заброшенном старом телефоне Телеграм как раз на номере, который безуспешно пыталась установить на ноут. Включила, и там нашла все коды.
 
Реєстрація
21.01.22
Місто
Kharkiv
Телефон
Huawei
Я первый раз регистрирую на эти 3 номера, до этого у меня не было установленного телеграма вообще нигде, ни на компе, ни на телефоне
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
dim4ik, если ранее у тебя по этим номерам никогда телеги не было, то можно предположить, что телега по этим номерам до сих пор работает у старых владельцев номеров. Или, как вариант, не работает, но у телеграма номер числится работающим, а на самом деле смартфон был утрачен вместе с номером, и, возможно, вместе с владельцем, война всё-таки в стране.

Где-то на форуме писали, что можно "восстановить" телеграм в таком случае, вместе с полным удалением данных предыдущего пользователя.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Себастьян Перейро, це як, просто ввів номер телефону, який ніколи не реєструвався і воно створить новий акаунт ? це 100% так чи 99 ? :) Бо щось у мене сумніви, я не бачу на пк версії слово реєстрація/ не хочу номер смітити, а воно не вийде. Мені тільки пк версія потрібна, на смартфоні на воно треба
І ще цікавить, чи пк версія має якісь урізані можливості порівняно з смартфонною версією ?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
Себастьян Перейро, це як, просто ввів номер телефону, який ніколи не реєструвався і воно створить новий акаунт ? це 100% так чи 99 ? :) Бо щось у мене сумніви, я не бачу на пк версії слово реєстрація/ не хочу номер смітити, а воно не вийде. Мені тільки пк версія потрібна, на смартфоні на воно треба
І ще цікавить, чи пк версія має якісь урізані можливості порівняно з смартфонною версією ?

а что мешает проверить или что мешает поставить на смарт и удалить потом...
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
dim4ik, если ранее у тебя по этим номерам никогда телеги не было, то можно предположить, что телега по этим номерам до сих пор работает у старых владельцев номеров. Или, как вариант, не работает, но у телеграма номер числится работающим, а на самом деле смартфон был утрачен вместе с номером, и, возможно, вместе с владельцем, война всё-таки в стране.

Где-то на форуме писали, что можно "восстановить" телеграм в таком случае, вместе с полным удалением данных предыдущего пользователя.
В мене так було, коли Додактовий номер КС намагався зареєструвати, але він виявися зареєстрований попереднім власником і з купою підписок на канали.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Lets, так певно прийдеться так зробити, просто думав є обізнані люди конкретно в цьому питанні, а я ним ніколи не користувався зовсім.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
01.11.21
Місто
Запоріжжя
dim4ik, если ранее у тебя по этим номерам никогда телеги не было, то можно предположить, что телега по этим номерам до сих пор работает у старых владельцев номеров. Или, как вариант, не работает, но у телеграма номер числится работающим, а на самом деле смартфон был утрачен вместе с номером, и, возможно, вместе с владельцем, война всё-таки в стране.

Где-то на форуме писали, что можно "восстановить" телеграм в таком случае, вместе с полным удалением данных предыдущего пользователя.
В мене так було, коли Додактовий номер КС намагався зареєструвати, але він виявися зареєстрований попереднім власником і з купою підписок на канали.
Якби попередній власник телефонного номера захистить телеграм ще й паролем, чи отримає новий власник телефонного номера доступ до акаунту телеграма?
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone SE2
Якби попередній власник телефонного номера захистить телеграм ще й паролем, чи отримає новий власник телефонного номера доступ до акаунту телеграма?
Ніяк. Вже стикався з таким.
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
dim4ik, если ранее у тебя по этим номерам никогда телеги не было, то можно предположить, что телега по этим номерам до сих пор работает у старых владельцев номеров. Или, как вариант, не работает, но у телеграма номер числится работающим, а на самом деле смартфон был утрачен вместе с номером, и, возможно, вместе с владельцем, война всё-таки в стране.

Где-то на форуме писали, что можно "восстановить" телеграм в таком случае, вместе с полным удалением данных предыдущего пользователя.
В мене так було, коли Додактовий номер КС намагався зареєструвати, але він виявися зареєстрований попереднім власником і з купою підписок на канали.
Якби попередній власник телефонного номера захистить телеграм ще й паролем, чи отримає новий власник телефонного номера доступ до акаунту телеграма?
Якби попередній власник телефонного номера захистить телеграм ще й паролем, чи отримає новий власник телефонного номера доступ до акаунту телеграма?
Ніяк. Вже стикався з таким.
і максимум рік не можна буде заюзати телеграм, я так розумію.

Це чітко можна перевірити, бо з трьох Додаткових номерів, які я підключав за останні кілька місяців всі були заюзані раніше в телеграмі
 

Вкладення

  • 1718890294555.png
    1718890294555.png
    253.4 КБ · Перегляди: 26
  • 1718890304491.png
    1718890304491.png
    272.8 КБ · Перегляди: 26
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
і максимум рік не можна буде заюзати телеграм, я так розумію
Це у випадку, якщо попередній власник забив на акаунт :)В іншому разі - до безкінечності
ні. до безкінечності буде лише у випадку, якщо чел відключив Додатковий номе чи оператор вдключив номер за несплату, а телеграмом чувак так далі і користується. Теоретично це може бути безкінечність. А якщо не юзає телеграм, то максимум через рік акаунт видалиться на серверах телегрмау
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone SE2
ні. до безкінечності буде лише у випадку, якщо чел відключив Додатковий номе чи оператор вдключив номер за несплату, а телеграмом чувак так далі і користується. Теоретично це може бути безкінечність. А якщо не юзає телеграм, то максимум через рік акаунт видалиться на серверах телегрмау
Можливо, сперечатись не буду. Колега якось сидить "польському" тг без доступу до номеру вже 1+ рік.
 
Зверху