Viasat

  • Автор теми Dim
  • Дата створення
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
Як сказали знаючі люди з супутникових форумів - це вимога самої Сетанти пускати канали окремим пакетом.
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
vitalisk, там є й інші окремі, але вони входять до найдорожчого тарифного плану, без зайвих тілорухів і витрат...
 
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
Це до 5 числа поки входять, побачимо, куди вони об'єднаний кіношний Мегахіт втулять - за окрему доплату чи в Premium HD. А без цієї умови Сетанта не хотіла йти до Віасату (хтозна, якби не загнулася Екстра, чи були б Сетанти у Віасату)
 
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
Поки ні, ще досі показує Kino Action з білим екраном з повідомленням про відсутність мовлення
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Я тут трохи знаходився в інформаційному вакуумі й через це провтикав... Що змінилося в законодавстві (чи де там), що дозволило повернутися на наш ринок групі фірмових каналів Віасат?
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Макс-Мен, нічого. Просто ті російські viasat/VIP канали отримали тимчасову якусь там балтійську ліцензію на 3 місяці. І укр віасат швиденько повернув канали, бо і так працюють в мінус в постійним відтоком абонентів
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
якусь там балтійську ліцензію на 3 місяці
Вони ще ті тролі:
Нацрада звертає увагу, що відповідно до пункту 37 Закону про медіапослуги Естонської Республіки тимчасова телевізійна або радіоліцензія надається на період до трьох місяців для висвітлення конкретної події. На Epic Drama EU до дня народження кримінального письменника Алана Хантера транслюватиметься спеціальна програма. На Viasat Nature EU транслюватимуться спеціальні програми до Дня матері, Всесвітнього дня океанів і Дня незалежності США. До останнього свята спеціальна програма буде також на Viasat Kino Comedy EU. На Viasat History EU вийде спеціальна програма, пов’язана з кількома історичними подіями (святкування коронації короля Карла ІІІ; 84 роки від початку Другої світової війни і 82 роки від початку операції «Барбаросса»). Також до коронації низку подій підготував і Viasat Kino World EU. Viasat Kino Action EU покаже спецпроєкти до днів народження зірок бойовиків: Арнольда Шварценеггера, Сильвестра Сталлоне і Джейсона Стетхема, Viasat Explore EU — до Дня Канади, Viasat Kino Megahit EU — до днів народження Тома Генкса і Тома Круза, а Viasat Kino EU — до річниці підписання Британського союзного договору.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
У Віасата смачна акція - максимальний пакет за 99 грн НАЗАВЖДИ! Як на мене прикольно. Але насторожує. Не початок чи це кінця. Бо ця ціна це явний демпінг.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Openpharmacist, не ведіться. Платформа геть збиткова. У людей, у кого ламається їхня недоприставка, нову вже не купують, а прощаються з віасатом. В будь-який момент Коломойський може закрити її, так само як і зробив Ахметов, правда той планував, ще до 24 лютого закрити
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Супутникові платформи стали збитковими коли інтернет тв набуло такого розвитку. Але ж у віасата є своя аудитория. Не всюди є норм інтернет та Т2. Я користувався 5 років. Потім змінив місце проживання. Там було кабельне. Тепер знов живу в приватному будинку. Знов підключився. Тюнер не купував. Є свій. А тв овер інтернет мене не зовсім влаштовує. Хоч і є смарт тв. Довго розповідати. Але ж чому б ні - 99 грн. Здохне так здохне. А приставки у мене жодного разу не ламалися. Та як супутниковий тюнер свою задачу він виконує.
ПиСи. Ось користуватись САМ модулем Екстри от де була жесть.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Openpharmacist, так а в чому суть акції, які умови її підключення ? я щось не бачу на сайті "99 грн НАЗАВЖДИ"
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Там просто 99 грн. Я з`ясував що це вартість пакета для нового абонента та ця ціна не обмежена в часі. Ніде нема що вона обмежена.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Openpharmacist, я думаю, вони просто хочуть розпродати тюнери, яких напевно достатньо ще залишилось. Можливо ще хочуть прощупати попит, і якщо не буде багато підключень, платформа буде закрита
Ось користуватись САМ модулем Екстри от де була жесть.
а де користувались, прямо в ТВ ? Бо я тестив у себе на тюнері VU+, ніби нормально було. Цікаво, що поки вирішували боротися з кардшарінгом і запускали verimatrix і пропонували свої китайські тюнери, то прийшло iptv і куди дуже велика кількість втікла від SAT. Навіть шародавці визнають, що на iptv люди повтікали, багато хто і запустив паралельно IPTV.
Я сам звичайно за SAT, бо якість краща, і для спорту важливі таймінги, а OTT/IPTV з їх затримками в 30-60 секунд то лайно. Правда у нас зовсім нема що дивитись, тому фоном в основному європейські канали, та і там тб вмирає потроху так само
 
Останнє редагування:
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Так. В ТБ. Я їх перепробував 5. Ті, з операторським профайлом. Так цей профайл пошкоджувався з невідомих причин. Потім сканувати супутники це те ще задоволення.
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60

Хакерська атака на супутник Astra


Шановні клієнти!

Унаслідок ворожої атаки на супутник Astra, на даний момент спостерігаються тимчасові перебої в прийомі сигналу багатьох каналів, що входять до складу пакетів супутникового телебачення VIASAT. Крім того, фіксується неправомірна заміна контенту на ворожий.
Технічні фахівці вже працюють над усуненням цих проблем. Ми дякуємо за Ваше терпіння та розуміння в цей непростий час.
Слава Україні!

Джерело: viasat.com.ua
 
Зверху