Viber (Rakuten Viber Messenger)

Andrew

Читатель
Реєстрація
30.10.08
Місто
Киев
Телефон
Android
Добавить в файл %SystemRoot%\System32\drivers\etc\hosts следующие строки в конце:
Код:
127.0.0.1 ads-d.viber.com
127.0.0.1 ads.viber.com
127.0.0.1 ads.aws.viber.com
127.0.0.1 images.taboola.com
127.0.0.1 api.taboola.com
127.0.0.1 rmp.rakuten.com
127.0.0.1 s-clk.rmp.rakuten.com
127.0.0.1 s-bid.rmp.rakuten.com
сохранить файл, перезапустить Viber.
 
Причина: SPOILER
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
14.04.10
Місто
Киев
Телефон
Galaxy A52 8/256GB
Убрал вообще все уведомления? Или таки "постоянные уведомления"? Вообще странно, что у тебя эта хрень лезет(последний скрин). Может у тебя для звонков не установлена программа по умолчанию или вообще по умолчанию вайбер установлен?
На Самсунге убрал все уведомления, не нашел опции "постоянные уведомления".
Всё по умолчанию установлено.
це "функція" із останніх оновлень.
Попробую.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Це лайно вже оновилось, але глюк із недоставкою вхідних повідомлень, поки не запустиш додаток, нікуди не зник. Кеш чистив. Інші месенджери, спам від банків, олх навіть - приходять пуші... Рукожопи смузіхльобні.. Тимчасово лікую перезавантаженням всього телефону, але це ж хрінь повна...
 
Реєстрація
23.11.23
Місто
Тернопіль
Доброго вечора. Хто мені може допомогти з вайбером. Неможу зрозуміти які чати є для секретних переписок. Може є якась таємна платформа бо приходить смс і пише вам надіслане останнє повідомлення і пише година а смс в немає
Post automatically merged:

Скритих і секретних чатів немає пін коди скидав і вони неактивні
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Може є якась таємна платформа бо приходить смс і пише вам надіслане останнє повідомлення і пише година а смс в немає
Та есть такое, там еще CVV с датой и номером карты нужны, можешь сюда скинуть, это обычные проверки для входа в банкинг, не обращай внимания, все нормально. Но лучше сюда кидай, ребята разберутся. Здесь с Viber официалов много, это они шлют.
 
Реєстрація
23.11.23
Місто
Тернопіль
Може є якась таємна платформа бо приходить смс і пише вам надіслане останнє повідомлення і пише година а смс в немає
Та есть такое, там еще CVV с датой и номером карты нужны, можешь сюда скинуть, это обычные проверки для входа в банкинг, не обращай внимания, все нормально. Но лучше сюда кидай, ребята разберутся. Здесь с Viber официалов много,
Post automatically merged:

А чи якісь чати що непоказує що є смс і невідображаються в загальному списку.
Post automatically merged:

Просто через цей вайбер у мене проблеми в сімї дружина заходить одночасно з одним чоловіком в один в той самий час. На комп’ютері встановлений її вайбер смс немає а вона періодично заходить у вайбер. Допоможіть мені може є якісь секрети у вайбері або якась платформа що невідображається в загальних чатах і на Пк
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Допоможіть мені може є якісь секрети у вайбері або якась платформа що невідображається в загальних чатах і на Пк
Скриті чати відображаються лише на телефоні. На компі їх не видно.
 
Реєстрація
23.11.23
Місто
Тернопіль
Допоможіть мені може є якісь секрети у вайбері або якась платформа що невідображається в загальних чатах і на Пк
Скриті чати відображаються лише на телефоні. На компі їх не видно.
Але немає скритих чатів
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Скритих і секретних чатів немає пін коди скидав і вони неактивні
Управляти скритимичатами можна лише з телефона. З компа - не можна.
Post automatically merged:

Але немає скритих чатів
Є доступ до телефона дружини? Є можливість перевірити наявність скритих чатів на її телефоні?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Судячи з того, що Ви не зовсім добре володієте технікою, а саме, не вмієте цитувати і нормально написати повідомлення в цій темі, є у мене підозра, що і в телефоні дружини Ви не змогли знайти скритий чат. Бо іншого нічого в голову не приходить. У Вашій ситуації, у Вайбера нема нічого іншого, крім скритих чатів, які існують лише на телефоні дружини, а на компі їх нема.
 
Реєстрація
23.11.23
Місто
Тернопіль
Мультицитування
Скритих і секретних чатів немає пін коди скидав і вони неактивні
Управляти скритимичатами можна лише з телефона. З компа - не можна.
Post automatically merged:

Але немає скритих чатів
Є доступ до телефона дружини? Є можливість перевірити наявність скритих чатів на її телефоні?
Скритих і секретних чатів немає пін коди скидав і вони неактивні
Управляти скритимичатами можна лише з телефона. З компа - не можна.
Post automatically merged:

Але немає скритих чатів
Є доступ до телефона дружини? Є можливість перевірити наявність скритих чатів на її телефоні?
Судячи з того, що Ви не зовсім добре володієте технікою, а саме, не вмієте цитувати і нормально написати повідомлення в цій темі, є у мене підозра, що і в телефоні дружини Ви не змогли знайти скритий чат. Бо іншого нічого в голову не приходить. У Вашій ситуації, у Вайбера нема нічого іншого, крім скритих чатів, які існують лише на телефоні дружини, а на компі їх нема.
Якщо вона скриє чат то він має пропасти на компі а того чувака з яким внеі постійні співпадіння він непропадає на компі.і я заходжу на телефон і скидаю пароль а він неактивний
Post automatically merged:

Скритих і секретних чатів немає пін коди скидав і вони неактивні
Управляти скритимичатами можна лише з телефона. З компа - не можна.
Post automatically merged:

Але немає скритих чатів
Є доступ до телефона дружини? Є можливість перевірити наявність скритих чатів на її телефоні?
Скритих і секретних чатів немає пін коди скидав і вони неактивні
Управляти скритимичатами можна лише з телефона. З компа - не можна.
Post automatically merged:

Але немає скритих чатів
Є доступ до телефона дружини? Є можливість перевірити наявність скритих чатів на її телефоні?
Судячи з того, що Ви не зовсім добре володієте технікою, а саме, не вмієте цитувати і нормально написати повідомлення в цій темі, є у мене підозра, що і в телефоні дружини Ви не змогли знайти скритий чат. Бо іншого нічого в голову не приходить. У Вашій ситуації, у Вайбера нема нічого іншого, крім скритих чатів, які існують лише на телефоні дружини, а на компі їх нема.
Якщо вона скриє чат то він має пропасти на компі а того чувака з яким внеі постійні співпадіння він непропадає на компі.і я заходжу на телефон і скидаю пароль а він неактивний
Можливо я неправельно дивлюсь на скриті чати? Але ч пробував у себе тоді паролі активні а внеі ні
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Якщо вона скриє чат то він має пропасти на компі
Саме так.
а того чувака з яким внеі постійні співпадіння він непропадає на компі.
Тут я щось не зрозумів. Йдеться про чат того чувака із вашою дружиною? Якщо вона скрила свій чат із тим чуваком, то того чату не буде видно на компі. А якщо вона не скривала той чат, то він повинен відображатися на компі. Можливо, це просто співпадіння, і вона чатиться із кимось іншим, і той інший чат є скритим?
Post automatically merged:

Можливо я неправельно дивлюсь на скриті чати? Але ч пробував у себе тоді паролі активні а внеі ні
Як там працюють ті паролі, я вже не пам"ятаю, але знаю, що для того, щоб чат знову почав відображатись на компі, то на телефоні дружини треба натиснути кнопку Показати чат. При цьому, всі раніше написані повідомлення, не відображаються на компі. Відображатись будуть лише нові повідомлення, до того часу, поки вона знову не зробить чат скритим.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.11.23
Місто
Тернопіль
Якщо вона скриє чат то він має пропасти на компі
Саме так.
а того чувака з яким внеі постійні співпадіння він непропадає на компі.
Тут я щось не зрозумів. Йдеться про чат того чувака із вашою дружиною? Якщо вона скрила свій чат із тим чуваком, то того чату не буде видно на компі. А якщо вона не скривала той чат, то він повинен відображатися на компі. Можливо, це просто співпадіння, і вона чатиться із кимось іншим, і той інший чат є скритим?
Post automatically merged:

Можливо я неправельно дивлюсь на скриті чати? Але ч пробував у себе тоді паролі активні а внеі ні
Як там працюють ті паролі, я вже не пам"ятаю, але знаю, що для того, щоб чат знову почав відображатись на компі, то на телефоні дружини треба натиснути кнопку Показати чат. При цьому, всі раніше написані повідомлення, не відображаються на компі. Відображатись будуть лише нові повідомлення, до того часу, поки вона знову не зробить чат скритим.
Але коли я заходжу на компі то та людина на яку я думаю відображається в чатах а по ідеї якщо вона його приховає то він має пропасти на компі
Post automatically merged:

Якщо вона скриє чат то він має пропасти на компі
Саме так.
а того чувака з яким внеі постійні співпадіння він непропадає на компі.
Тут я щось не зрозумів. Йдеться про чат того чувака із вашою дружиною? Якщо вона скрила свій чат із тим чуваком, то того чату не буде видно на компі. А якщо вона не скривала той чат, то він повинен відображатися на компі. Можливо, це просто співпадіння, і вона чатиться із кимось іншим, і той інший чат є скритим?
Post automatically merged:

Можливо я неправельно дивлюсь на скриті чати? Але ч пробував у себе тоді паролі активні а внеі ні
Як там працюють ті паролі, я вже не пам"ятаю, але знаю, що для того, щоб чат знову почав відображатись на компі, то на телефоні дружини треба натиснути кнопку Показати чат. При цьому, всі раніше написані повідомлення, не відображаються на компі. Відображатись будуть лише нові повідомлення, до того часу, поки вона знову не зробить чат скритим.
Можливо є якась інша платформа для переписки у вайбері що невідображається в чаті загальному а приходить кудись смс і вона знає де девитись
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.11.17
Місто
Киев
Телефон
Realme C21Y
Наприклад вона створила групу. В неї додала учасників чи учасника. І цю групу приховала.
Відповідно особисті діалоги з кожним учасником видно, а переписку в групі - ні.
Не сильно розуміюсь у Вайбері, але іншого на думку не спадає. 🤷🏼‍♂️
 
Реєстрація
23.11.23
Місто
Тернопіль
Наприклад вона створила групу. В неї додала учасників чи учасника. І цю групу приховала.
Відповідно особисті діалоги з кожним учасником видно, а переписку в групі - ні.
Не сильно розуміюсь у Вайбері, але іншого на думку не спадає. 🤷🏼‍♂️
А як знайти приховану групу?
 
Реєстрація
17.11.17
Місто
Киев
Телефон
Realme C21Y
Наприклад вона створила групу. В неї додала учасників чи учасника. І цю групу приховала.
Відповідно особисті діалоги з кожним учасником видно, а переписку в групі - ні.
Не сильно розуміюсь у Вайбері, але іншого на думку не спадає. 🤷🏼‍♂️
А як знайти приховану групу?
Як і будь-який прихований діалог.
Виходить як він може бути прихований, якщо його всі бажаючі можуть знайти? 😉🤔
Ще раз повторюся - я не експерт з Вайбера 🙂
 
Реєстрація
25.01.09
Місто
Київська обл.
Наприклад вона створила групу. В неї додала учасників чи учасника. І цю групу приховала.
Відповідно особисті діалоги з кожним учасником видно, а переписку в групі - ні.
Не сильно розуміюсь у Вайбері, але іншого на думку не спадає. 🤷🏼‍♂️
А як знайти приховану групу?
Як і будь-який прихований діалог.
Виходить як він може бути прихований, якщо його всі бажаючі можуть знайти? 😉🤔
Ще раз повторюся - я не експерт з Вайбера 🙂
Скрытые в вайбере диалоги запаролены. Их можно найти и открыть только зная пароль.
 
Реєстрація
23.11.23
Місто
Тернопіль
Наприклад вона створила групу. В неї додала учасників чи учасника. І цю групу приховала.
Відповідно особисті діалоги з кожним учасником видно, а переписку в групі - ні.
Не сильно розуміюсь у Вайбері, але іншого на думку не спадає. 🤷🏼‍♂️
А як знайти приховану групу?
Як і будь-який прихований діалог.
Виходить як він може бути прихований, якщо його всі бажаючі можуть знайти? 😉🤔
Ще раз повторюся - я не експерт з Вайбера 🙂
Скрытые в вайбере диалоги запаролены. Их можно найти и открыть только зная пароль.
Зрозумів дякую
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Але коли я заходжу на компі то та людина на яку я думаю відображається в чатах а по ідеї якщо вона його приховає то він має пропасти на компі
Саме так. Значить, чат із цією людиною не є прихованим. Бо приховані чати на компі не відображаються.
 
Реєстрація
23.11.23
Місто
Тернопіль
Але коли я заходжу на компі то та людина на яку я думаю відображається в чатах а по ідеї якщо вона його приховає то він має пропасти на компі
Саме так. Значить, чат із цією людиною не є прихованим. Бо приховані чати на компі не відображаються.
Але може бути створила з ним група і бути прихована.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Підписка дозволяє використовувати режим невидимки та уникати реклами.
Rakuten Viber оголосив про запуск в Україні нової передплати Viber Plus із додатковими функціями для користувачів месенджера. Про це повідомила пресслужба Viber.
«Ми постійно створюємо нові функції, щоб зробити досвід наших користувачів простішим та кращим. Viber Plus допоможе людям взаємодіяти один з одним на новому рівні та дозволить нашим підписникам першими знайомитися з новими функціями, які ми запускаємо. Це тільки початок для Viber Plus», — повідомив генеральний директор Rakuten Viber Офір Еял.

Користувачі, які придбають підписку, отримають доступ до таких нових функцій:
  • Розшифровка голосових повідомлень у текст. Працюватиме просто за кліком по повідомленню в чаті.
  • Обмежена реклама. Власники підписки не бачитимуть рекламні повідомлення в списку чатів та після дзвінків.
  • Режим невидимки. Дозволяє читати повідомлення та бути онлайн, не розкриваючи свій онлайн-статус іншим.
  • Безлімітний доступ до платних стикерів.
  • Чат зі службою підтримки. Менеджери відповідають англійською мовою, можна звертатися українською.
  • Особливі іконки додатку. Підписники зможуть обрати стиль іконки Rakuten Viber серед кількох нових.
  • Значок Viber Plus на юзерпіку в додатку. Цей бейдж бачитимуть інші користувачі.

Вартість передплати становить 1,99 дол. на місяць, і вона доступна на платформах iOS та Android для користувачів Rakuten Viber, починаючи з версії 21.2. Передплата може бути оплачена через Google Play або App Store й автоматично поновлюватиметься щомісяця.
 
Зверху