VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Ну що ж...телефон з не підтримуваних поки на сайті, хоч його NE версія сяомі в списку. Тумблера не було. Звоню котиками, кажу хочу во-лте, номер контракт. Прийняли заявку. 5 днів відписки, що треба почекати, сьогодні смс: "послугу во-лте активовано" Режим в літаку нічого не змінив, ребут також. Ввів код сяомі для активації тумблера во-лте і вуаляIMG_20220525_094417.jpg
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Ну що ж...телефон з не підтримуваних поки на сайті, хоч його NE версія сяомі в списку. Тумблера не було. Звоню котиками, кажу хочу во-лте, номер контракт. Прийняли заявку. 5 днів відписки, що треба почекати, сьогодні смс: "послугу во-лте активовано" Режим в літаку нічого не змінив, ребут також. Ввів код сяомі для активації тумблера во-лте і вуаляПереглянути вкладення 48075
Покажіть смс з текстом
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
У моєму Mi 11 Lite 5G NE цей прапорець є і він увімкнений, але при дзвінку кидає в Н+. Контракт. Що зробити, щб був ВоЛТЄ? Звернутись до оператора?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Дзвонив, кажуть ні не підключим, вона автоматично підключається, каже що у вашому регіоні недоступно.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Останнє редагування:
Реєстрація
25.07.09
Місто
Днепропетровск
Поддержка Motorola появится?

Motorola G51 значка нет, VoLTE не запускается.
Android 11
Контракт

RRYAS31.Q3-56-79-2-2
25503-300382900.300382900
Ims registration state: not registered
 

Вкладення

  • Screenshot_20220526-063318.png
    Screenshot_20220526-063318.png
    619.4 КБ · Перегляди: 37
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Есть ли у кого-то положительный опыт по КОРПЕ?? Или там залочено на уровне биллинга? Стоит ли сношать поддержку?
 

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
Те, що VoLTE підключили це звичайно круто. Але робота послуги залишає бажати кращого. В останні дні люди почали скаржитися, що не можуть до мене додзвонитися, кажуть просто тиша і потім завершення дзвінка. Погрався трохи і достатньо. Вимкнув і все норм.
Телефон случаем не Huawei?
У меня была по началу та же бага, уже пофиксили.
Есть ли у кого-то положительный опыт по КОРПЕ?? Или там залочено на уровне биллинга? Стоит ли сношать поддержку?
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
c0rax, Та ні, Xiaomi 11 lite 5G NE. Таке спостерігалось навіть буквально вчора. Не знаю правда чи це пов'язано з VoLTE.
 

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
У мене на Huawei при активному VoLTE
Как сказали мне технари киевстара, на некоторых моделях Huawei не корректно работает эта ф-ция.
Сам у себя проверил на телефонах которые были у знакомых, и у меня в наличии: P Smart+, P Smart 2019, P30 Lite - входящие не работают (тишина вместо гудков и сбой соединения при поднятии трубки), исходящие при этом работают.
P30 Pro, P40 Pro, P Smart 2021 - работают и входящие и исходящие корректно.

Остальные модели так-же могут иметь или не иметь таких особенностей.
 
Останнє редагування:
Зверху