VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Sylik_v, ну так у вас імс не активований....як же працювати во-лте?) Спробуйте вставити в підтримуваний пристрій і перевірити працює чи ні. Бо здається то в них фальш активація відбулась...
 
Реєстрація
27.10.22
Місто
Калуш
Sylik_v, ну так у вас імс не активований....як же працювати во-лте?) Спробуйте вставити в підтримуваний пристрій і перевірити працює чи ні. Бо здається то в них фальш активація відбулась...
Пробував на Xiaomi там працює.....(
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Sylik_v, ну так у вас імс не активований....як же працювати во-лте?) Спробуйте вставити в підтримуваний пристрій і перевірити працює чи ні. Бо здається то в них фальш активація відбулась...
Если не разбираться лучше не советовать ничего. Никакой активации и не будет если телефон не знает как туда достучаться
Post automatically merged:

Sylik_v, попробуйте ради интереса создать точку доступа как в инструкции для мтк
 
Реєстрація
22.07.18
Місто
Кривой Рог
Уже все перепробував Motorola відмовляється працювати з VoLTE від Київстар((( Залишається тільки чекати кращих часів...
Що ви пробували?
Ось такі перемикачі є в налаштуваннях сім ?
для куалкома можно через qpst поковырять, но где искать инструкции даже хз, разве что перебирать по другим производителям инструкции. Для мтк варант решения на 5минут я тут описывал.
UPD: в точках доступа есть точка с названием "ims" ?
У себя на 1+7pro через pds подбирал профили VoLTE
Вітаю. Який профіль працює?
 
Реєстрація
30.05.22
Місто
Житомир
Уже все перепробував Motorola відмовляється працювати з VoLTE від Київстар((( Залишається тільки чекати кращих часів...
Що ви пробували?
Ось такі перемикачі є в налаштуваннях сім ?
для куалкома можно через qpst поковырять, но где искать инструкции даже хз, разве что перебирать по другим производителям инструкции. Для мтк варант решения на 5минут я тут описывал.
UPD: в точках доступа есть точка с названием "ims" ?
У себя на 1+7pro через pds подбирал профили VoLTE
Вітаю. Який профіль працює?
Доброго вечора. Я зупинив свій вибір на
Telia_Finland
 
Реєстрація
27.10.22
Місто
Калуш
Sylik_v, ну так у вас імс не активований....як же працювати во-лте?) Спробуйте вставити в підтримуваний пристрій і перевірити працює чи ні. Бо здається то в них фальш активація відбулась...
Если не разбираться лучше не советовать ничего. Никакой активации и не будет если телефон не знает как туда достучаться
Post automatically merged:

Sylik_v, попробуйте ради интереса создать точку доступа как в инструкции для мтк
Спробував не допомогло
Post automatically merged:

Уже все перепробував Motorola відмовляється працювати з VoLTE від Київстар((( Залишається тільки чекати кращих часів...
Що ви пробували?
Ось такі перемикачі є в налаштуваннях сім ?
для куалкома можно через qpst поковырять, но где искать инструкции даже хз, разве что перебирать по другим производителям инструкции. Для мтк варант решения на 5минут я тут описывал.
UPD: в точках доступа есть точка с названием "ims" ?
У себя на 1+7pro через pds подбирал профили VoLTE
А можна детальніше?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.05.22
Місто
Житомир
Оверквотінг
Не знаю чи можна тут публікувати посилання на інші ресурси, тому скинув вам в особисті посилання на тему де є інструкції для мого апарату 1+7pro, почитайте можливо щось стане у пригоді.
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
04.07.16
Місто
Мариуполь, Луцк
Телефон
Samsung S21FE
Ось нарешті і в мене з'явився VoLTE на передоплаті. Не робив ніяких заявок на підключення. Просто дочекався своєї черги.
Samsung S21FE, тариф LOVE.
СМС про підключення, до речі, ще не було.
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
А як на нього натрапити? Тижня півтори днів 5 пробував рази по 3.
Результат майже той самий. Очікуйте, слідкуйте за сайтом.
Один хлопчина прийняв заявку, зрадів. Зранку прийшло у смс те саме
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Сьогодні в МКС і в мене з'явився VoLTE. Передплата, Iphone 11.
Раніше "перебрав" всіх операторів в чаті, без результата, чекайте свою чергу.
При дзвінку LTE зникає, смс не приходило.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як перевірити, чи доступна Вольта по номеру припадка?
Телефон підтримує Вольту, повзунок по сімці Київстар доступний і увімкнений.
 
Реєстрація
09.03.13
Місто
Славянск
Телефон
Meizu m6T ,Xiaomi 8t
Реєстрація
08.02.12
Місто
Калуш
Телефон
Samsung M51
Сьогодні і я нарешті дочекався (приейд). Нікуди не звертався. Нічого окрім повзунків у меню не вмикав. Що прикольно - з'явився значок VoLTE в момент відключення світла і у мене вдома і на найближчих БС, то ж поділок майже не було і подзвонити нікуди не міг, але тішився як дитина подарункові від Св'ятого Миколая :champion:
 
Зверху