VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
І у мене все працює коректно. Жодних проблем. Приходять смс Хто дзвонив
Самі послуги VolteIMS Service, Хто дзвонив, Повідомити мене, Автовідповідач, Повідомити про мене - всі включені і відображаються у мене в Мій Київстар.
Хм... А чому тоді у мене не працює Хто дзвонив? Тобто автоінформатор каже що я поза зоною, але потім SMS мені не приходить що хтось дзвонив. Якщо вхідні дзвінки не у VoLTE можна списати на "не той смартфон", то "Хто дзвонив" спрацьовує при вимкненому смартфоні, отже, модель смартфону не може впливати на "Хто дзвонив". В чому тоді причина?
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Captain, послуги Хто дзвонив, Повідомити мене, Автовідповідач, Повідомити про мене працюють завдяки установки умовної переадресації на номери цих послуг. Якщо тобі телефонують, а ти поза мережею, то того абонента переадресовують на номер послуги Хто дзвонив. Якщо переадресації не йде, то тобі й не надходить сповіщення про дзвінок.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
послуги Хто дзвонив, Повідомити мене, Автовідповідач, Повідомити про мене працюють завдяки установки умовної переадресації на номери цих послуг
І Мій Київстар, і перевірка *100*03*1# показують: Хто дзвонив підключена. Переадресація на певний номер є в автовідповідач, а в Хто дзвонив немає.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Captain, ну постав умовну переадресацію, коли пристрій поза зоною досяжності, на свій інший номер телефону й перевір працездатність переадресації. Або проблема в переадресації, або ні.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
постав умовну переадресацію
Так а навіщо? Це не виправить ситуацію а цілому. Що мені потім з отриманою інформацією робити? Мені треба щоб в кінцевому результаті працювало Хто дзвонив. Київстарівці скажуть: Ок, VoLTE несумісно з переадресацією. І що далі робити?
 
  • Sad
Реакції: Howl

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Captain, ти дізнаєся що не робить. Якщо переадресація, то скоріше за все це виправлять відносно швидко, якщо проблема на сторону службового номеру "Хто дзвонив", то набагато довше потрібно очікувати й як аналогом можна скористатися Автовідповідачем.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
можна скористатися Автовідповідачем
Автовідповідач у мене включений якщо поза зоною і немає відповіді 30 секунд. До речі не спрацьовує якщо поза зоною і якщо дзвонити зі звичайних номерів, а якщо дзвонити з іншого номеру Київстар який теж підключений на VoLTE то спрацьовує. І навіть вхідні у VoLTE ходять якщо на мене з іншого Київстар VoLTE. А зі звичайних номерів вхідні не у VoLTE.
 

smk

Реєстрація
06.11.18
Місто
Київська область
Телефон
realme gt neo 3
Автовідповідач у мене включений якщо поза зоною і немає відповіді 30 секунд. До речі не спрацьовує якщо поза зоною і якщо дзвонити зі звичайних номерів, а якщо дзвонити з іншого номеру Київстар який теж підключений на VoLTE то спрацьовує. І навіть вхідні у VoLTE ходять якщо на мене з іншого Київстар VoLTE. А зі звичайних номерів вхідні не у VoLTE.
Як вам якість дзвінка VoLTE - VoLTE ? Краще за HD voice?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Як вам якість дзвінка VoLTE - VoLTE ? Краще за HD voice?
Якість добра, але VoLTE - VoLTE рідко буває. Тільки одна ще людина кого я знаю з VoLTE, з рештою людей звичайні дзвінки (з їх сторони без VoLTE). Показує під час VoLTE значок HD отже якість така сама як HD voice. Іноді у VoLTE і без HD. У 3G в Київстар приблизно така сама якість як VoLTE.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.01.20
Місто
Zhytomyr
Автовідповідач у мене включений якщо поза зоною і немає відповіді 30 секунд. До речі не спрацьовує якщо поза зоною і якщо дзвонити зі звичайних номерів, а якщо дзвонити з іншого номеру Київстар який теж підключений на VoLTE то спрацьовує. І навіть вхідні у VoLTE ходять якщо на мене з іншого Київстар VoLTE. А зі звичайних номерів вхідні не у VoLTE.
Як вам якість дзвінка VoLTE - VoLTE ? Краще за HD voice?
С iphone на iphone - бесподобно!
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
Автовідповідач у мене включений якщо поза зоною і немає відповіді 30 секунд. До речі не спрацьовує якщо поза зоною і якщо дзвонити зі звичайних номерів, а якщо дзвонити з іншого номеру Київстар який теж підключений на VoLTE то спрацьовує. І навіть вхідні у VoLTE ходять якщо на мене з іншого Київстар VoLTE. А зі звичайних номерів вхідні не у VoLTE.
Як вам якість дзвінка VoLTE - VoLTE ? Краще за HD voice?
Якість краща. Одразу помітно по іншому запасу гучності - гучніше, та ще більш розбірливо.
Якщо технічною мовою, то краще, бо кодекі вже підіймаються: EVS (якщо вміють пристрої), або AMR_WB 23.850.
 
Причина: орфографія
Останнє редагування:
Реєстрація
15.04.18
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 8 Pro
Выше советовали профиль ванпласа telia finland, так вот звонки не проходят в этом профиле. А после перезагрузки тела профиль не сохраняется и возвращается на комершнл.
 
  • Like
Реакції: Oper
Реєстрація
30.05.22
Місто
Житомир
Выше советовали профиль ванпласа telia finland, так вот звонки не проходят в этом профиле. А после перезагрузки тела профиль не сохраняется и возвращается на комершнл.
Это я советовал, так как у меня op7pro и на этом профиле все звонки проходят, и после перезагрузки профиль не слетает, проверено на 10.11 и 12 андроиде, окси.
Попробуйте подобрать другой профиль, что вам мешает? И отпишите потом о результате, может кому еще пригодится.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
А от цікаве питання.
1. Ті люди, кому Київстар самостійно (без ініціативи тих людей) підключає VoLTE - у них теж не працює Хто дзвонив і є інші супутні глюки? Бо в принципі Київстар не повинен погіршувати якість своїх послуг, отже, раз сам підключив людям VoLTE то не повинен відключати Хто дзвонив і інше.
2. Якщо підключено VoLTE то що буде, якщо підключати "SIM для другого телефону": відключиться VoLTE чи не дасть підключити "SIM для другого телефону"? (послуги не сумісні).
 
Реєстрація
27.01.23
Місто
Львів
mual, компанія LG згорнула мобільний відділ... Для твоєї моделі телефону вона навряд чи випустить оновлення із профілями оператору. А оператор зі своєї сторони включити й може, але телефон усе одно не буде працювати через відсутність необхідних даних у прошивці пристрою.
Чи працює VoLTE на S22 Ultra?
 
Реєстрація
30.05.22
Місто
Житомир
mual, компанія LG згорнула мобільний відділ... Для твоєї моделі телефону вона навряд чи випустить оновлення із профілями оператору. А оператор зі своєї сторони включити й може, але телефон усе одно не буде працювати через відсутність необхідних даних у прошивці пристрою.
Чи працює VoLTE на S22 Ultra?
Якщо модель для ринку Європи то повинно все працювати із коробки.
 
Реєстрація
27.01.23
Місто
Львів
mual, компанія LG згорнула мобільний відділ... Для твоєї моделі телефону вона навряд чи випустить оновлення із профілями оператору. А оператор зі своєї сторони включити й може, але телефон усе одно не буде працювати через відсутність необхідних даних у прошивці пристрою.
Чи працює VoLTE на S22 Ultra?
Якщо модель для ринку Європи то повинно все працювати із коробки.
Прошивка німецька модель для американського ринку
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
mual, скоріше за все, що профілі наших операторів там є. Єдине, що може зупиняти, -- це оператор. Він то бачить, що модель для американського ринку за IMEI та може не підключати доступ до послуги.
 
Зверху