VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Bester, мені смс не йдуть, що хтось звонив. Але я не певен, що винен сам во-лте. Можливо після оновлення білінгу так сталося. Просто констатую факт, що існують недозвони(короткі гудки з того боку) і відсутність інформування про пропущений виклик. При тому сім карта на даному етапі в мене одна(е-сім) в мережі
 
Реєстрація
23.01.22
Місто
Коломия
Bester, мені смс не йдуть, що хтось звонив. Але я не певен, що винен сам во-лте. Можливо після оновлення білінгу так сталося. Просто констатую факт, що існують недозвони(короткі гудки з того боку) і відсутність інформування про пропущений виклик. При тому сім карта на даному етапі в мене одна(е-сім) в мережі
В сусідній темі я написав потрібно перевірити переадресацію, у мене теж не приходили смс про пропущені
Повідомлення в темі "Київстар FAQ" https://red-forum.com/threads/Київстар-faq.18411/post-1968015
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Тоже не работает кто звонил, я ее отключил до активации volte, после активации включил. Пробовал переподключать, не помогает.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Тоже не работает кто звонил, я ее отключил до активации volte, после активации включил. Пробовал переподключать, не помогает.
Этт Киевстар. Последнее время он меня неуёмно бесит. Особенно котики. Когда задаёшь вопрос, а они отвечают в ааком 1945 году закончилась война.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
lsd, Матвєй, в мене на контракті в VoLTE працює як СМС "хто дзвонив", так і інформування при паралельному виклику.
Після активації VoLTE теж нормально не приходило. Після того, як в налаштуваннях телефону перевстановив переадресації почало приходити. Хоча може і само полікувалося.
 

Вкладення

  • Screenshot_20230925_115337_Call settings.jpg
    Screenshot_20230925_115337_Call settings.jpg
    165.2 КБ · Перегляди: 67

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
SDA, а что это за номер +380672222772 ? У меня ставится на оба +380672071003
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
lsd, PFlesh, фактично, так автовідповідач. Його колись давно сам київстар централізовано перевстановив з стандартного, коли намагався схрестити "хто дзвонив" з автовідповідачем. Не здивуюсь, якщо у більшості з тих у кого працює на VoLTE, встановлений цей номер.
Але в умовах, коли "хто дзвонив" адеватно не працює на VoLTE, а фунціонал потрібен, то на цьому номері отримую те ж саме:
СМС приходить в межах 1-2 хвилин;
Стандартне інформування досить довге, щоб хтось адекватний дочекався і залишив повідомлення.
Із мінусів лише, що на цьому номері через декілька секунд з початку відбувається фактичне здійснення дзвінка, але для мене це некритично.
P.S. вибачаюсь, що дещо ввів в оману, але для себе отримуваний функціонал ідентифікував, як "хто дзвонив".
P.P.S. Зараз ще раз перевірив і все без змін: при +380672071003 смс не приходить, а з +380672222772 через 2 хвилини чітко прийшло.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Доречі, забув додати ще один нюанс роботи "Хто дзвонив" в VoLTE принаймні у мене: якщо стоїть переадресація на +380672071003, то СМС про пропущений дзвінок мені не приходить, але зворотній стороні СМС про мою появу в мережі приходить. При роботі через номер автовідповідача навпаки - мені приходить, але зворотній стороні про мою появу в мережі - ні. Для мене це плюс, для когось це може бути мінус.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Доречі, забув додати ще один нюанс роботи "Хто дзвонив" в VoLTE принаймні у мене: якщо стоїть переадресація на +380672071003, то СМС про пропущений дзвінок мені не приходить, але зворотній стороні СМС про мою появу в мережі приходить. При роботі через номер автовідповідача навпаки - мені приходить, але зворотній стороні про мою появу в мережі - ні. Для мене це плюс, для когось це може бути мінус.
Подякував, дійсно смс справно почали приходити. Навіть якщо lte only. Для мене це теж плюс, вимкнув послугу повідомити про мене.
 
Останнє редагування:

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Для мене це теж плюс, вимкнув послугу повідомити про мене.
Через кривість функціонування "Хто дзвонив" на VoLTE тут головний нюанс у великому шансі появи непорозумінь на рівному місці, коли зворотня сторона знає, що ти з'явився в мережі, але їй чомусь не перезвонив. Фактично у тебе ж СМС інформування не було, але звідки про це вона знає(
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Для мене це теж плюс, вимкнув послугу повідомити про мене.
Через кривість функціонування "Хто дзвонив" на VoLTE тут головний нюанс у великому шансі появи непорозумінь на рівному місці, коли зворотня сторона знає, що ти з'явився в мережі, але їй чомусь не перезвонив. Фактично у тебе ж СМС інформування не було, але звідки про це вона знає(
А мені і не треба щоб зворотня сторона взнала про мою появу в мережі, говорю про чужих хто дзвонить, якщо знайомі звісно передзвоню.
 
Реєстрація
05.07.23
Місто
Luck
Ось така інформація по моїй заявці на підключення VoLTE, через чат, оператор на 466 теж саме чеше, про згадку за підключення в магазинах вперше чує)

"Шановний абоненте! Перелік моделей девайсів, що працюють у VoLTE мережі Київстар, постійно розширюється. Рекомендуємо звернутися до виробника для уточнення, чи підтримує саме Ваша модель VoLTE. Слава Україні!"
 
Реєстрація
05.07.23
Місто
Luck
А виробник відповість, що підтримується... І що далі? Це не Київстар, а ішак педальний...
Кажу що підтримує, і вона по стандарту про критерії, черги і т.д.. Кажу поняв допобачення, робобаба телефонує про якість поставив заслужений 0...
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Ось така інформація по моїй заявці на підключення VoLTE, через чат, оператор на 466 теж саме чеше, про згадку за підключення в магазинах вперше чує)

"Шановний абоненте! Перелік моделей девайсів, що працюють у VoLTE мережі Київстар, постійно розширюється. Рекомендуємо звернутися до виробника для уточнення, чи підтримує саме Ваша модель VoLTE. Слава Україні!"
Мені подобається текстовочка - "Шановний абоненте! Йдіть на ... Слава Україні!"
 
Реєстрація
18.07.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone
Нічого не писав, нікого не просив, контракт 1 міс, сьогодні послугу VoLTE підключено автоматом.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
На контракте и через операторов подключают, то дискриминация припейдов. Штурмуйте салоны.
 
Зверху