VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Сьогодні когось з 2х попердолило…Айфон просить перед кожним викликом увімкнути вайфай дзвінки для покращення якості розмови. Ясно, що київстар такого не надає…але дивно чому конкретно від сьогодні ця пропозиція
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
послуга хто звонив відключена до цього.
Свідомо заздалегідь відключили Хто дзвонив заради VoLTE? І телефон не з переліку дозволених.
Та вже писали, можете послугу підключати, тільки на номер автовідповідача поставити, і все робить добре.
 
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Есть, я выше писал/спрашивал. Труба s22+ на снепе
А у вас доп. симки какие-нибудь подключены?
Нет, только одна, иногда приходиться чтоб позвонить то вырубать передачю данных инет кароче, не всегда но есть такое
 
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Anticot, не обращались с этой проблемой в поддержку?
Нет, я хотел как то на время волте вырубить через оператора и глянуть, как оно будет(может сама труба лагает), потом думаю , отлючить отлючат а как включить так умалять надо, мне и так не с первого раз включили, ходил к ним в офис пока на адекватного не попался, ну или он немой был:ROFLMAO: просто молча включил и всё:D
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
А кто-нибудь пробовал подключать сим для второго телефона при активном volte, слетит volte или не даст подключить сим для второго телефона? Или подключится и будет работать volte + сим для второго телефона?
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
В кого друга сім не вмикають звичайні опери
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
В києві в Київстар запитав чи можуть включити ..Включили за 5хв запрацювало...
В рівненській області в одному районному центрі в магазині Київстар відмовляються вмикати для передоплати після перевірки по номеру. Хоча перед тим коли запитуєш загалом про можливість увімкнути VoLTE вони ж кажуть що ніби можна. Не зрозумів тільки чи то загалом не хочуть вмикати для передоплат чи пристрій не підійшов.
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
За останні 2 тижні вже 2 рази на було, що телефонує дружина, я поза зоною 2 дзвінка підряд, на третій проходить дзвінок. Приходить смс, що мені дзвонили 2 рази.
VoLTE увімкнуто у обох, контракт, iphone.
🤷
 
Реєстрація
07.02.18
Місто
Киев
Така штука трапляється періодично, тому відключив VoLTE на рівні телефону, на жаль.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
В києві в Київстар запитав чи можуть включити ..Включили за 5хв запрацювало...
В рівненській області в одному районному центрі в магазині Київстар відмовляються вмикати для передоплати після перевірки по номеру. Хоча перед тим коли запитуєш загалом про можливість увімкнути VoLTE вони ж кажуть що ніби можна. Не зрозумів тільки чи то загалом не хочуть вмикати для передоплат чи пристрій не підійшов.
в мене самсунг для ринку гонконг ...включили ...хоча в самому телефоні перемекачів немає...В а50 самсунг є перемикачі то тільки десь тиждень як включили...
 
Зверху