VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Dj Sirius, входящие на самсах идут по volte или скидывает в 2g/3g?
Post automatically merged:

chelavek, у меня подключена сим для планшета, сим для второго телефона отключил, перед тем как включить volte, ибо не могли подключить volte в телефонном режиме из-за несовместимости услуг. Сейчас включили volte, вот мне интересно, что будет теперь, если самому попробовать подключить сим для второго телефона :)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Останнє редагування:
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
В києві в Київстар запитав чи можуть включити ..Включили за 5хв запрацювало...
В рівненській області в одному районному центрі в магазині Київстар відмовляються вмикати для передоплати після перевірки по номеру. Хоча перед тим коли запитуєш загалом про можливість увімкнути VoLTE вони ж кажуть що ніби можна. Не зрозумів тільки чи то загалом не хочуть вмикати для передоплат чи пристрій не підійшов.
в мене самсунг для ринку гонконг ...включили ...хоча в самому телефоні перемекачів немає...В а50 самсунг є перемикачі то тільки десь тиждень як включили...
У меня тоже самсунг не для нашего рынка ,азиат кароче, тоже нет в меню перемикача, но можно через прогу запуск activity найти в поиске параметр com.android.settings.Settings$MobileNetworkActivity и там будет скрытый параметр волте можно по вкл/выкл поиграться .и ярлык создать чтоб неискать всё время этот параметр.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Dj Sirius, входящие на самсах идут по volte или скидывает в 2g/3g?
Post automatically merged:

chelavek, у меня подключена сим для планшета, сим для второго телефона отключил, перед тем как включить volte, ибо не могли подключить volte в телефонном режиме из-за несовместимости услуг. Сейчас включили volte, вот мне интересно, что будет теперь, если самому попробовать подключить сим для второго телефона :)
йде по 4джі...часом буває шо випадає просто в 4джі без волтє...... а так в 4джі дзвінки з волтє.
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
Просто для інфи:
налаштував на Pixel 6 Pro (G8V0U) VoLTE через Shizuku+Pixel IMS - працює відмінно. Вхідні, вихідні, не дозвонів немає.
До цього сімка була в Росо F2, де також все чудово працювало.
 
Реєстрація
06.04.10
Місто
KYIV
Телефон
Pixel 4a 5G
На днях був в центры обслуговування як би послугу підключили но в телефоні не ативовано відображается на на Esim номер на Pixel 4a5G.як еще можна включиты в телефоні послугу Volte
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
На днях був в центры обслуговування як би послугу підключили но в телефоні не ативовано відображается на на Esim номер на Pixel 4a5G.як еще можна включиты в телефоні послугу Volte
На Pixel 4a без root-прав, скоріш за все, ніяк ви не активуєте VoLTE.
Інструкція без root-прав підходить для моделей на чіпах Tensor.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Приходить смс, що мені дзвонили 2 рази
Щастить. Мені взагалі нічого не приходить
Я вже раніше в цій темі писав, що якщо дуже потрібні смс про пропущені дзвінки на VoLTE, а вони не приходять, то є ще варіант змінити переадресацію на номер автовідповідача. На ньому СМС про пропущені дзвінки приходять, а стандартне інформування досить довге, щоб більшість дочекалися залишити повідомлення.
Із мінусів лише те, що на цьому номері через декілька секунд після початку починається тарифікація дзвінка для зворотньої сторони, але для мене це некритично.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
SDA, а у меня не меняется номер на автоответчик :) Точнее он меняется, но автоответчик не включается, абонент не может принять звонок. Очень загадочный VoLTE от КС.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
SDA, а у меня не меняется номер на автоответчик :) Точнее он меняется, но автоответчик не включается, абонент не может принять звонок. Очень загадочный VoLTE от КС.
Базовий автовідповідач як послуга підключений?
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
lsd, в мене контракт 4g extra 2018 є сім для планшету і дом інет
VoLTE самі не вмикали
але знайомі увімкнули мені це VoLTE якось примусово ручками
VoLTE працює не завжди інколи в процесі розмови в 3г перекидає щоб повертало з 3г знову на VoLTE такого не бачив
дзвінки на 466 завжди в 3г
прям якісь недозвони наче не помічав
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Проверил на других аппаратах Xiaomi и OnePlus, тоже входящий скидывает в 2g/3g, так же занято, если выставлять lte only. Мнея долго мучали в поддержке, в итоге посоветовали заменить сим карту и если не начнут входящие работать в volte, опять к ним обратиться. Т.е. моя проблема, в том что volte работает только в одну сторону - исходящие звонки, это не проблема телефона.
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Може комусь буде цікаво. Нарешті опинилось в руках 2 sim КС з активованим voLTE. Обидві сімки передолата, оидві стоять в самскнгах (a51 та м32) Вирішив потестити на тему кодеків. при дзвінку voLTE на voLTE кодек amr wb, бітрейт 23.85. на слух непогано, але великої різниці від 12.65 наче не помітив.На одному номері умовні переадресації стоять на автовідповідач, на іншому на біп(лайфсел), дзвінки наче не втрачаються.
Screenshot_20231003_193526_Service mode RIL.jpg
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
Може комусь буде цікаво. Нарешті опинилось в руках 2 sim КС з активованим voLTE. Обидві сімки передолата, оидві стоять в самскнгах (a51 та м32) Вирішив потестити на тему кодеків. при дзвінку voLTE на voLTE кодек amr wb, бітрейт 23.85. на слух непогано, але великої різниці від 12.65 наче не помітив.На одному номері умовні переадресації стоять на автовідповідач, ні іншому на біп(лайфсел), дзвінки наче не втрачаються.
Переглянути вкладення 57020
Я помічав, що на дешевших моделях Самсунг при дзвінку через ВОЛТЕ пише дзвінок HD, а якщо на флагманах Самсунг HD+ і якість голосу відчутно краща.
 
Зверху