VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
CleverFish, на этом скриншоте более интересный б1 чем кодек волте про который уже давно известно
Тут така справа, що кожному цікаве щось своє, доречі, я вже кидав скрін з 10мгц в Б1 КС десь у березні місяці, номер каналу той самий, але між БС більше 500км, що натякає на те що це тенденція...
Також маю скрін під час активної передачі данних, коли в КС агрегується 20мгц Б3 +5мгц Б8, до цього я думав що КС Б8 НЕ агрегує...
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Якась фігня. Поставив свою сім до IPhone 13. Так та ж сама фігня. Тобто вихідні у VoLTE йдуть на ура, а при відповіді на вхідний дзвінок йде сброс. При тому у телефонуючого мені абонента навіть гудків немає. Тю!
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
lsd, уж лучше ШІ вместо такого чата - хоть будет единообразие в отмазках...
Так воно так і є: VoLTE активується тільки хвилями для передплати так і для контракта. Вже більше тижня не можу підключити на номер VoLTE
 
Реєстрація
11.04.09
Місто
Київ
номер каналу той самий, але між БС більше 500км, що натякає на те що це тенденція...
це ні на що не натякає - в інших бендах він також однаковий на різних бс.
Також маю скрін під час активної передачі данних, коли в КС агрегується 20мгц Б3 +5мгц Б8
то недавня фіча.
 
Реєстрація
19.03.18
Місто
Запорожье
Може комусь буде цікаво. Нарешті опинилось в руках 2 sim КС з активованим voLTE. Обидві сімки передолата, оидві стоять в самскнгах (a51 та м32) Вирішив потестити на тему кодеків. при дзвінку voLTE на voLTE кодек amr wb, бітрейт 23.85. на слух непогано, але великої різниці від 12.65 наче не помітив.На одному номері умовні переадресації стоять на автовідповідач, ні іншому на біп(лайфсел), дзвінки наче не втрачаються.
Переглянути вкладення 57020
Я помічав, що на дешевших моделях Самсунг при дзвінку через ВОЛТЕ пише дзвінок HD, а якщо на флагманах Самсунг HD+ і якість голосу відчутно краща.
Коли,як... пише. Буває HD+,буває і просто HD...при чому при дзвінках на один і той самий телефон. Взагалі незрозуміло від чого це залежить. Стабільно HD+ горить лише при дзвінку на Самс А52 (якість просто космос). Навіть коли на S23 ультра телефоную горить HD.
У мене А72.
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
номер каналу той самий, але між БС більше 500км, що натякає на те що це тенденція...
це ні на що не натякає - в інших бендах він також однаковий на різних бс
Ні-ні, я не те мав на увазі. Я мав на увазі наступне: у lifecell, до прикладу, що в b7 що а b1 може бути в різних регіонах різна ширина смуги під lte, і відповідно різний номер каналу, а у КС, як Ви самі стверджуєте він скрізь однаковий, тобто розподіл спектру теж однаковий, це і є та "тенденція", що скрізь так (однаково).
 
Останнє редагування:

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
А еще при подключенном VoLTE не идут смс от Зоряны (авторизация).
 
Реєстрація
16.09.23
Місто
Полтава
Доброго здоров'я, шановні форумчани. От цікаво, по яких критеріях Київстар підключає VoLTE? Був Samsung M31, VoLTE було підключено і працювало(з глюками), зараз Poco M5S(зі списку рекомендованих) VoLTE не працює- відімкнули... Тариф контрактний.
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
Доброго здоров'я, шановні форумчани. От цікаво, по яких критеріях Київстар підключає VoLTE? Був Samsung M31, VoLTE було підключено і працювало(з глюками), зараз Poco M5S(зі списку рекомендованих) VoLTE не працює- відімкнули... Тариф контрактний.
А ви впевнені що саме вимкнули зі стороні оператора? Тумблер в налаштуваннях та він включений точно?
 
Реєстрація
16.09.23
Місто
Полтава
Доброго здоров'я, шановні форумчани. От цікаво, по яких критеріях Київстар підключає VoLTE? Був Samsung M31, VoLTE було підключено і працювало(з глюками), зараз Poco M5S(зі списку рекомендованих) VoLTE не працює- відімкнули... Тариф контрактний.
А ви впевнені що саме вимкнули зі стороні оператора? Тумблер в налаштуваннях та він включений точно?
Звонив до оператора, вони вимкнули, по налаштуваннях все добре. Обіцяли увімкнути, але вже більше місяця чекаю. Та трясця з ними. У них, мабуть Samsung та iPhone в пріоритеті.
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Pavlovich$, там скоріш за все техпідтримка та технарі не контактують. Кожен сам собі режисер. Сам чекаю місяць коли ввімкнуть на передплаті.
 
Реєстрація
16.09.23
Місто
Полтава
Pavlovich$, там скоріш за все техпідтримка та технарі не контактують. Кожен сам собі режисер. Сам чекаю місяць коли ввімкнуть на передплаті.
Здається Ви праві на всі 200%, бо я їм вже не раз звонив і в живому чаті писав, то толку нуль, шпиняють туди-сюди, як "пацана". А в загалі стандартні відповіді. Ой, ну їх до бісової матері, з тим VoLTE. ☺️
Всім здоров'я та мирного неба. 🙏
Post automatically merged:

Pavlovich$, странно, сами они вроде не отключают. А вы не звонили им на отключение?
Отключили, так как я 5 дней ходил с realme 8, который "не рекомендований" для услуги VoLTE. А вот подключить назад у них смелости не хватает, или ещё чего то. 🤔
 
Зверху