VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Реєстрація
16.09.23
Місто
Полтава
Morino, не зареестровано імс, тому й не працює. Тепер знову рік партіями будуть трубки підключати. Дивись і водафон якраз підтянеться🙂
А як тоді в мкс пише що підключено))
Теж пише, що підключено, але не працює. Ні в мене, ні в дружини
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Morino, не зареестровано імс, тому й не працює. Тепер знову рік партіями будуть трубки підключати. Дивись і водафон якраз підтянеться🙂
А як тоді в мкс пише що підключено))
Теж пише, що підключено, але не працює. Ні в мене, ні в дружини
Там не тільки ця послуга не робить, ще і хто дзвонив, повідомити мене, повідомити про мене і т.д
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Ihor-Zp, ні. Це я в сенсі - після першого цвітіння сакури наступного року як свисне крабова паличка на Фудзіямі.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Підключаю суперсилу 5Гб в тарифі "Твій новий". І тут вилазить попередження, що VoLTE буде відключена, бо несумісна із суперсилою 5Гб.
:unsure:
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Кочевник, та з такими темпами жодна з послуг буде не сумісна з VoLTE. Та і кому вона потрібна якщо всі оператори відповідають що її нікому не підключають, так як вона в тестовому режимі.
Висновки сам з'являються про профі в команді Київстару.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Кочевник, ну тому модна користуватися різними суперсилами. Не думаю, що вольта для кісти на першому місці для відновлення
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Кочевник, я пів року писав в чати активувати на номері та оператори дуже проханні. Тому вирішив перенести номер як тільки відкриють MNP на жовтого, там активувати VoLTE та VoWiFi за 5 хвилин.
Напевно Київстар весь бюджет на впровадження VoLTE витратив на ролики, а на профі не вистачило. Тому такі постійні проблеми.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
@Кочевник, я пів року писав в чати активувати на номері та оператори дуже проханні.
Я не парився тим питанням. Спочатку в Note 20 Ultra в VoLTE перейшов lifecell, а десь навесні вже самостійно Київстар почав працювати. Ну й працював до хакінга. Тож відсутність ВОЛЬТи на Київстарі мене не поки мене не бентежить.
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Кочевник, ну в мене не запрацював весною і техпідтримка мене завіряла що ні в кого не працює, а якщо працює то це до 50 терміналів.
Місяць тому також розказували що це тільки тести. По номеру 466 та в чаті.
Тому напевно їхню тестову віртуалку будуть відновлювати і з "0" буде оновлення підтримуваних терміналів. Почнуть з IPhone :ROFLMAO:
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Кочевник, мене почав вбивати мерзенний звук у фоні, типу колись старі мобілки так на радєйку фонили. Доки була вольта(чи то до хакінга) такого не було!
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Morino, ну в мене яблуко, воно в 2ж hd-voice не вміє. Але загалом більше телефоную по сигналу тепер, або з лайфа
 
Зверху