VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Сколько уже раз говорили, не зависит волте от региона, только от номера. У меня все еще только 1 из 2 работает, услуга есть на обеих.
Кто сильно ждет выключите сеть через авиа режим и включите назад, у меня тот первый номер только так поднялся, даже переключение на 3ж не помогало
 
Реєстрація
19.03.18
Місто
Запорожье
Сколько уже раз говорили, не зависит волте от региона, только от номера. У меня все еще только 1 из 2 работает, услуга есть на обеих
До хакерської атаки у усіх в сімї працювало. Зараз нівкого.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Jet_Rock, включили небольшой групе из тех у кого есть услуга, позже включат всем. Куда спешить, пускай включат уже нормально чтобы все было.
Upd: на втором номере поднялся волте, видимо ещё волна прошла
 
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Нічого страшного, і на нашій вулиці буде свято)
 
Останнє редагування:

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Ще пару днів тому в МКС по двох номерах була активна послуга ВоЛТЕ. Яка до глобального збою нормально працювала. Сьогодні бачу, що ця послуга з МКС зникла, ну і фактично послуга так і не працює з грудня.
 
Реєстрація
21.10.22
Місто
Одеса
Телефон
Mi9t
Ще пару днів тому в МКС по двох номерах була активна послуга ВоЛТЕ. Яка до глобального збою нормально працювала. Сьогодні бачу, що ця послуга з МКС зникла, ну і фактично послуга так і не працює з грудня.
Fanatik, для неподдерживаемых телефонов могли убрать, чтобы не мучили поддержку тупыми вопросами
У меня неподдерживаемый телефон, услуга работает, в мкс висит в разделе Спілкування.
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Два ці номери були в смартфонах не із списку, але колись давно через чат там послугу активували і все нормально працювало.
Зараз ще разів 5 зайшов/вийшов у МКС, може це він лагає, не знаю, але на одному з номерів послуга знову, з 5-го разу, з'явилася в списку підключених, на іншому - ні.
В будь-якому разі, не там не там, вона наразі фактично не працює.
Хмельниччина. Xiaomi.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Ну не знаю. У мене до аварії через костилі працювало. Зараз навіть значка нема. Запоріжжя. У сусіда (з тим, "роковим" айфоном :ROFLMAO:) не працює. Хоч, як й у мене, у МКС є.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
на сусідньому форумі один фантазер, який позиціонує себе як працівника оператора, говорить, що ввімкнули аж 500тис абонентам послугу, станом на 8 січня. Невже аж 2% абонентів до аварії користувались ?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
на сусідньому форумі один фантазер, який позиціонує себе як працівника оператора, говорить, що ввімкнули аж 500тис абонентам послугу, станом на 8 січня. Невже аж 2% абонентів до аварії користувались ?
Твоя фантазія який відсоток підтверджує?
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
PavelGTI, не всем везёт на снос услуги, но я сам уже такое поймал, аж через год после активации
Post automatically merged:

Кочевник, зачем фантазии если пользователей было 3+млн
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Shinime, юзернейм стверджує, що хтось щось нафантазував. Чому ж чиясь інформація дивує його фантазії?
 
Зверху