VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Я так розумію, що сімці для другого смартфону працювати не буде? А буде на основній сімці при підключеній вище названій послузі?
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Подключал в прошлом месяце, когда это уже работало после аварии. И эта вторая симка стоит в POCO F5. На нём работает volte от Лайфа. Неплохо бы было, если бы и от Киевстара работало. Если не работает дополнительная, то можно переставить основную. Узнать бы, точно при подключенной второй симке может работать на первой? Котики точно нормально не ответят на такой вопрос. А не хочется переспрашивать у нескольких котов. Время сейчас дорого. Если кто знает ответ, то напишите, пожалуйста!
 
Реєстрація
18.07.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone
Жесть VoLTE, то связь обрывается, то шумит, то трещит.
Samsung A54.
Ну хоть так пока ))
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Запорожье
Телефон
Neffos C9a
С субботы какая то фигня с этим волте происходит.Днем дозвониться не могут типа выключен,смс не приходит что звонили.Вечером все ок.Также днём частенько при поднятии трубки пишет ошибка сервера и ответ после поднятия идёт секунд через 10.Когда выключаю эту приблуду все нормально работает.До аварии тоже все работало хорошо.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
С субботы какая то фигня с этим волте происходит.Днем дозвониться не могут типа выключен,смс не приходит что звонили.
У мене таке декілька днів і без включення VoLTE на стороні оператора, хоча в Мій КС послуга активна. Смс не приходять про дзвінок і мені жаліються, що не можуть додзвонитись.
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Вчора цілий день половина людей не могла до мене додзвонитись, їм казало що такий номер не існує :oops: А сьогодні включили VoLTE. Прямо під час розмови. Чую - звук змінився, дивлюсь - реально йде в LTE, не випадає. Підключена інтернет СІМ-пара і автовідповідач, це не завадило включити VoLTE.
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Щойно потрапив на адекватного оператора, без вмовлянь подав заявку на активацію, і за декілька хв з'явилася галочка в МКС, піктограмка ще не з'явилися. Відповідно ims не зареєстровано.
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-02-07-18-23-09-920_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    Screenshot_2024-02-07-18-23-09-920_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    119 КБ · Перегляди: 54
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Zat

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Щойно потрапив на адекватного оператора, без вмовлянь подав заявку на активацію, і за декілька хв з'явилася галочка в МКС, піктограмка ще не з'явилися. Відповідно ims не зареєстровано.
Попробуйте перегрузити тел
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Пробував, потім спробую ще раз, телефон не у списку, але профіль є, хоча думаю достатньо і режим без зв'язку тицяти
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
З послугою "SIM для другого телефона" як VoLTE повинен працювати?
1. для першої (основної) SIM
2. взагалі не повинен працювати на жодной SIM
3. для обох SIM повинен працювати
 
Зверху