VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
SilentBoss, у сестри Samsung S10e й VoLTE включений, у мене POCO F5 і поки ніяких змін.
Ну в мене начебто є несумісні послуги, можливо через це... Спостерігаємо.
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Howl, та з включенням то окрема тема, тут тільки по кавовій гущі гадати кому включать(мені якраз на поко вкл оператор), а то що розширили список ксяомі то принаймі показали що щось роблять
 
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
SilentBoss, у сестри Samsung S10e й VoLTE включений, у мене POCO F5 і поки ніяких змін.
Ну в мене начебто є несумісні послуги, можливо через це... Спостерігаємо.
А в чём прикол про несовместимые услуги, ну тут вроде кто то писал что послуга кто звонил(могу ошибаться не помню что за послуга) по идеи вообще должно быть пох..... если бы киевстаровцы изначально volte норм бы настроили🙂 а так... то дозвониться не могут(до меня) то еще всякие косяки.....
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Anticot, по номеру сестры ушла услуга "Короткий виклик" (повідомте абоненту іншого оператора, що хочете з ним зв'язатися, навіть якщо у вас недостатньо коштів на рахунку). Услуги "Повідомити мене", "Хто дзвонив", "Повідомити про мене" активные у сестры.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Вони не розширили, а забрали деякі моделі. Самсунг А54 в списку відсутній, як і лінійка s23 та s24
Перевірте, чи підтримує ваш смартфон VoLTE
Технологію підтримують всі моделі Samsung, Xiaomi та Apple 2022 року випуску і новіші.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Anticot, по номеру сестры ушла услуга "Короткий виклик" (повідомте абоненту іншого оператора, що хочете з ним зв'язатися, навіть якщо у вас недостатньо коштів на рахунку). Услуги "Повідомити мене", "Хто дзвонив", "Повідомити про мене" активные у сестры.
То що там пише що відключать то чи то, воно залишиться, це технічний баг, таке саме з послугами чи суперсилами.
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-02-18-12-45-01-818_mark.via.gp-edit.jpg
    Screenshot_2024-02-18-12-45-01-818_mark.via.gp-edit.jpg
    72.8 КБ · Перегляди: 94

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Morino, її просто немає в переліку ні активних, ні тих, які можна підключити.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Сьогодні у другій половині дня нарешті повернули VoLTE. Все нормально працювало як і до аварії. Ввечері випадково затиснув кнопку живлення тримаючи телефон і перезавантажив його. Після перезавантаження послуга знову пропала і не працює.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Вчора телефонувала оператору, сказали чекати. Нові хвилі у них. Контракт
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Зараз підключають тільки тим у кого було активоване/підключене VoLTE до аварії. Звертався і через додаток МК і через 466. Смартфон в оновленному списку є (Poco M5).
Було підключене Volte з першого дня підключення контракту.
 
Реєстрація
02.05.19
Місто
Киев
Сьогодні у другій половині дня нарешті повернули VoLTE. Все нормально працювало як і до аварії. Ввечері випадково затиснув кнопку живлення тримаючи телефон і перезавантажив його. Після перезавантаження послуга знову пропала і не працює.
Тоже самое.
Вчера после обеда появилось. До вечера было.
На этом все) По сей момент не работает.
 

Zat

Реєстрація
20.09.18
Місто
Одеська обл.
Телефон
Pixel 6a
Є в наявності Samsung S21 FE. Фізично перебуває на Одещині. VoLTE до аварії працював, після аварії – ні. Смартфон на добу перемістився до Києва. VoLTE одразу ж запрацював. Після повернення до Одеської області, VoLTE знов не працює. Цікаво.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Є в наявності Samsung S21 FE. Фізично перебуває на Одещині. VoLTE до аварії працював, після аварії – ні. Смартфон на добу перемістився до Києва. VoLTE одразу ж запрацював. Після повернення до Одеської області, VoLTE знов не працює. Цікаво.
Вчора увечері піймав VoLTE на корпоративний номер. Спустився ліфтом на 1 поверх - VoLTE зник. Проїхав 600км - VoLTE так і не з'явився. У сусіда контракт, VoLTE з учора світить, навіть через 600 км. Обидва телефони відсутні в списку тих, що підтримуються. Куди копати?
 
Зверху