VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
на решті підключили (повернули після аварії ) і мені
Як появилось і пропало 🥹 Достатньо було змінити сімкарту в телефоні! Лайфсел працює хоч сто разів змінюй сімкарту(есім)
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
на решті підключили (повернули після аварії ) і мені
Як появилось і пропало 🥹 Достатньо було змінити сімкарту в телефоні! Лайфсел працює хоч сто разів змінюй сімкарту(есім)
4g присутнє?
Так. При дзвінку переходить в 3G. Лайфселл виходить краще працює в цьому плані.
 

Вкладення

  • IMG_5616.jpeg
    IMG_5616.jpeg
    51.4 КБ · Перегляди: 72
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Inn@, А що тут думати. У мене раніше теж з'являвся після аварії VoLTE. Попрацював з обіду до вечора і зник. Вчора з'явився знову і поки працює.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Maxxx думаєш придумала? Реально не працює
Ніт, вірю, що не працює.. Я взагалі дуже злий на КС, не так як на свинособак, але ж... Маючи найкошерніший для цієї послуги смартфон - не можу її отримати від КС - на корпорації посилають на хрін до координатора, до якого ніколи не достукаєшся...🤬
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
на корпорації посилають на хрін до координатора, до якого ніколи не достукаєшся...🤬
Саме тому я ще в 2007-му закрив дуже смачну на той час корпорацію, бо координатор був лохопут. Який задавав питання: "Навіщо тобі активувати GPRS, ти підор штолє?"
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
Maxxx думаєш придумала? Реально не працює
Ніт, вірю, що не працює.. Я взагалі дуже злий на КС, не так як на свинособак, але ж... Маючи найкошерніший для цієї послуги смартфон - не можу її отримати від КС - на корпорації посилають на хрін до координатора, до якого ніколи не достукаєшся...🤬
Если до сбоя волте работал, попробуйте заменить сим карту.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
Andrua, це трішки не те. Там в базі повинна бути галка.

даже если галка есть, то не факт что будет работать. Некоторым номерам помогает замена сим, что бы снова заработал волте.
если же волте не активно по номеру, то заявки не принимают на активацию.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Мене "попустило" від тої вольти. Бо на моєму телефоні воно працює через сраку, тому будемо чекати коли 5G підіжме та вольтою займуться впритул. Але з об’єктивних причин, на мій погляд це буде не скоро.
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Openpharmacist, так з Київстару всі сміються з приводу впровадження VoLTE... Гучно кричали про впровадження для всіх, але то був тільки піар. Самі оператори кажуть що тести тільки для обраних. Багато хто говорить що так само буде і з 5g, розмах піару такий самий.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Intelcore, то зрозуміло. Але ж майбутнє за 5G. Тому розвиваючи 5G можна буде вимкнути 3G. Це дасть частоти. Але вимикати 3G без нормально (та й у всіх) працюючого VoLTE то таке... Прийдеться. Бо голос тільки на 2G не залишиш. Требa VoLTE як не крути. Нормально працююче, а не так як зараз.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Насправді це просто таке відношення найбільшого оператора до того VoLTE. Для прикладу найменший оператор чомусь зміг зробити добре працюючим як VoLTE так VoWiFi. А найбільший для відмазки каже "ще тести" і буде вічно так казати. Можна порівняти з Тримобом: їхній веб-кабінет завжди був і є бета-версією (видно цей надпис при вході), хоча зрозуміло що не може всі роки бути бета-версія. Просто таке відношення до цього.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Насправді це просто таке відношення найбільшого оператора до того VoLTE. Для прикладу найменший оператор чомусь зміг зробити добре працюючим як VoLTE так VoWiFi. А найбільший для відмазки каже "ще тести" і буде вічно так казати. Можна порівняти з Тримобом: їхній веб-кабінет завжди був і є бета-версією (видно цей надпис при вході), хоча зрозуміло що не може всі роки бути бета-версія. Просто таке відношення до цього.
Таке відношення тому, що не приперло. Як припре, то й вівдношення змінеться, й тести зупинять :LOL:
Ця послуга для оператора на разі не потрібна. Вона нічого не дає в плані фінансів, в плані роботи мережі. Суцільний гемор. Ватафон взагалі не заморачується.
 
Зверху