Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Да!
Никогда не нужно перехвачивать!
В крайнем случае попробуйте перехватывать.

Не понял ваш ответ или сарказм
Спецслужбам Украины не нужно уметь перехвачивать даже 3Ж, если мы говорим о локальной точке, где происходит что-то нехорошее
Бутербродом на бігу
 
Реєстрація
04.03.09
Місто
Київ
Телефон
якась казьона нока
А... технически малограмотные завуалировано учат грамоте...
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
У кого завелось VoLTE, какая версия бандла была? У меня на физической симке почему-то бандла нет (написано Carrier 44). Хотя на КС esim Kyivstar 44.
Как получить свежий бандл, кроме прошивки? Вроде раньше при подключении к тунцу предлагало...
Обновится к 14.3, будет новый бандл Kyivstar 45.0.
Но тут ещё я так понял не всем активировали, мне и сестре дали волте, отцу ещё нет, все контрактники.
И как качество связи в звонке волте-волте?

И так, дозвон моментальный, при условии когда оба в волте, нажимаю на звонок, пошли гудки. А вот качество голоса очень хорошее, не могу сказать, что прям лучше на голову, чем при HD-Voice 3G, но качество очень хорошее, когда будет волте на андроид, посмотрят какой битрейт пустили, на iOS нет возможности глянуть.
А у тебя 2 сим карты в телефоне? Интересно отваливается ли вторая симка при волте звонке.

2 сим отваливается как обычно, даже при звонке в волте. Логично, ибо если позвонили бы на вф, автоматом бы прервали звонок на кс. Так что все нормально.
Ммм, наприклад при дзвінку й одночасному виклику в ІТФоні я чую одночасно звук з обох джерел.
 
Реєстрація
19.01.20
Місто
Zhytomyr
У кого завелось VoLTE, какая версия бандла была? У меня на физической симке почему-то бандла нет (написано Carrier 44). Хотя на КС esim Kyivstar 44.
Как получить свежий бандл, кроме прошивки? Вроде раньше при подключении к тунцу предлагало...
Обновится к 14.3, будет новый бандл Kyivstar 45.0.
Но тут ещё я так понял не всем активировали, мне и сестре дали волте, отцу ещё нет, все контрактники.
И как качество связи в звонке волте-волте?

И так, дозвон моментальный, при условии когда оба в волте, нажимаю на звонок, пошли гудки. А вот качество голоса очень хорошее, не могу сказать, что прям лучше на голову, чем при HD-Voice 3G, но качество очень хорошее, когда будет волте на андроид, посмотрят какой битрейт пустили, на iOS нет возможности глянуть.
А у тебя 2 сим карты в телефоне? Интересно отваливается ли вторая симка при волте звонке.

2 сим отваливается как обычно, даже при звонке в волте. Логично, ибо если позвонили бы на вф, автоматом бы прервали звонок на кс. Так что все нормально.
Да, вот это и хотел проверить. Спасибо
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
У кого завелось VoLTE, какая версия бандла была? У меня на физической симке почему-то бандла нет (написано Carrier 44). Хотя на КС esim Kyivstar 44.
Как получить свежий бандл, кроме прошивки? Вроде раньше при подключении к тунцу предлагало...
Обновится к 14.3, будет новый бандл Kyivstar 45.0.
Но тут ещё я так понял не всем активировали, мне и сестре дали волте, отцу ещё нет, все контрактники.
И как качество связи в звонке волте-волте?

И так, дозвон моментальный, при условии когда оба в волте, нажимаю на звонок, пошли гудки. А вот качество голоса очень хорошее, не могу сказать, что прям лучше на голову, чем при HD-Voice 3G, но качество очень хорошее, когда будет волте на андроид, посмотрят какой битрейт пустили, на iOS нет возможности глянуть.
А у тебя 2 сим карты в телефоне? Интересно отваливается ли вторая симка при волте звонке.

2 сим отваливается как обычно, даже при звонке в волте. Логично, ибо если позвонили бы на вф, автоматом бы прервали звонок на кс. Так что все нормально.
Ммм, наприклад при дзвінку й одночасному виклику в ІТФоні я чую одночасно звук з обох джерел.
Это разные вещи.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Тобто? Маю почати вимахувати червоним дипломом Київської Політехніки?
Ні, я пас. Як тєхнічєскі малоґрамотний. ))
А каким боком киевская политехника к СБУ ? На этом форуме неоднократно писали что все операторы сколько там недель обязаны хранить все записи разговоров и ещё кучу всего. И выдавать по запросу.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
На этом форуме неоднократно писали что все операторы сколько там недель обязаны хранить все записи разговоров и ещё кучу всего. И выдавать по запросу
На этом форуме неоднократно писали много всякой ерунды.
Впрочем, если приглядеться, станет заметно, что я даже не пытался дискутировать о сути "перехвата". Просто предложил не перехвачивать. ))
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
У кого завелось VoLTE, какая версия бандла была? У меня на физической симке почему-то бандла нет (написано Carrier 44). Хотя на КС esim Kyivstar 44.
Как получить свежий бандл, кроме прошивки? Вроде раньше при подключении к тунцу предлагало...
Обновится к 14.3, будет новый бандл Kyivstar 45.0.
Но тут ещё я так понял не всем активировали, мне и сестре дали волте, отцу ещё нет, все контрактники.
И как качество связи в звонке волте-волте?

И так, дозвон моментальный, при условии когда оба в волте, нажимаю на звонок, пошли гудки. А вот качество голоса очень хорошее, не могу сказать, что прям лучше на голову, чем при HD-Voice 3G, но качество очень хорошее, когда будет волте на андроид, посмотрят какой битрейт пустили, на iOS нет возможности глянуть.
А у тебя 2 сим карты в телефоне? Интересно отваливается ли вторая симка при волте звонке.

2 сим отваливается как обычно, даже при звонке в волте. Логично, ибо если позвонили бы на вф, автоматом бы прервали звонок на кс. Так что все нормально.
Ммм, наприклад при дзвінку й одночасному виклику в ІТФоні я чую одночасно звук з обох джерел.
Это разные вещи.
Чому? Адже VoLTE є частиною саме VoIP на базі того же sip з пріоритезацією трафіку. Хіба сам смартфон блокує ексклюзивно звукові пристрої.
 

wolf2606

Познающий
Реєстрація
01.04.10
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy S7 EDGE, Motorola Droid Turbo
Реєстрація
26.06.15
Місто
Житомир
А кто может рассказать про VoLTE и роуминг? Про VoWifi знаю, но этой услуги у нас пока никто не анонсировал.
 
Реєстрація
04.03.09
Місто
Київ
Телефон
якась казьона нока
А кто может рассказать про VoLTE и роуминг? Про VoWifi знаю, но этой услуги у нас пока никто не анонсировал.

Очень хороший вопрос, поинтересуюсь
Но поскольку весь траффик ЛТЕ в руминге идет все равно через домашнюю сеть, есть верятность, что для VOLTE может не хватить латентности
 
Реєстрація
23.10.16
Місто
Ворзель
Інформація не моя. Взяв з сусіднього сайту, від користувача Solk, але все дуже доступно пояснено про загальний стан VoLTE в Україні.

Нажаль все набагато складніше ніж описано в документації Android. VoLTE у більшості Android девайсів реалізовано на рівні модему, але навіть і в таких випадках виробник може вносити свої зміни як саме ця конфігурація завантажується до модему. Модем працює незалежно від самого Андроіда і комунікація відбуваються за допомогою бібліотеки RIL, така абстракція яка повинна працювати згідно API Андроід. Наприклад в телефонах на базі Qualcomm в базовому варіанті конфігурації під оператора записані в розділу ФС разом з прошивкою модему, так звані mcfg_sw.mbn. На справді то звичайні ELF файли в якіх існує тілько секція данних. Модем завантажує такий файл відповідно до mcc/mnc sim карти або MVNO, тощо і записує таку конфігурацію до EFS модему. Но і на сьогодні можно знайти велику кількість інструкцій як за допомогою QPST завантажити конфігурацію від іншого оператора або змінити EFS самому для підключення VoLTE/VoWiFi, але то тільки один крок. Потім треба Андроіду сказати що у нас є VoLTE. Згідно документації це робиться в такому додатку як CarrierServices. Але існує такі prop для тестування persist.dbg.ims_volte_enable. Ви можете навіть зараз установити його на 1 і у вас з'явиться перемикач на VoLTE в налаштуваннях мережі. Тільки без першої частини працювати не буде.

І зараз найгірше. По перше існує не тільки Qualcomm, є ще MediaTek, Huawei, Samsung. З Samsung навіть з телефонами на базі Qualcomm використовується цілком інша реалізація конфігурації модему. І зараз Київстар змушений переказати всю інформацію відносно конфігурації IMS в їхній мережі не тільки виробникам процесорів, але ще і виробникам смартфонів. І навіть після цього невідомо чи виробник смартфону опублікує оновлення для вашого смартфона з цією конфігурацією. Нажаль така ситуація з IMS на Андроід.

Але в більшості випадків конфігурації IMS похожі і в 90% підходить конфігурація від іншого оператора. Труднощі виникають більше з handover з 4G на 3G або з VoWiFi."
 
Зверху