Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
www.lifecell.ua/uk/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: VoLTE, 16 лютого 2022 р. | VoWiFi, 5 вересня 2022 р.

Підключити/перевірити можливість підключення можна на сайті lifecell — www.lifecell.ua/uk/volte

1686983083376.png

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
Матвєй це питання скоріш не до модулю айфон, а до інженерів lifecell. VoWiFi іноземних операторів працює як треба. Скоріш за все дійсно пріоритет VoLTE, тому як якщо його вимкнути, то знову працює VоWiFi. Сподіваюся, що це виправлять
В мене на Самсунгу при наявності WiFi - VoWiFi завжди працює аж до повної втрати сигналу WiFi і фізичного відключення від нього.
 

Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
Реєстрація
01.03.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone 12, AW3, iPad m2
Цікаво. Знаходжусь на вайфає в офісі. Розмовляю по Лайфселл ВоЛте. И тут бачу, проходить вхідний виклик на Киїстарівську сімку, в режимі розмови по лайфу.
 
Реєстрація
19.01.20
Місто
Zhytomyr
Цікаво. Знаходжусь на вайфає в офісі. Розмовляю по Лайфселл ВоЛте. И тут бачу, проходить вхідний виклик на Киїстарівську сімку, в режимі розмови по лайфу.
Значить таки по вай фай йшов дзвінок ЛС
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
Цікаво. Знаходжусь на вайфає в офісі. Розмовляю по Лайфселл ВоЛте. И тут бачу, проходить вхідний виклик на Киїстарівську сімку, в режимі розмови по лайфу.
Таке можливо лише, якщо дзвінок йде по VoWIFI - і без варіантів.
 
Реєстрація
10.08.09
Місто
Киев
Вище писали що на софті 14.0.4 корректно працює. Може після апдейту як прилетить буде нормально.
О, добра новина, чекатимемо на апдейт :)
Попробуйте поставить регион Великобритания. Тогда прилитит обновление на 14.0.4. на 11t. Если не сложно, отпишитесь заработал ли voWifi.
 
Реєстрація
05.02.23
Місто
Івано-Франківськ
Всім привіт! Як тільки взнав що можна активувати volte через оператора зразу написав в підтримку.
Пристрій redmi k20 pro, прошивка кастом evolution A13, зразу відмовили бо "кнопка не активна, і ми не можемо активувати послугу"
Так, звичайно я в курсі що телефона немає у списку, але всеодно спробував.
Вставив сімку в mi 11t і без проблем активували volte, і після переставив назад.
Volte завівся зразу і без проблем дзвінки пішли во lte. А от VoWIFI і не пахне. Може в когось є mi 9t pro/redmi k20 pro, вам вдалось підняти VoWIFI?
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Сьогодні запрацював voWiFi на 12 про айфоні. Протестував-якість супер!!!
 
  • Like
Реакції: Inn@
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Shinime, корочше сьогодні во-вайфай з обох боків. Там сяомі і блютіки, у мене 11ка і блютіки. Звук стерео. Я прифігів, якщо чесно. Нарешті ніби для айфона 11 чи то мого номеру пріоритетом для дзвінків став во-вайфай
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Shinime, корочше сьогодні во-вайфай з обох боків. Там сяомі і блютіки, у мене 11ка і блютіки. Звук стерео. Я прифігів, якщо чесно. Нарешті ніби для айфона 11 чи то мого номеру пріоритетом для дзвінків став во-вайфай
У мене на 12 якщо перевести в режим 3G, то voWiFi постійно, а якщо увімкнути LTE то voWiFi відключається, тобто пріоритет voLTE.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Матвєй, до чого тут в режим в літаку? вимкни/ввімкни wifi з включеним volte та vowifi не зʼявиться
 
Зверху