Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
www.lifecell.ua/uk/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: VoLTE, 16 лютого 2022 р. | VoWiFi, 5 вересня 2022 р.

Підключити/перевірити можливість підключення можна на сайті lifecell — www.lifecell.ua/uk/volte

1686983083376.png

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: спойлер
Останнє редагування модератором:

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
У них все вирішує СИСТЕМА і пофігу який у тебе телефон :)
як виявилося не пофіг :), взяв сімку дочки вставив в свій RN10Pro-система відмовила хоча на моїй сімці все працює(оператор на це сказав що поки що ваш тел не підтримує), потім цю ж сімку втикнув в телефон дружини(Самссунг) нажав чарівну кнопочку на сайті -і о чудо "завелося" за декілька секунд
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
додам, якщо для активації будете перекидати сімку в інший телефон-дочекайтеся щоб мій лайф зафіксував модель телефону
 
Реєстрація
18.10.22
Місто
Odessa
Очень интересно...у меня redmi note 12 5g.сам телефон сделан для Китая,но стоит прошивка для Тайваня. Пишет : модель телефона поддерживает,но ваш телефон не поддерживает эти технологии 🤪! Это как понять? пожалуйста подскажите понимающие!
Это вы сами пробовали делать активацию через сайт? не просили оператора?
 
Реєстрація
22.12.22
Місто
кривбасс
Телефон
Redmi note 12 5g
Очень интересно...у меня redmi note 12 5g.сам телефон сделан для Китая,но стоит прошивка для Тайваня. Пишет : модель телефона поддерживает,но ваш телефон не поддерживает эти технологии 🤪! Это как понять? пожалуйста подскажите понимающие!
Это вы сами пробовали делать активацию через сайт? не просили оператора?
Я пробовал через телефон делать.на сайте просто посмотрел как видит оператор марку телефона
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Я так зрозумів тепер з'явилась нова схема. Поставив сім в потрібний телефон, активував, поставив назад і користуєшся. Вчора вирішив активувати донці (Redmi note 10 Pro). Поставив сімку у свій Xiaomi 12, не сподобався їм, хоча на моєму номері уже давно обидві послуги працюють і телефон є у їх списку. Поставив сімку в телефон дружини (Xiaomi 11 Lite 5G NE), зразу все активувалось. Потім переставив у телефон доньки і тепер у неї є VoLTE.
 
Реєстрація
22.12.22
Місто
кривбасс
Телефон
Redmi note 12 5g
Я так зрозумів тепер з'явилась нова схема. Поставив сім в потрібний телефон, активував, поставив назад і користуєшся. Вчора вирішив активувати донці (Redmi note 10 Pro). Поставив сімку у свій Xiaomi 12, не сподобався їм, хоча на моєму номері уже давно обидві послуги працюють і телефон є у їх списку. Поставив сімку в телефон дружини (Xiaomi 11 Lite 5G NE), зразу все активувалось. Потім переставив у телефон доньки і тепер у неї є VoLTE.
Я из всей семьи один на лайфе...а так то да, способ годный
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Реєстрація
22.12.22
Місто
кривбасс
Телефон
Redmi note 12 5g

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
І от "нахіба" робити дану перевірку на модель апарату, могли зробити тупо активацію з попередженням типу "ми не гарантуємо коректну роботу на вашому пристрої, поставте галочку що це розумієте..."(тим самим зняти з себе відповідальність)
 
Останнє редагування:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
(тим самим зняти з себе відповідальність)
Яку? І так потім будуть телефонувати їм на підтримку і клянчити щоб пофіксили їм зв'язок. Так як є це дуже ок, хочеш? Найди когось з телефоном зі списка і активуй якщо впевнений що тобі це треба, і відсієш тих хто випадково буде включати те в чому не розбираються люди.
 

Zat

Реєстрація
20.09.18
Місто
Одеська обл.
Телефон
Pixel 6a
Я так зрозумів тепер з'явилась нова схема. Поставив сім в потрібний телефон, активував, поставив назад і користуєшся. Вчора вирішив активувати донці (Redmi note 10 Pro). Поставив сімку у свій Xiaomi 12, не сподобався їм, хоча на моєму номері уже давно обидві послуги працюють і телефон є у їх списку. Поставив сімку в телефон дружини (Xiaomi 11 Lite 5G NE), зразу все активувалось. Потім переставив у телефон доньки і тепер у неї є VoLTE.
Ця схема і раніше працювала. Тільки через оператора. Я так сімку поставив в Samsung S21 FE, активував послуги VoLTE/WoWiFi і повернув сімку в свій Xiaomi MI 9 SE. А ще перевірив її в 3 інших аппаратах Xiaomi: MI 9T Pro, MI 9 Lite та Redmi Note 8 Pro. Хоча зараз звісно буде більш зручно.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Так, коли нема людського фактору, набагато простіше.
До цього хотів активувати через операторку, так отримав відмову, тому що сім карта нова та не оновилася ще. Треба чекати, коли оновлять :ROFLMAO:
Пізніше активував самостійно на сайті без цього зашквару
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
У кого-то получалось на Vivo раскочегарить?
 
Реєстрація
18.10.22
Місто
Odessa
У кого-то получалось на Vivo раскочегарить?
Виво же нет в списке) тут только хитрость поможет. Взять телефон из списка и активировать на нем услугу, а потом мучатся с настройками в виво. Я вот так попробовал: взял Redmi Note 12, но оператор так и не смог активировать услугу - написали что у них какие-то трудности и они написали выше в тех поддержку.
Post automatically merged:

Так, коли нема людського фактору, набагато простіше.
До цього хотів активувати через операторку, так отримав відмову, тому що сім карта нова та не оновилася ще. Треба чекати, коли оновлять :ROFLMAO:
Пізніше активував самостійно на сайті без цього зашквару
А как вы активировали на сайте? В личном кабинете есть такая опция? У меня номер к корпорации подключён и я такого не нашёл.
 
Реєстрація
19.05.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 Pro 12/256
OnePlus 9 pro профиль TEF_Germany_Commercial, VoLTE/VoWiFi работают без глюков.
У вас профіль не злітає після перезавантаження?
На OnePlus 10 Pro завелося і VoLTE і VoWiFi, але після перезавантаження профіль злітає.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Телефон
OP10Pro, S23U, S24U
nemoforum, на 10 pro слетает при каждой перезагрузке, еще и не всегда активируется, последний из oneplus нормальный был 9 pro.
 
Зверху