Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
www.lifecell.ua/uk/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: VoLTE, 16 лютого 2022 р. | VoWiFi, 5 вересня 2022 р.

Підключити/перевірити можливість підключення можна на сайті lifecell — www.lifecell.ua/uk/volte

1686983083376.png

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Мав проблему з Мі 10Т Про
Прошив останню глобальну прошивку 14.0.4.0 і WoWifi завівся сам з пів оберту,видно додали профілі, але я глобалки не люблю юзати, зашив порт оснований на китайці, вже не працює, прошив модем з 14.0.4.0 , теж не завелося. Поки шукаю рішення, на пда е декілька для процесорів квалком.
От чесно, хто вам доктор? Послуга працює? То чому там якісь прошивки, взломи? Є які претензії приколоті послуги?
 
Реєстрація
09.03.13
Місто
Славянск
Телефон
Meizu m6T ,Xiaomi 8t
Я для себе аргументував це індонезійською прошивкою.
У меня отоже телефон из списка ,но VoWifi не работает. Точнее работает но через одно место .Нужно набрать номер при волте и включить вайфай Прошивка глобал .Поко м5
 
Реєстрація
21.02.11
Місто
Киев
От чесно, хто вам доктор?
Ви про шо? Я просто ділюсь досвідом🙂 Якщо ви не в темі по кастомізації локалізованих прошивок MIUI , то я вам заздрю, мене виправить тільки переход на IOS , а так я lifecell використовую виключно для накрутки гігабайт через bip.
 
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
Вони цю послугу підключають автоматично? Бо бачу що в мене VoWiFi працює, але я його не підключав на сайті.
 
Реєстрація
29.12.20
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung A73 5G
Вони цю послугу підключають автоматично? Бо бачу що в мене VoWiFi працює, але я його не підключав на сайті.
Можливо послуга була підключена раніше автоматично, ще до того, як створили підключення на сайті.
 

wolf2606

Познающий
Реєстрація
01.04.10
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy S7 EDGE, Motorola Droid Turbo
А у когось працює VOwifi на Укртелеком? Таке враження що вони IPsec почали різати
 

wolf2606

Познающий
Реєстрація
01.04.10
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy S7 EDGE, Motorola Droid Turbo
Реєстрація
28.07.23
Місто
Ternopil
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
На поличковому Єдиному вдалося включити послугу. Хоча раніше не виходило.
Проблема не в тарифі була. У мене теж Єдиний, коли дозволили самому активувати, одразу підключив.
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Роскажіть мені більше про послугу VoWifi? Чи приходять СМС? Чи доступна усім абонентам? Була б дуже актуальна на фронті, бо мобільного зв'язку немає, але є Starlink та все ж дуже часто виникає необхідність звичайного зв'язку
 
Реєстрація
07.04.23
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 14 Pro
Привіт, а підкажіть в чому може бути проблема, що коли підключений VoWifi, то деякі вхідні дзвінки не приходять. А саме навіть не має навіть гудка, зразу скидає. Але деякі вхідні без проблем доходять.
 

smk

Реєстрація
06.11.18
Місто
Київська область
Телефон
realme gt neo 3
Роскажіть мені більше про послугу VoWifi? Чи приходять СМС? Чи доступна усім абонентам? Була б дуже актуальна на фронті, бо мобільного зв'язку немає, але є Starlink та все ж дуже часто виникає необхідність звичайного зв'язку
Для таких цілей використовуйте BiP, так як VoWiFi без зв'язку працює лише 10 хвилин.
 
Реєстрація
07.04.23
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 14 Pro
Привіт, а підкажіть в чому може бути проблема, що коли підключений VoWifi, то деякі вхідні дзвінки не приходять. А саме навіть не має навіть гудка, зразу скидає. Але деякі вхідні без проблем доходять.
Літачок ввімкнено?
Ні, це в квартирі дуже слабкий сигнал і постійно підʼєднується до VoWifi. Сама мережа Wifi працює стабільно.
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
Я прошу поправити, якщо не так: в телефоні є ВоЛте, але моделі телефону немає в переліку на сайті ЛС для підключення цієї послуги. Включаю волте, а він не працює.
Якщо я вставлю свою картку до телефону, який є в переліку на сайті ЛС та таким чином активую цю послугу для свого номеру - чи буде ВоЛте працювати й далі на моєму номері, якщо я піся цього знову переставлю картку до свого телефону🤔?
 
Реєстрація
21.10.22
Місто
Одеса
Телефон
Mi9t
Якщо я вставлю свою картку до телефону, який є в переліку на сайті ЛС та таким чином активую цю послугу для свого номеру - чи буде ВоЛте працювати й далі на моєму номері, якщо я піся цього знову переставлю картку до свого телефону🤔?
Активировать услугу надо нажав кнопку подключить на сайте. Услуга активируется для номера, не для телефона, но только при условии что телефон из списка.
У меня mi 9t по такой схеме подключен, все работает (и Волте и вовайфай).
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Була б дуже актуальна на фронті, бо мобільного зв'язку немає, але є Starlink та все ж дуже часто виникає необхідність звичайного зв'язку
Для такого сценарію необхідно включити прийом вхідних викликів у мобільний застосунок BiP. Повідомлення від деяких відправників можна приймати через службу RCS-чат від Google (щось аналогічно є Xiaomi, Apple та можливо Samsung). Щоб отримувати повноцінно SMS через Інтернет, то необхідно покупати віртуальний номер lifecell (повідомлення будуть надходити на електронну пошту, яка вказується при реєстрації) або користуватися IT-Phone від Інтертелеком.
Теми щодо зазначених продуктів є на форумі.
 
Реєстрація
07.04.23
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 14 Pro
Ні, це в квартирі дуже слабкий сигнал і постійно підʼєднується до VoWifi. Сама мережа Wifi працює стабільно.
Головне, щоб мережа ЛС не зникала зовсім на тривалий час. Орієнтовно 10 хвилин і більше.
Це зрозуміло. Мережа завжди.
 
Зверху