Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
www.lifecell.ua/uk/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: VoLTE, 16 лютого 2022 р. | VoWiFi, 5 вересня 2022 р.

Підключити/перевірити можливість підключення можна на сайті lifecell — www.lifecell.ua/uk/volte

1686983083376.png

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
На корпі включили volte
Не знаю. В мене корпоративний і модель телефону зі списку - нічого не працює.
уточнення- то запрацював в мене VoWIFI, а VoLTE ні.
Ну хоть бы показали, всем же интересно
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
На корпі включили volte
Не знаю. В мене корпоративний і модель телефону зі списку - нічого не працює.
уточнення- то запрацював в мене VoWIFI, а VoLTE ні.
Ну VoWIFI в мене, як в корпоративного абонента, також не запрацював...)
 
Реєстрація
15.04.10
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 14 Pro Max
В мене якась дивна ситуацiя щодо VoLTE... Маю двi SIMки LifeCell. Купував одночасно рiк тому в супермаркетi, обидвi поповненi (тобто, активованi пакети на мiсяць). На однiй працює VoLTE на всiх Самсунгах, що маю пiд рукою - Galaxy S22 Ultra, S21 Ultra, A53 та A52. На iншiй - не працює (на тих же самих смартфонах).
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запорожье
Телефон
Pixel 7 Pro
В мене якась дивна ситуацiя щодо VoLTE... Маю двi SIMки LifeCell. Купував одночасно рiк тому в супермаркетi, обидвi поповненi (тобто, активованi пакети на мiсяць). На однiй працює VoLTE на всiх Самсунгах, що маю пiд рукою - Galaxy S22 Ultra, S21 Ultra, A53 та A52. На iншiй - не працює (на тих же самих смартфонах).
Номера включают выборочно, пока услуга не доступна всем подряд. Первой симке повезло попасть в ряд счастливчиков)
 

LarSia

©°
Реєстрація
26.05.10
Місто
Днепр
Телефон
iPh 11, Moto X4
То есть если при голосовом звонке сеть не сваливается в Н, а остаётся LTE - то это оно, работает?
И я не могу понять, Blackberry вроде должно поддерживать VoLte, а может и нет…
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запорожье
Телефон
Pixel 7 Pro
То есть если при голосовом звонке сеть не сваливается в Н, а остаётся LTE - то это оно, работает?
И я не могу понять, Blackberry вроде должно поддерживать VoLte, а может и нет…
Да, так.
Поддержка телефоном не значит, что оно будет работать в конкретном случае.
Производитель телефона должен вшить конфиг под наших операторов + оператор со своей стороны включить.
Поэтому и включают пока массово только на Самсунгах и Айфонах, там с прошивками и стандартизацией трубок проблем нет.
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Blackberry вроде должно поддерживать
Я на свой Vivo не особо жду, что включат VoLTE, а вы Блэкберри ждёте...

И вопрс ко всем:
Производитель прошивку под VoLTE как-то отдельно шлёт? Или вшивает в обновление ОС?
 

LarSia

©°
Реєстрація
26.05.10
Місто
Днепр
Телефон
iPh 11, Moto X4
Я думала, что если оператор запустит, как запустил само lte, то телефон сам по себе будет работать в нём… :(
Ну значит ВВ не светит, как и Мото Х4… :cry:
 
Реєстрація
16.09.10
Місто
Рівне
Телефон
LG G6
То есть если при голосовом звонке сеть не сваливается в Н, а остаётся LTE - то это оно, работает?
И я не могу понять, Blackberry вроде должно поддерживать VoLte, а может и нет…
Да, так.
Поддержка телефоном не значит, что оно будет работать в конкретном случае.
Производитель телефона должен вшить конфиг под наших операторов + оператор со своей стороны включить.
Поэтому и включают пока массово только на Самсунгах и Айфонах, там с прошивками и стандартизацией трубок проблем нет.
А де цей конфіг можна взяти?
 

LarSia

©°
Реєстрація
26.05.10
Місто
Днепр
Телефон
iPh 11, Moto X4
Прислали смс - " по вашему номеру доступно VoLTE", проверила - при звонке на сервисный номер держится LTE, пока робобаба говорит. (y)
iPh. 11.
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
Да, лайф красавчик. Первый массово волте запустил из тройки.
Хіба це масово і хіба він перший? Неправда Перший Київстар запустив. В мене наприклад ВОЛТЕ на Київстар працює вже 4 місяці, а на Лайфселі досі ні.
 
Реєстрація
02.11.11
Місто
Ковель
Телефон
Motorola g54
Припейд, тариф єдиний, телефон general mobile 8d.
 

Вкладення

  • Screenshot_20220507-180634.png
    Screenshot_20220507-180634.png
    132.9 КБ · Перегляди: 184
  • Screenshot_20220507-165741~2.png
    Screenshot_20220507-165741~2.png
    59.2 КБ · Перегляди: 183
Реєстрація
23.03.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 13 Pro Max
Можливо, є залежність між розміром абонплати (тарифним планом) номера і увімкненням волте для нього?
У мене от Просто лайф за 80 грн/міс. Абонент від 2006 року, зареєстрований.
Iphone XS
VoLTE досі не увімкнули.
У кого працює волте, може у них дорожчі тарифні плани? Або такі, що здебільшого розраховані на дзвінки, а не на інтернет?
Не можу зрозуміти логіку підключення послуги(((
 
Реєстрація
02.11.11
Місто
Ковель
Телефон
Motorola g54
Можливо, є залежність між розміром абонплати (тарифним планом) номера і увімкненням волте для нього?
У мене от Просто лайф за 80 грн/міс. Абонент від 2006 року, зареєстрований.
Iphone XS
VoLTE досі не увімкнули.
У кого працює волте, може у них дорожчі тарифні плани? Або такі, що здебільшого розраховані на дзвінки, а не на інтернет?
Не можу зрозуміти логіку підключення послуги(((
Вибірково. Тариф єдиний на вхідні, та накручений інтернет через біп сос. Вчора увімкнули
 
Реєстрація
19.01.20
Місто
Zhytomyr
Можливо, є залежність між розміром абонплати (тарифним планом) номера і увімкненням волте для нього?
У мене от Просто лайф за 80 грн/міс. Абонент від 2006 року, зареєстрований.
Iphone XS
VoLTE досі не увімкнули.
У кого працює волте, може у них дорожчі тарифні плани? Або такі, що здебільшого розраховані на дзвінки, а не на інтернет?
Не можу зрозуміти логіку підключення послуги(((
У меня новая есим с декабря 2021 с тарифом (даже не помню название) без абонки. 1 раз 150 грн оплатил для перехода на тариф и это все оплаты. Симка почти всегда выключена. Волте включили. Не показатель.
 
Зверху