Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
www.lifecell.ua/uk/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: VoLTE, 16 лютого 2022 р. | VoWiFi, 5 вересня 2022 р.

Підключити/перевірити можливість підключення можна на сайті lifecell — www.lifecell.ua/uk/volte

1686983083376.png

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Матвєй, так можливо через відсутність послуги у водафона? В роумінгу на Київстарі потрібно перевірити.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Intelcore, ну як мінімум в режимі польоту взагалі жодний оператор не вмикається і якось працює ж...Думаю скорше проблема в отих 10тхвилинах роботи з моменту останньої реестрації в мережі, от воно в роумінгу і не працює
 
Реєстрація
29.12.20
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung A73 5G
В мене працює і в режимі польоту і в нац.роумінгу, але після 10хв. ще не пробував
Але іноді скаржаться, що не можуть мені додзвонитися!
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
jasene, і таки так...пререестрував вручну на київстар, дозвон пішов. Єдине, що після дзвінка з номера київстар(е-сім1) і відразу дзвінок по во-вайфай лайфсел, йде збій і потім вже працює нормально. Так що проблема з боку водафон
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Значительный минус VoWiFi от lifecell, который сводит на нет всю суть технологии, он не будет работать, если не было регистрации в мобильной сети более 10 мин.
Я правильно понял, что если спуститься например в подвал, где есть только WiFi и нет сигнала сотовой сети, то через 10 минут перестанет работать VoWiFi и связь отвалится?
 
Реєстрація
30.05.20
Місто
Dnipro
Значительный минус VoWiFi от lifecell, который сводит на нет всю суть технологии, он не будет работать, если не было регистрации в мобильной сети более 10 мин.
Я правильно понял, что если спуститься например в подвал, где есть только WiFi и нет сигнала сотовой сети, то через 10 минут перестанет работать VoWiFi и связь отвалится?
Да. Все верно.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Значительный минус VoWiFi от lifecell, который сводит на нет всю суть технологии, он не будет работать, если не было регистрации в мобильной сети более 10 мин.
Я правильно понял, что если спуститься например в подвал, где есть только WiFi и нет сигнала сотовой сети, то через 10 минут перестанет работать VoWiFi и связь отвалится?
Да. Все верно.
Ну і навіщо така послуга потрібна? За кордоном неможливо скористатися і в Україні така умова теж шкодить використанню!
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
30.05.20
Місто
Dnipro
Значительный минус VoWiFi от lifecell, который сводит на нет всю суть технологии, он не будет работать, если не было регистрации в мобильной сети более 10 мин.
Я правильно понял, что если спуститься например в подвал, где есть только WiFi и нет сигнала сотовой сети, то через 10 минут перестанет работать VoWiFi и связь отвалится?
Да. Все верно.
Ну і навіщо така послуга потрібна? За кордоном неможливо скористатися і в Україні така умова теж шкодить використанню!
На початку впровадження, через VoWiFi працювало SMS. VoWiFi підіймалося й працювало навіть в режимі польоту. Тільки дзвінки через 10 хв. не проходили (дзвінок скидався з відповідною помилкою). Тобто можна було взагалі не реєструватися в мережі та хоча б отримувати/надсилати SMS.
Минулого року це все прикрили. Так само як і заборонили VoLTE в LTE-only режимі.
Зараз якщо не було реєстрації в мережі, то навіть VoWiFi не підіймається. На маршрутизаторі можна побачити купу підключень IPSec. Коли телефон намагається підняти тунель, а з боку lifecell це все дропається, бо не було реєстрації в мережі. Таке до речі значно розряджає батарею.
Щодо використання за кордоном, треба пробувати на рутованому телефоні з відповідними налаштуваннями (enableRegistrationInLPM=2).
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Значительный минус VoWiFi от lifecell, который сводит на нет всю суть технологии, он не будет работать, если не было регистрации в мобильной сети более 10 мин.
Я правильно понял, что если спуститься например в подвал, где есть только WiFi и нет сигнала сотовой сети, то через 10 минут перестанет работать VoWiFi и связь отвалится?
Да. Все верно.
Ну і навіщо така послуга потрібна? За кордоном неможливо скористатися і в Україні така умова теж шкодить використанню!
На початку впровадження, через VoWiFi працювало SMS. VoWiFi підіймалося й працювало навіть в режимі польоту. Тільки дзвінки через 10 хв. не проходили (дзвінок скидався з відповідною помилкою). Тобто можна було взагалі не реєструватися в мережі та хоча б отримувати/надсилати SMS.
Минулого року це все прикрили. Так само як і заборонили VoLTE в LTE-only режимі.
Зараз якщо не було реєстрації в мережі, то навіть VoWiFi не підіймається. На маршрутизаторі можна побачити купу підключень IPSec. Коли телефон намагається підняти тунель, а з боку lifecell це все дропається, бо не було реєстрації в мережі. Таке до речі значно розряджає батарею.
Щодо використання за кордоном, треба пробувати на рутованому телефоні з відповідними налаштуваннями (enableRegistrationInLPM=2).
За кордоном заморочно, а в Україні неможливо. Питання зрозуміло.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
заборонили VoLTE в LTE-only режимі
У мене не те що VoLTE, а навіть взагалі SIM lifecell не реєструється в мобільній мережі якщо режим вибору мережі відмінний від "бажано 4G (3G, 2G)". Тобто в LTE only не реєструється SIM lifecell. Але в звичайному "бажано 4G" добре працює.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
заборонили VoLTE в LTE-only режимі
У мене не те що VoLTE, а навіть взагалі SIM lifecell не реєструється в мобільній мережі якщо режим вибору мережі відмінний від "бажано 4G (3G, 2G)". Тобто в LTE only не реєструється SIM lifecell. Але в звичайному "бажано 4G" добре працює.
на Х3 Про є "тільки 4G" режим? На моєму з офіційною прошивкою не було
 
Реєстрація
15.01.21
Місто
Киев
Реєстрація
06.03.24
Місто
Zhytomyr
Маю проблеми з підключенням voWiFi , VoLTE вмене телефон Xiaomi Redmi 10A (Global Version) на сайті Лайфа вказує що мій апарат підтримує дані технології (якщо що це дійсно так і в налаштуваннях вмене дійсно є такі технології) проте при замовленні послуги мені пише що пристрій їх не підтримує 🤡
Цікаво що мені робити бо підтримка не допомогла
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Маю проблеми з підключенням voWiFi , VoLTE вмене телефон Xiaomi Redmi 10A (Global Version) на сайті Лайфа вказує що мій апарат підтримує дані технології (якщо що це дійсно так і в налаштуваннях вмене дійсно є такі технології) проте при замовленні послуги мені пише що пристрій їх не підтримує 🤡
Цікаво що мені робити бо підтримка не допомогла
У мене була та сама ситуація. Як варіант тимчасово встановити сім картку в інший підтримуємий телефон і активувати там.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Маю проблеми з підключенням voWiFi , VoLTE вмене телефон Xiaomi Redmi 10A (Global Version) на сайті Лайфа вказує що мій апарат підтримує дані технології (якщо що це дійсно так і в налаштуваннях вмене дійсно є такі технології) проте при замовленні послуги мені пише що пристрій їх не підтримує 🤡
Цікаво що мені робити бо підтримка не допомогла
У мене була та сама ситуація. Як варіант тимчасово встановити сім картку в інший підтримуємий телефон і активувати там.
От триндець! Телефон з офф переліку, а щоб активувати послугу потрібні танці з бубном!
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Зверху