Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
www.lifecell.ua/uk/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: VoLTE, 16 лютого 2022 р. | VoWiFi, 5 вересня 2022 р.

Підключити/перевірити можливість підключення можна на сайті lifecell — www.lifecell.ua/uk/volte

1686983083376.png

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
07.02.18
Місто
Киев
Хм, прикольно. На сайті все ще не підтримується для Apple, але це значить, що і в мене можливо скоро запрацює. Така сама конфігурація. Дякую.
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
Одеса
Телефон
Iphone 15 Plus
В мене був VoLTE доки не мігрував з контракту на передплату. Після переходу VoLTE більше немає, VoWifi також.
 
Реєстрація
26.08.09
Місто
Киев
Телефон
Samsung S22 Ultra
А є хтось, кому увімкнули VoLTE та VoWifi знаходячись за кордоном у ромінгу? Чи номеру потрібно обов'язково фізично знаходитися у домашній мережі?
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Бачу всі "джобісти"(фільм "залізне небо 2" десь біля 12:25 і далі) в очікуванні :)
 
Реєстрація
02.05.19
Місто
Киев
На водафоне, судя по всему, довольно не скоро будет. Если там даже публично тестировать особо не начали.
На КС (по собственному наблюдению) работает с оговорками так сказать.
На лайфе пока проблем в работоспособности не заметил.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
FlashUA, ну але судячи з усього не ганяють. При чому ні по якому з «во». Все рівня 3ж))) Хоч я й не квжу, що голос поганий
 
Реєстрація
20.11.08
Місто
Irpin, Ukraine
Телефон
iPhone 14 Pro Max
На водафоне, судя по всему, довольно не скоро будет. Если там даже публично тестировать особо не начали.
На КС (по собственному наблюдению) работает с оговорками так сказать.
На лайфе пока проблем в работоспособности не заметил.
На ВФ трохи інша політика.
Мені здається багато чого не знаємо, бо ChatGPT пише, що десь volte в Водафоні працює:)
 
Реєстрація
02.05.19
Місто
Киев
На водафоне, судя по всему, довольно не скоро будет. Если там даже публично тестировать особо не начали.
На КС (по собственному наблюдению) работает с оговорками так сказать.
На лайфе пока проблем в работоспособности не заметил.
На ВФ трохи інша політика.
Мені здається багато чого не знаємо, бо ChatGPT пише, що десь volte в Водафоні працює:)
То что многого не знаем- естественно)
Просто все кто уже сделали новые услуги сначала объявляли что услуга в тесте, потом делали частично публичный тест, потом более публичный тест. В итоге это растянулось на пару лет. ВФ все еще в начале того пути, который lifecell и КС уже прошли...
 
Зверху