Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
www.lifecell.ua/uk/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: VoLTE, 16 лютого 2022 р. | VoWiFi, 5 вересня 2022 р.

Підключити/перевірити можливість підключення можна на сайті lifecell — www.lifecell.ua/uk/volte

1686983083376.png

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: спойлер
Останнє редагування модератором:

Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
Space Cat, Та в тому то і справа, що дуже рідко дзвінки проходять, коли з обох сторін присутні ці технології. У мене зі всіх знайомих, друзів, колег з якими я найчастіше спілкуюсь VoLTE підключено аж у одного. От там дійсно різниця відчувається. А для прикладу вчора спілкувався моє VoLTE, а на другому боці 2G, то таке собі задоволення. Я думаю 2G-2G було би приблизно так само.
З часом буде більше телефонів з підтримкою VoLTE/WiFi та люди будуть обирати вже сами їх, згодом старі технології відключаться та залишиться глобальне VoLTE.))
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
...згодом старі технології відключаться та залишиться глобальне VoLTE
Как по мне, то не в ближайшем будущем. Запуск новых технологий идёт со скрипом. Тем более, если услуга была простая в настройке, то это одно, а тут без производителя устройства фактически никак не завести.
 

Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
...згодом старі технології відключаться та залишиться глобальне VoLTE
Как по мне, то не в ближайшем будущем. Запуск новых технологий идёт со скрипом. Тем более, если услуга была простая в настройке, то это одно, а тут без производителя устройства фактически никак не завести.
их рынок заставит, критерии выбора поменяются
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
У нас бідні люди з кнопочними телефонами які генерують щось для операторів.

Але в цілому якщо захотіти то можна швидко умовному лайфу швиденько перейти на volte/vowifi налаштувати роботу з декількома популярними вендорами а потім ще й почати продавати їх телефони разом з контрактом у себе в магазинах (як це на заході) зробити акції для існуючих абонентів у яких телефон не підтримує 4g/volte, але для цього має бути певна причина, навіщо їм це робити? Зараз наче швидкості в мережі нормальні / голос теж робить норм (по крайній мірі у КС, а у них найбільше абонентів)
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
якщо з дому не виходити
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Стосовно VoWiFi через моб. інтернет іншого оператора, спеціально перевіряв чи працюватиме VoWiFi, якщо WiFi роздати з іншого моб. телефону - Працює.
Але є ще крутіша фіча:
Screenshot_20230502_091214_Call settings~2.jpg
Здійснювати VoWiFi виклики використовуючи трафік іншої sim що стоїть в цьому телефоні. Якраз сьогодні стався такий момент з покриттям lifecel
Screenshot_20230504_132814_One UI Home~2.jpg
є індикація, спробував виклик - працює
Screenshot_20230502_090442_Call~2.jpg
Screenshot_20230502_090036_Call~2.jpg
а на lifecell навіть HD.
Так що перевірено, можна користуватись, коли є мегабайти на іншій sim.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
CleverFish, я перепрошую.
За допомогою цієї фішки можно отримувати інет і одночасно говорити, наприклад з оператором Банку?
 
Реєстрація
25.03.18
Місто
Кропивницкий
Телефон
iPhone 12 mini
Доброго дня. Хтось зможе порадити що може бути..перестав працювати VoLTE та WoWiFi, звертавсь до операторів (чотири рази), в них все активовано "За номером активні послуги VoLTE та VoWiFi". Налаштування ідентичні як і в дружиненому телефоні (в неї все працює, телефони однакові - Iphone 12 ), різниця в тому, що вона на передплаті я на контракті (оператор сказав, що в цьому не може бути проблеми) і в мене фізична sim в неї esim. І так, нюанс в тому, що до переходу на контракт , в мене також все працювало.
 
Реєстрація
02.05.19
Місто
Киев
Телефон
Samsung S24 Ultra
Але є ще крутіша фіча:
Проверял тоже. Работает.
Но у меня когда плохой прием на lifecell буквально сразу же "цепляется" роумингом за КС. Потому практически сразу перестает работать voWiFi через мобильный инет на второй карточке.
 
Реєстрація
22.04.23
Місто
Снігурівка
померла надія... оновили вони списки на сайті, було redmi note 10 pro та pro max, обидва в списку, сьогодні дивлюся, в списку тільки другий
а в мене просто нот 10 про...
телефоную 5433, так як участник якогось платинум клубу, то двічі 0 натиснув і говорю з консультантом. вона щось там шукала, пару хвилин, потім каже у вас немає волте, бо модель телефону не підходить і все. пояснення, що про та про макс - це ідентичні моделі з різних ринків ні до чого не призвели...
Воскресла надія! Запрацювало і VoLTE і VoWIFI на Redmi Note 10 Pro, хоч його і немає ні в якому списку на сайті! Дуже гарний співробітник попався, все підключив))
В залежності від стану VoWIFI різні статуси, на 5433 дзвінок йде зі значками.
Добрий вечір.А як Ви підключили VoLte у оператора що йому казали?У мене теж redmi note 10pro і ця послуга не працює.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Переставив свою картку з працюючими VoLTE/VoWifi в Redmi Note 9 Pro. VoLTE нормально повноцінно працює, VoWifi - ні.
 
  • Like
Реакції: Zat
Реєстрація
07.02.23
Місто
Київ
Порушення правил теми
alibob, теж вчора намагався через оператора активувати, поставивши сім-карту в телефон, який підтримує VoLTE (Mi Note 10 Lite, прям перший в списку). Три різні оператори техпідтримки просто відморозились. Особливо цікавий діалог був з останнім. Типу, прошу активувати - ваш термінал не підтримується. Я - але ж на офіційному сайті написано, що підтримується, тож на оф. сайті інформація не актуальна? Оператор - Ні, актуальна. Тоді чому не можете ввімкнути? Технічні причини. Так нічого і не добився. Сім карті (точніше, номеру) вже років 15.
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
А підкажіть будь ласка, це баг чи фіча, коли вмикаю на samsung a51 режим lte only зникає volte lifecell? при цьому vowifi працює. при перемиканні в режим авто (4g/3g/2g) volte повертається зі лічені секунди. Така історія відбувається з обома сімками lifecell. Вже кілька тижнів як помітив. На КС такого ефекту нема, volte працює і режимі lte only. Це так має бути, чи в мене якийсь глюк?
 
Зверху