Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
www.lifecell.ua/uk/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: VoLTE, 16 лютого 2022 р. | VoWiFi, 5 вересня 2022 р.

Підключити/перевірити можливість підключення можна на сайті lifecell — www.lifecell.ua/uk/volte

1686983083376.png

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
smk, якщо телефон підтримує та є в переліку то через сайт активувати потрібно. З'явилось через 10 хвилин смс і потім перезавантажити. Активував 2 місяці назад та все нормально працює як VoLTE та VoWiFi.
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Zenfone 10
Хто там питав, чи скидається реєстрація/активація послуг volte/vowifi по номеру при заміні sim на esim – будьте обачними: скидається :( Тепер на непідтримуваному pixel ніяк не можу схопити реєстрацію ims.

чи може хтось на пристрої "зі списку" лайфа та підтримкою e-sim завантажити мою сімку та вручну зареєструвати номер на сайті лайфу? напишіть, будь ласка, в особисті
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Zenfone 10
чи може хтось на пристрої "зі списку" лайфа та підтримкою e-sim завантажити мою сімку та вручну зареєструвати номер на сайті лайфу? напишіть, будь ласка, в особисті
Мені цей спосіб не допоміг(
Вже знайшов знайомого із 12 айфоном.
Він активував мою esim у себе, я зареєстрував номер на сайті, він перевірив, чи все працює на його телефоні. Потім я забрав сімку назад, і через десяток хвилин послуги завелись знов і в мене!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.10.17
Місто
Киев
И volte и WiFi calling работают на s23 ultra. На Pixel 4 даже пунктов выбора нет
IMG_20240101_215851_808.jpgIMG_20240101_215851_100.jpg
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Підкажіть, у мене одного в нацроумінгу через вайфай дзвінки не проходять чи це фішка лайфа? Тобто там де взагалі його покриття немає і сім карта вісить у роумінгу конкурента
 
Реєстрація
31.10.17
Місто
Киев
Підкажіть, у мене одного в нацроумінгу через вайфай дзвінки не проходять чи це фішка лайфа? Тобто там де взагалі його покриття немає і сім карта вісить у роумінгу конкурента
Бізнес Лайф, Київ, ані Samsung, ані Pixel не підключаються до інших мереж.

IMG_20240101_230958_544.jpgScreenshot_20240101-231022.png
 

Supermen

Заблокирован
Реєстрація
23.12.23
Місто
Львів
Підкажіть, у мене одного в нацроумінгу через вайфай дзвінки не проходять чи це фішка лайфа? Тобто там де взагалі його покриття немає і сім карта вісить у роумінгу конкурента
в мене працює і в КС і в ВФ через вайфай.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
iPhone 14 Pro (ios 17.2.1) на e-sim не запрацював volte vowifi, через сайт активував, в налаштуваннях включено, але не працює. потрібно писати в підтримку life?
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Zenfone 10
Пиши в підтримку, а краще дзвони
поки стандартні відповіді - послуга підключена, зверніться до виробника телефона
звернись до чату із проханням перепідключити (або хоча б відключити) послугу. у мене на пікселі після заміни sim на esim послуга була начебто включена по номеру, але тільки відключення через сапорт допомогло. щоправда, потім довелось на iphone12 переносити єсім, аби включити послугу наново
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
звернись до чату із проханням перепідключити (або хоча б відключити) послугу. у мене на пікселі після заміни sim на esim послуга була начебто включена по номеру, але тільки відключення через сапорт допомогло. щоправда, потім довелось на iphone12 переносити єсім, аби включити послугу наново
дякую пробую. в мене схожа ситуация. pixel 7a на сім працювало, переніс на e-sim - перестало працювати (через pixel IMS все зробив по мануалу), потім переніс e-sim на iphone і там ще раз активував послугу на номері (але не перевірив чи запрацювало на iphone), знову переніс e-sim на pixel 7a - не працює, хоча підтримка каже що на номері послуга активна.
Зараз переніс e-sim на iphone, хочу перевірити щоб точно послуга запрацювала, зараз напишу в підтримку щою вимкнули, потім спробую повторно включити
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Zenfone 10
звернись до чату із проханням перепідключити (або хоча б відключити) послугу. у мене на пікселі після заміни sim на esim послуга була начебто включена по номеру, але тільки відключення через сапорт допомогло. щоправда, потім довелось на iphone12 переносити єсім, аби включити послугу наново
дякую пробую. в мене схожа ситуация. pixel 7a на сім працювало, переніс на e-sim - перестало працювати (через pixel IMS все зробив по мануалу), потім переніс e-sim на iphone і там ще раз активував послугу на номері (але не перевірив чи запрацювало на iphone), знову переніс e-sim на pixel 7a - не працює, хоча підтримка каже що на номері послуга активна.
Зараз переніс e-sim на iphone, хочу перевірити щоб точно послуга запрацювала, зараз напишу в підтримку щою вимкнули, потім спробую повторно включити
має завестись після реактивації на яблуку (треба прогнати обидві послуги на яблуку, і переконатись, що все працює). у мене також завелось не в ту ж секунду після додавання єсім. спочатку вмикав/вимикав vowifi у налаштуваннях, пробував volte – воно завелось першим. потім через якийсь час увімкнув "дзвінки переважно через wifi" і нарешті почало працювати як має бути
 
Реєстрація
03.09.22
Місто
Одеса
Телефон
iPhone15 Pro
Всім миру. Батько хоче змінити старенький Redmi Note 7 на Мото G54. Чи є тут люди у кого є Мото G54? Чи працює хоча б VoLTE (в ідеалі, щоб працювали обидві послуги)? У списку апапрата, що підтримуються, на жаль немає.
 
Реєстрація
02.11.11
Місто
Ковель
Телефон
Motorola g54
Всім миру. Батько хоче змінити старенький Redmi Note 7 на Мото G54. Чи є тут люди у кого є Мото G54? Чи працює хоча б VoLTE (в ідеалі, щоб працювали обидві послуги)? У списку апапрата, що підтримуються, на жаль немає.
На попередній моделі працювали послуги. Переставив сімку в мотороллу- так само працює. Глюків не замічав. Це за умови що послуга уже працювала по номеру
 
Зверху