Wi-Fi задачка

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Є чудовий роутер, який стабільно працює. ASUS wl-500 GP2. Єдиний недолік - не вміє у WiFi 5ГГц. Чи можна його навчити за недорого вміти у WiFi 5ГГц?
ПОшук донглів WiFi в Ethernet не знайшов моделей, а USB-донгли, які б вміли бачитися роутерами, також не виявив.
Ніхто не пробував розв'язати таку задачу?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
За 2тис грн? Там тільки зарядне 1 тис буде, ну і кажуть шкідливі вони.
Так. Навіть дешевші є:
1890 грн.
Зарядне:
767 грн.
Але це вже офтоп. По темі про ббж для вайфай роутера є що сказати?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Є чудовий роутер, який стабільно працює. ASUS wl-500 GP2. Єдиний недолік - не вміє у WiFi 5ГГц. Чи можна його навчити за недорого вміти у WiFi 5ГГц?
ПОшук донглів WiFi в Ethernet не знайшов моделей, а USB-донгли, які б вміли бачитися роутерами, також не виявив.
Ніхто не пробував розв'язати таку задачу?
Якщо залізо не вміє 5 ггц, то мабуть, ніяк.
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
Прошу ткнути носом, де там сказано про опцію Pass Through.
Взагалі, то я скопіював коментар у своє повідомлення.
Ось ще ресурс, де все перевірили самостійно
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
залізо не вміє 5 ггц, то мабуть, ніяк
Єдиний варіант, що знайшов, то зовнішня Access Point, що підкючається кабелем в RJ-45, але вони всі дорожчі за недорогий роутер, що вміє 5 ГГц. Фтопку.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
raptor аккумулятор нужно брать нормальный по емкости, а зарядное чтоб умело работать в режиме хранения 13,8вольт (а не просто зарядки), чтоб акб не кипятить 14.6вольтами
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
По темі про ббж для вайфай роутера є що сказати?
Ви такі агресивні, начебто я вас вмовляю. Беріть, що вам підходить. Може для себе хтось щось обере.
Я не агресивний, а настирний. Я не для себе тут стараюсь. Якщо прослідкувати, з чого все почалось, то нагадаю, що людина попросила поради, як зекономити заряд батареї. Тому дали пораду, що найкраще живити роутер напряму від джерела живлення 12В.
Тоді дописувач висловив побажання, що девайс має перемикатись автоматично з 12 на 220 і навпаки. Я дав посилання на девайс, який церобить. А те, що даєте Ви, не відповідає даній вимозі, бо не вміє Passthrough.
Взагалі, то я скопіював коментар у своє повідомлення.
В характеристиках не вказано , що девайс вміє Passthrough. Все, що є, то це відповідь продавця, який дуже хоче продати. Є великі сумніви, що він говорить правду. Для того, щоб перевірити, чи павербанк вміє Passthrough, треба від"єднати від нього батареї, і перевірити, чи він запрацює лише від електромережі. Я переглянув кілька відеооглядів, в жодному із них про Passthrough нічого не сказано. Отже, роблю висновок, що це павербанк, а не дбж. Якщо є якийсь огляд, де перевіряли наявність Passthrough, прошу викладати сюди, радо подивлюсь/почитаю.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
людина попросила поради, як зекономити заряд батареї. Тому дали пораду, що найкраще живити роутер напряму від джерела живлення 12В.
Тоді дописувач висловив побажання, що девайс має перемикатись автоматично з 12 на 220 і навпаки.
Совершенно верно, если роутер питается от 12 вольт то его можно и нужно подключить напрямую от аккумулятора, и на эти же клемы подключить зарядное, есть свет роутер и анушка питается (скажем 2Ампера) от зарядного и плюс 5Ампер подается на зарядку самого аккумулятора, то-есть зарядное должно выдать суммарно 7Ампер, пропал свет роутер и анушка питается от аккумулятора, восстановили свет пошла зарядка аккумулятора и питание приборов уже идет от сети
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Це якщо воно не згорить саме чи не спалить роутер після вставляння Li-Ion аккумів
Що це за еротична фантазія?:D
Це здоровий глузд. Якщо подати напругу втричі вищу за очікувану - скоріш за усе щось піде не так, а можливо згорить
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
есть свет роутер и анушка питается (скажем 2Ампера) от зарядного и плюс 5Ампер подается на зарядку самого аккумулятора
Якшо не підключати харди, не буде там 2А. Онушка харчується крохами (0,15А), роутер ще 0,5А візьме.

зарядное чтоб умело работать в режиме хранения 13,8вольт (а не просто зарядки), чтоб акб не кипятить 14.6вольтами
Нинішні китайські автоматичні ЗУ після заряду знижують напругу до 13,6-13,9В
Це зовсім тупі совкові мабуть кип'ятять більше 14В
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Якшо не підключати харди, не буде там 2А. Онушка харчується крохами (0,15А), роутер ще 0,5А візьме.
Не нужно утверждать за все и вся... мой основной роутер при 12ти вольтах с охлаждением забирает 1.5Ампера, если навалить настроек типа динамическое распределение скорости между пользователями, где проц будет нормально шуршать, торенты и тд.. то будет и больше 2Ампер, производитель говорит 44ватта а при 12ти вольтах это 3,6Ампера
Да, мой Микротик мини, на который мне пришлось временно перейти из-за света, кушает из сети 0,10-0,15А и столько же анушка, но мы ж не знаем какое оборудование будет установленно у форумчанина который спрашивает совета, поэтому я просчитал чуть по завышенному значению

Нинішні китайські автоматичні ЗУ після заряду знижують напругу до 13,6-13,9В
Не нужно мне шибко умных зарядников, Вы дайте мне нормальное зарядное, которое будет работать по тому сценарию что нужен мне, а именно заряд аккумулятора выбранным мною током, (по моим внутренним убеждениям и критериям, а также переменными значениями которые вносит война) с плавным уменьшением тока при росте вольтажа, при достижении 13.6-1.38Вольта ток должен быть равен почти нулю и на этом значении вольтаж должен остановится
 
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Кочевник саме цієї немає, але інколи користуюся звичайним N-репітером у такому форм-факторі. Проблем нема, думаю і у цієї не буде. Плюс її можна шнурком підключити...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Треба до основного, "нормального" роутера під'єднати інший, "енергоефективний" (але примітивний) роутер по дроту (замість компа дріт буде входити у WAN другого роутера). При блекаут-знеструмлені перший роутер не буде працювати, а другий буде від акумулятора працювати. Чи правильно я розумію, що при знеструмлені першого роутера другий не отримає сигнал провайдера, бо перший не зможе навіть по дроту роздавати так як знеструмлений?
Ставити замість першого роутера другий не варіант, бо у провайдера прив'язка до MAC адреси.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
що при знеструмлені першого роутера другий не отримає сигнал провайдера, бо перший не зможе навіть по дроту роздавати так як знеструмлений?
Абсолютно точно розумієш.
у провайдера прив'язка до MAC адреси
Клонувати MAC розумного роутера на енергоефективний.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Або клонувати мак адресу, або робити основний роутер енергоефективним
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Зверху