Wi-Fi обладнання

Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
А чи є мобільні WiFi роутери з двома слотами під sim картки та можливістю їх роботи одночасно? Щоб з двох симкарт на базових умовах отримати більш приємну швидкість?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Arbitr, таке існує, але ціни не сподобаються...)) Або зробити свій роутер на основі PfSense і налаштувати Dual WAN Load Balance.
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
А чи є мобільні WiFi роутери з двома слотами під sim картки та можливістю їх роботи одночасно? Щоб з двох симкарт на базових умовах отримати більш приємну швидкість?
Можна зробити на базі raspberry pi та openmptcp-router
Сервер можна підняти майже на будь-чому
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Виявилось, що у них стоїть MikroTik hAP ac2, але постійні проблеми з WIFI. Думаю взяти точку tp-link eap245. Написано, що вона іде в комплекті з POE-інжектором. Я з POE-інжектора вставляю кабель в роутер Мікротік, а потім через додаток чи з ноута все налаштовую? Не потрібен ще Аппаратный контроллер Omada OC200 ? Чи ще якесь додаткове обладання?
Візьміть точку cAP від Мікрота.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
А чи є мобільні WiFi роутери з двома слотами під sim картки та можливістю їх роботи одночасно? Щоб з двох симкарт на базових умовах отримати більш приємну швидкість?
Стационарное такое решение есть, я даже тестил во время блэкаута - https://red-forum.com/threads/teltonika.34008/
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Підкажіть, wi-fi роутер tp link archer с50 ac1200, в мойо за 1199 грн то норма пропозиція?
треба для підключення одного смарт ТВ та 4—5 пристроїв з вайфай
Нічого особливого не потрібно, потрібно лише надійне підключення
Існуючий старезний тп Лінк 841 хочеться замінити. Буває глючить
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Тара по залізу це шлак з двохкратною переплатою.
Що краще взяти? Бажання я описав, приблизну ціну теж. Що краще за ці гроші буде?

Тара, це шмат лайна (я про будь який TpLink).
Таке ж питання )
Що тоді краще взяти?

по пристроям:
З роутера йде кабель на інший роутер в інше приміщення (той роутер такий же тп линк), інший кабель на смарт тв, і по 3—4 пристрої

заміна планується лише першому роутеру
Другий так і залишається, з ним питань нема
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Якшо потрібні гігабітні порти - то Xiaomi Mi Router 4, або 4A Gigabit (причому саме гігабіт). Якшо 100М вистачить - Router 3, або або 4A
Якшо трохи додати до 1200 - то краще у Tsarsky взяти Xiaomi 3G.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Роутер 4а, вартість 800 грн, тобто вже дешевше
А по якості він кращій за тп лінк який 1200?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Роутер 4а, вартість 800 грн, тобто вже дешевше
А по якості він кращій за тп лінк який 1200?
Так. Але краще брати глобальную версію, оскільки китайська не працює з офіційним застосунком Mi WIFI для налаштування і управління роутером.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Я б його відразу на openwrt перешивав і не мучився з китайським хламом
Китай чи глобал дуже цікаве питання. Якшо для wrt/padawan/ПростиГосподеЗакацапськеЛайнокінетик - брав би китай. В китайських на рівні заліза потужніший wifi
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Роутер 4а, вартість 800 грн, тобто вже дешевше
А по якості він кращій за тп лінк який 1200?
Так. Але краще брати глобальную версію, оскільки китайська не працює з офіційним застосунком Mi WIFI для налаштування і управління роутером.
маю китайку ах6s то нормально то працює через xiaomi home, просто в налаштуваннях проги треба поставити регіон Китай, мову можна будь яку, Mi WIFI теж працює
 

Вкладення

  • IMG_20230626_135712.jpg
    IMG_20230626_135712.jpg
    115.1 КБ · Перегляди: 27
  • IMG_20230626_135612.jpg
    IMG_20230626_135612.jpg
    126.2 КБ · Перегляди: 27
Останнє редагування:
Реєстрація
27.06.09
Місто
села Красносілка-ФонтанкаОдес.обл
Телефон
PocoF2 Pro 8/256
Всем привет. По моей просьбе провайдер заменил медик на ONU. Казалось бы заменил да и ладно. При замене присутствовала моя мама. А я давно не в Украине Так вот оказалось что они поставили Nokia g-140w-c роутер со встроенным ONU а далее подключили мой роутер. Я планировал после того как поставят ONU заменить свой старый hap lite на модель новее плюс добавить пару точек доступа. Стоит ли заменить эту Nokia например на Alkatel I-010G или mikrotik rbftc11+ ONU stick или иное что-то надёжное? Спасибо
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
Так а чому зразу не взяти XPON SFP ONU STICK та будь-який роутер в якому вона заведеться?
 
Реєстрація
27.06.09
Місто
села Красносілка-ФонтанкаОдес.обл
Телефон
PocoF2 Pro 8/256
Так а чому зразу не взяти XPON SFP ONU STICK та будь-який роутер в якому вона заведеться?
Я хочу этот + пару точек mikrotik для бесшовного WiFi
Post automatically merged:

Так а чому зразу не взяти XPON SFP ONU STICK та будь-який роутер в якому вона заведеться?
Я хочу этот + пару точек mikrotik для бесшовного WiFi
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
Так а чому зразу не взяти XPON SFP ONU STICK та будь-який роутер в якому вона заведеться?
Я хочу этот + пару точек mikrotik для бесшовного WiFi
Post automatically merged:

Так а чому зразу не взяти XPON SFP ONU STICK та будь-який роутер в якому вона заведеться?
Я хочу этот + пару точек mikrotik для бесшовного WiFi
тоді навіщо SFP ONU?
Хай буде як є, на Нокіа відключіть wifi та і все. Зекономите як мінімум 2,5 тис грн
 
Зверху