Wi-Fi точка доступу TP-LINK EAP115-Wall - яка напруга живлення?

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Народ, допоможіть. Мій знайомий викупив собі таку біду: TP-LINK EAP115-Wall. Він в цьому не розуміється, але купив, тому тепер треба допомагати. Після розпакування упаковки, виявилось, що цей девайс живиться від бж через адаптер PoE. Ну а в комплекті ні бж, ні адаптера нема. Він згіддний все це докупити. Але, от проблема: невідомо на яку напругу брати бж. Перелопатив я вже купу інтернету, і ніде не можу знайти цю інформацію. Десь вичитав, що при довжині езернетного кабеля 100 м, на вхід адаптера PoE треба подавати 37-45v. Ну ясно, що на такій довжині напруга просяде, і для девайса вона стане підходящою. Але ж на місці установки до електричної розетки буде 1,5 м, тому така напруга, напевно, спалить цю точку доступу. Може хто стикався з такою проблемою, підкажіть, який бж використати, щоб не нашкодити. Таке от...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Воно живиться звичайним POE 48v стандарту af/at, найдешевше з нового, знайшов інжектор:


Або взяти такий свіч з 4 POE портами, може, ще захоче добавити таку точку(и), де не вистачить сигналу.

 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Воно живиться звичайним POE 48v стандарту af/at, найдешевше з нового, знайшов інжектор:


Або взяти такий свіч з 4 POE портами, може, ще захоче добавити таку точку(и), де не вистачить сигналу.

Ці девайси занадто дорого коштують. Цікавить, як використати щось таке: Пассивный PoE инжектор BSE ?
Який бж приєднати до такого інжектора? Може, для короткого езернетного дроту вистачить 12v?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ці девайси занадто дорого коштують.
А ти думаєш, чого точка дешева? Бо на БЖ зекономили.. :ROFLMAO: Ні, не вийде - там "розумна" схема, тупі пасивні інжектори не працюватимуть. Тоді шукай щось б/в на Олухє, може знайдеш трохи дешевше. PS: я виправив перше посилання, там дешевше, але чи буде в наявності? Ще є Пром.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
@raptor, ти там десь бачиш 802.3af або 802.3at ? Ось і я не бачу, тому не працюватиме.
Post automatically merged:

Знімок екрана 2019-12-10 о 23.09.19.jpg
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
на місці установки до електричної розетки буде 1,5 м, тому така напруга, напевно, спалить цю точку доступу.
Не спалить, там все розраховано, хоч на 100 метрів, хоч на 50 см патчкорд.
Post automatically merged:

Що означають ці параметри?
Стандарт POE. Якщо свіч або інжектор його підтримують, то працюватиме, інакше - фіг. Не дивись на напругу, вона може бути 48 або 51В, головне af або at.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ок. "Порядую" завтра знайомого. Казав йому купити якусь дешеву точку доступу тп-лінк, от він і викупив, не порадившись. Бо воно маленьке і гарне. Блін...
Дякую за відповіді.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Бо воно маленьке і гарне. Блін...
Вона дійсно непогана, розрахована на встановлення в підрозетник, система з декількох таких точок керується контролером як суцільна мережа, тому й живлення по POE, бо так найзручніше. Так і треба будувати сучасні мережі, а не втулити одну срану точку/роутер у віддаленому куточку приміщення, а потім казати що херовий вайфай та шукати якісь лайнові репітери, які нормально не працюють, а провід вже не прокладеш, бо не подумав зазделегідь... :poop:
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Вона дійсно непогана, розрахована на встановлення в підрозетник, система з декількох таких точок керується контролером як суцільна мережа, тому й живлення по POE, бо так найзручніше. Так і треба будувати сучасні мережі, а не втулити одну срану точку у віддаленому куточку приміщення, а потім казати що херовий вайфай та шукати лайнові репітери, які не працюють.. :poop:
Та ніхто не заперечує, що вона непогана, але виходить трохи задорого. Жодних сучасних мереж там не треба. Там, в селі, треба протягнути інтернет для 2-х телефонів і планшета з будинку до літньої кухні, бо вайфай від роутера з будинку не добиває. Літня кухня на 2 кімнати, самий гамняний роутер\точка доступу справились би. Задача точки доступу: прогноз погоди переглянути і по вайберу поговорити.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
інтернет для 2-х телефонів і планшета з будинку до літньої кухні, бо вайфай від роутера з будинку не добиває
Ну що вже зробиш..)) Тільки тоді став інжектор в будинку біля роутера, його в LAN, а кабель з порту інжектора POE тягни в літню кухню і там підключай точку, так буде "по феншую". ;) Або просто нехай поверне точку до магазину, якщо не пройшло 14 днів.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Тільки тоді став інжектор в будинку біля роутера, його в LAN, а кабель з порту інжектора POE тягни в літню кухню і там підключай точку, так буде "по феншую".
А навпаки не можна? Ну, щоб живлення через вулицю не ганяти, щоб блискавку не притягувало.
Або просто нехай поверне точку до магазину, якщо не пройшло 14 днів.
Пройшло вже. Не знаю, чого він чекав...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А навпаки не можна? Ну, щоб живлення через вулицю не ганяти, щоб блискавку не притягувало.

Можна, але "не по фєну". :) Блискавку що так, що так притягне, треба ставити спеціальні блоки захисту із заземленням. Хіба, щоб горобці не подзьобали.. ;)

Ось, знайшов тобі "кошерний" інжектор в Одесі:

 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ну, х\з, чи він захоче з ОЛХ купляти, бо там гарантії справності нема. Я знайшов якісь трохи дорожчі, в магазинах, але з гарантією:
Post automatically merged:

Можна, але "не по фєну"
Мабуть, там краще буде "не по фєну". Бо, підозрюю, що й кабель він взяв не для вулиці, який з часом може потріскатись, живлення замкне, і все згорить нафіг. Тому, живлення краще в літній кухні, зразу біля точки доступу робити.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
А такий не підійде: PoE адаптер-инжектор COLARIX POE-INS-003 48В 0.5A ?
Він, відносно, дешевий.
95% і цей запрацює. Але є декілька "але":
У роз'єм "PowerOut" під'єднювати тільки PoE -приймачі живлення(PD)! Звичайне ethernet обладнання - не можна(особливо с гігабітними портами).
Не можна використовувати перехресні патчкорди та кабельна мережа має бути по стандартах T568B (у крайному випадку T568A).
Ну і якщо, щось замкне або згорить у точці доступу, напруга 48V на неї вимикатись не буде.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
95% і цей запрацює. Але є декілька "але":
У розїєм "PowerOut" під'єднювати тільки PoE -приймачі живлення(PD)! Звичайне ethernet обладнання- не можна(особливо с гігабітними портами).
Не можна використовувати перехресні патчкорди та кабельна мережа має бути по стандартах T568B (у крайному ваипадку T568A).
Ну і якщо щось замкне або згорить у точці доступу, напруга 48V на yеї вимикатись не буде.
Та воно, то , може, й так, але підключати і робити пачкорд буду не я, а мій знайомий, який живе за 100 км від мене. Тому треба йому дати такий інжектор, щоб все завелось просто і без танців. Щоб втикнув пачкорд - і все зразу запрацювало. Я вже з ним здвонився, і він згідний купити цей інжектор: Та й на тому - крапка.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
@raptor все вірно, не треба ризикувати заради економії 100 грн, та спалити обладнання, пристрої 802.3af йдуть із захистом "від дурня" або випадковостей, тому ніякого "колгоспу"!
 
Реєстрація
21.10.17
Місто
Фастов
Если источник питания с POE выполнен по стандарту, та никак сжечь оборудование нельзя, перед подачей напряжения источник проверяет наличие устройств которые поддерживают данный стандарт, а уже потом при их наличии подаётся напряжение.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
никак сжечь оборудование нельзя
Jasik, Кэп, читай внимательнее обсуждение выше - как раз о том и говорили, что дешевый блок за 150 грн ничего не проверяет и не "договаривается" с потребителем, а просто херачит 48 валет по 4,5 и 7,8 жилам.
 
Зверху