WiFi адаптер для android або як збільшити радіус передачі даних по WiFi

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro


Існує відеокамера з слабким вайфай. Вайфай від камери ловить лише за 1-2 метри. А хотілося б бачити відео в онлайні по вайфай за 3метри.
Варіант отримання відео по юсб-кабелю викреслюємо (бо тоді камера не зможе заряджатися).

Розглядаю варіант використання WiFi адаптеру сумісний з android (типу флешки), що розташовано ближче до камери, що буде під"єднано до довгого OTG-кабелю кінець якого йтиме до телефону.
Таким чином телефон отримає додатковий WiFi адаптер і через нього мав би приймати сигнал з камери.
Чи працюватиме така схема?

Спробував на своїх телефонах старі робочі вайфай адаптери (D link DWA-125, DWA-140) через короткий дешевий OTG-кабель - результат негативний. Один телефон (Android 13) взагалі не помітив, інший (Android 11) запропонував обрати спосіб підключення. Але лампочки на вайфай адаптерах не загоралися.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.07.18
Місто
Київ
Можна зробити через самий дешевий wifi роутер в режимі wireless bridge або client+ap.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Існує відеокамера з слабким вайфай
там direct wifi або повз роутер?
Хороше запитання.
В описі до камери немає слова direct wifi, але написано, що камера є wifi точкою доступу, що через додаток на телефоні надаватиме фото-відео.
Мої здогадки, що ця камера сама є типу "роутером" зі своєю адмінкою, що роздає відео ряд замість інету (як би це робив звичайний роутер).
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
yahoo, тоді це дірект wifi. Якщо трансляція є в адмінці, можна підключити до роутеру та дивитись в адмінці, тому що додаток за такою схемою скоріш за все не буде працювати
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Дослівно в описі вказано так:
може робити знімки, записувати відео і встановлювати параметри через додаток після підключення до вашого телефону.

Тобто це вайфай дірект, що працює напряму без необхідності використання роутера. Так?
Бо мені ніхто не казав, що камера має працювати у зв"язці з роутером.

 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Тобто це вайфай дірект, що працює напряму без необхідності використання роутера. Так?
так. Як ти написав:
ця камера сама є типу "роутером" зі своєю адмінкою
Працює як відеореєстратор. Створює крапку доступу та роздає відео на пристрій.

Залишилось лише дізнатись, чи є там відеотрансляція в адмінці, тому що додаток підʼєднуться напряму до камери і скоріш за все повз роутер працювати не буде
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Залишилось лише дізнатись, чи є там відеотрансляція в адмінці, тому що додаток підʼєднуться напряму до камери і скоріш за все повз роутер працювати не буде
Камера в них вже якось працює (склалося враження, повз роутер, бо про його участь не було нічого сказано, а те що відео у адмінці - це чисто мої видумки).

Ну, вайфай роутер я окремо їм буду надавати, тому в теорії він може і знаходитися посередині між камерою та телефоном.
Виконуючи таким чином, або роль wifi repeater, або об"єднуючи їх у мережу.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.11.10
Місто
Днепр
Хайд большой, потому не знаю что за устройство, но вай фай не должен работать на 2 метра. Я считаю, что нужно разобраться с некорректно работающим устройством. Например, разобрать и посмотреть антенну, возможно, контакты не прилегают или проводок отошёл
 
Зверху