Глюки Київстар

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
Никто не в курсе (в поддержку 466 дозвониться нереально), для предоплаты уже починили подключение "Сим для планшета" и "Сим для второго телефона", или нет?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Яка саме версія потрібна? Яка ОС?
Устаревший Хром - це яка версія?

І звідки інфо?
телеметрики, введённые корпорацией бабла за обязательные(год назад), делают, в сабжевом случае, хромиум #64 нерабочим, на #84 - робит.
 
  • Like
Реакції: gtc
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Никто не в курсе (в поддержку 466 дозвониться нереально), для предоплаты уже починили подключение "Сим для планшета" и "Сим для второго телефона", или нет?
Напишіть їм у чат. Я вже давно не можу до оператора дістатися- лише через чат підтримки.
 

ChesterUA

Заблокирован
Реєстрація
14.03.21
Місто
Тернопіль
Никто не в курсе (в поддержку 466 дозвониться нереально), для предоплаты уже починили подключение "Сим для планшета" и "Сим для второго телефона", или нет?
Напишіть їм у чат. Я вже давно не можу до оператора дістатися- лише через чат підтримки.
466-2-1-1-9
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
Никто не в курсе (в поддержку 466 дозвониться нереально), для предоплаты уже починили подключение "Сим для планшета" и "Сим для второго телефона", или нет?
Напишіть їм у чат. Я вже давно не можу до оператора дістатися- лише через чат підтримки.
466-2-1-1-9
По такому-же квесту я и "бродил", но в конце этой "бродилки" занавес: "на данный момент все операторы заняты".
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Никто не в курсе (в поддержку 466 дозвониться нереально), для предоплаты уже починили подключение "Сим для планшета" и "Сим для второго телефона", или нет?
Напишіть їм у чат. Я вже давно не можу до оператора дістатися- лише через чат підтримки.
466-2-1-1-9
ага, а воно потім каже "всі оператори зайняті" в чергу не ставить а по колу промовляє інші пункти. :rolleyes:
Тому я йду до Зорі і там пишгу оператору.
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
оплаченный кастромесяц закончился - пополнял номер "правильно" на 50,01
1 копейку со счёта не сняло на суточную АП
но внутрисети звонит :LOL:
тариф Лайт за 50грн
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Работнєги...
Лагодили-лагодили, і після скарги на неправильне відображення ммкс показує таке. Видно крім "шведів" там нема кому працювать...
 

Вкладення

  • IMG-20210615-WA0022.jpg
    IMG-20210615-WA0022.jpg
    60.6 КБ · Перегляди: 72

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
С 0:00 на номерах всех(кого могу на данный момент проверить) моих "клиентов" поснималось то, что накопилось/пооставалось после последних глюков со "снятием" дневной аб.пл. и начислилось всё, как обычно (безлим в сети, 10мин на других, 100мб).
В МКС в списке услуг появилась какая-то новая графа Вторичный с подключённым пакетом на день.
Post automatically merged:

Слон меня опередил.😏🥺
IMG_20210616_011422.jpgIMG_20210616_011422.jpg
 
Останнє редагування:

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
А, нє, все норм.

В МКС в списке услуг появилась какая-то новая графа Вторичный с подключённым пакетом на день.
Пєрєгіби на мєстах.
З перекладом.
Українською цей розділ називається "Додатковий".
Напевно, тут залучили шведів, які українську знають краще, ніж російську.
В оригіналі Primary і Secondary. Перший переклали "Основной/Основний".

А ще у тому "вторинному" є таке:
Період активності послуги: 16.06.2021 01:03:47 - 16.06.2021 23:59:59 / день

Але дивлюся у розділ Фінанси і бачу таке:
Успішна активація додаткового оффера 16.06.2021 00:15:26

Ми будемо АП знімати в 0:00, говорили вони...
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Один из самых больших глюков когда нет интернета на оплаченных годовых за 100 и 365 . И не важно какое устройство - смартфон , модем . Нет разницы в уровне приёма . Интернета просто нет ни на одном устройстве . Длиться такое может от нескольких часов до суток . Нет его даже на сим для планшета в другом устройством . После таких приколов просто жгучее желание оплатить пакет от другого оператора . Такие глюки с начала июня .
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Ще один глюк, не знаю, чи тут про це писали. У друга підключений пакет "Усюди онлайн" (1грн/10000Мб * 3 місяці). Вже два пакети використав, а третій ніяк не хоче прийти – хоч мав бути нарахованим ще 3 червня. По 466 у розділі "Послуги" звучить, що пакет Усюди онлайн активний; у додатку Мій Київстар також ця послуга відображається (здається, зі статусом "Оброблення..."). Трафіку нема, інтернет не працює. З третьої спроби через бездушну Зоряну зуміли зв'язатися з живим оператором (не хотіла з'єднанувати – мовляв, "всі оператори зайняті"). Далі оператор почав виправдовуватися за свою горе-компанію, що "зараз масові труднощі, наші спеціалісти вже над цим працююють", а на питання, коли вони вирішаться, – ухильна відповідь: "як тільки вирішаться, Ви отримаєте смс". Хотів просто так відмазатись, але у відповідь на кіпіш, що "послуга активна, я на неї розраховував, інтернет потрібен терміново, бла-бла-бла..." запропонував нарахувати компенсацію 1000Мб терміном на 3 дні (мегабайти прийшли після згоди абонента відразу). Ну хоч так.
 
Зверху