Інтернет від Укртелеком

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Так, технічно через 3 місяці можна подати заявку на нове підключення і мати інтернет за 99грн/міс на рік, і інтернет цілком стабільний, але якщо раптом шось стається, додзвонитися до підтримки то є жах, та і в абонвідділі сидять більше старші жіночки, хоча ще кілька років тому був молодняк (я тоді з VDSL на GPON якраз переключився - вертав мопед). І не те, щоб вік якось впливав, але не зрозуміти, як відкривається коробка з роутером і пробувати відкрити, надриваючи з торця, я далі просто тихенько сидів і чекав завершення процедури, і навіть на запис у зошит реакції не проявляв.

Закінчився мій 20-тирічний стаж із компанією, від ADSL 128/32 і до тепер. Лишається часом спостерігати, як витягують мідні кабеля з підземних колодців повсюда в місті, бо ж мідь - цінний метал.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Лишається часом спостерігати, як витягують мідні кабеля з підземних колодців повсюда в місті, бо ж мідь - цінний метал.
Этого стоило ожидать, так как за оптикой будущее, а медь отходит в прошлое вот ее и демонтируют
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Так, технічно через 3 місяці можна подати заявку на нове підключення і мати інтернет за 99грн/міс на рік, і інтернет цілком стабільний, але якщо раптом шось стається, додзвонитися до підтримки то є жах, та і в абонвідділі сидять більше старші жіночки, хоча ще кілька років тому був молодняк (я тоді з VDSL на GPON якраз переключився - вертав мопед). І не те, щоб вік якось впливав, але не зрозуміти, як відкривається коробка з роутером і пробувати відкрити, надриваючи з торця, я далі просто тихенько сидів і чекав завершення процедури, і навіть на запис у зошит реакції не проявляв.

Закінчився мій 20-тирічний стаж із компанією, від ADSL 128/32 і до тепер. Лишається часом спостерігати, як витягують мідні кабеля з підземних колодців повсюда в місті, бо ж мідь - цінний метал.
Є проблема,і велика,провайдери можуть запропонувати за 1 ціну 2 послуги,в утк 1 послуга за по2йну ціну.
Post automatically merged:

Лишається часом спостерігати, як витягують мідні кабеля з підземних колодців повсюда в місті, бо ж мідь - цінний метал.
Этого стоило ожидать, так как за оптикой будущее, а медь отходит в прошлое вот ее и демонтируют
Коли не буде що демонтувати, як оператор утк вже не буде, абонентів b2b по всій Україні дуже мало,витягує існування оренда приміщення та розворовування міді
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Коли не буде що демонтувати, як оператор утк вже не буде, абонентів b2b по всій Україні дуже мало,витягує існування оренда приміщення та розворовування міді
Ви ще забули крім оренди приміщень про оренду телефонної каналізації. А b2b поки хватає (знаю бо працював колись на цю компанію)
 
Реєстрація
24.01.22
Місто
Житомир
Закінчився мій 20-тирічний стаж із компанією, від ADSL 128/32 і до тепер.
Я ще dialup на укртелекомовському номері декадно-шагової АТС пам'ятаю - 21-26 кбіт/сек. Модем Us Robotics
В банках ще "Іскра" була для зв"язку.
Потім звичайна пара - виділений канал . потім 2 пари на канал і модеми золотом на вагу - Зухеля 1496.
А потім Укртелеком погряз у монетах, нашлися підлабузники. які взяли канали в аренду
тим його і похоронили.
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Закінчився мій 20-тирічний стаж із компанією, від ADSL 128/32 і до тепер.
Я ще dialup на укртелекомовському номері декадно-шагової АТС пам'ятаю - 21-26 кбіт/сек. Модем Us Robotics
В банках ще "Іскра" була для зв"язку.
Потім звичайна пара - виділений канал . потім 2 пари на канал і модеми золотом на вагу - Зухеля 1496.
А потім Укртелеком погряз у монетах, нашлися підлабузники. які взяли канали в аренду
тим його і похоронили.
На той час можна було заробляти на абонентській базі,потім переводити на сучасні технології. 7:років тому на тіж самі мідні кабелі включили музейні шафи з Китаю і зробили перезавантаження
Post automatically merged:

Коли не буде що демонтувати, як оператор утк вже не буде, абонентів b2b по всій Україні дуже мало,витягує існування оренда приміщення та розворовування міді
Ви ще забули крім оренди приміщень про оренду телефонної каналізації. А b2b поки хватає (знаю бо працював колись на цю компанію)
Не забув про оренду тк,тому що актуально для великих міст та там де без тк неможливо включити клієнтів. Де після утк вирішили продовжити перекваліфікацію?)
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
У мене в будинку зʼявилась гарна (сам прокладував оптичний кабель по підвалу) альтернатива. Та ще на півроку знижка. Так що надо заїхати в укртелеком відмовитись від них. Якщо запропонують знижку-може ще ї залишусь
 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
Цікаво, а на що вони взагалі розраховують з такими цінами? Звісно, є міста типу Вінниці та Одеси, де в середньому ціни по ринку наближаються до таких. Але у більшості випадків у конкурентів значно дешевше.

У місцевого провайдера гігабіт 300 грн коштує. Плюс знижка в 200 грн. на три місяці. А тут 100 Мб/с навіть не коштує стільки.
 

Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
Да все рассматривают, и киевстар, и Укртелеком, только покупать особо некого, то что есть это в основном в лучшем случае серый бизнес на ФОПах, без оформления и договоров, либо не все оформлено, серьезная компания такое не купит. Почитайте полное интервью Курмаза, он там как раз приводит такой пример. А то что можно купить ломят такие цены, как-будто мы в Дубаях живем, особенно когда слышат про большого игрока, все почему-то думают, что Киевстар, Водафон или Укртелеком отвалят много денег, и ценник еще увеличивается, в результате получается, что проще построить самому с нуля.
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Читав що УТ розглядає можливість купівлі провайдерів
Тільки заради демонтажу. Ця фірма кожний грудень розглядає питання скорочення персоналу,керівництво за роки сидить спокійно. Можна отримати інформацію на сайті роботи і зрозуміти які спеціальності шукають і на яку зп. В 2021 році вже "таємно" викупили Вєгу в Києві. Півроку витягували кабелі з ще робочими клієнтами ( стаціонарний + адсл ). Бачив весь грудень 2021 як по Подолу приїздили на старій буханці і тупо цілими днями тягали - рубали. Не бачив щоб щось затягували на заміну.
 

Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
Тільки заради демонтажу. Ця фірма кожний грудень розглядає питання скорочення персоналу,керівництво за роки сидить спокійно. Можна отримати інформацію на сайті роботи і зрозуміти які спеціальності шукають і на яку зп. В 2021 році вже "таємно" викупили Вєгу в Києві. Півроку витягували кабелі з ще робочими клієнтами ( стаціонарний + адсл ). Бачив весь грудень 2021 як по Подолу приїздили на старій буханці і тупо цілими днями тягали - рубали. Не бачив щоб щось затягували на заміну.

Вега и Укртелеком принадлежали СКМ Ахметова, а в декабре 21 года Вега принадлежала уже Водафону.

Да, режут медный кабель, и что? Правильно делают, его все равно порежут бомжи, абонентов там нет, там на 100 парном кабеле сидит 5 абонов, реально 5, поэтому их уплотняют в один кабель, либо выдают GSM телефоны, остальное вытаскивают, он просто не нужен уже. Оптику тоже тянут. Штат в Укртелекоме был раздут очень, лет 20 назад работало 120 000, это ОЧЕНЬ много, но абонбаза падает, новое оборудование не требует такого количества персонала ,поэтому регулярно идут сокращения, сейчас 8000, для такой компании это нормально, можно даже до 5000 сократить, там и эти 8к не сильно работой загружены. Проблемы конечно там есть, как и везде, и руководство так себе конечно, и зарплаты тоже, но есть и объективные процессы, время стационарных телефонов, АДСЛ и меди прошло, и ничего с этим сделать нельзя.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Бачив весь грудень 2021 як по Подолу приїздили на старій буханці і тупо цілими днями тягали - рубали. Не бачив щоб щось затягували на заміну.
У мене на районі в листопаді Укртелеком тягнув оптику в свої каналізації, а днями стояла їхня буханка і забита порізана мідними кабелями. Але замість мідних, там вже є оптика і на стовпах коробки з'явились.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
У друга отвалился VPN, который хостится на hetzner в Германии, я проверил у себя, все ок, с мобилы тоже ок. Обратился друг неофициально в укртелеком, говорят прилеты были в коммутационную, немного рассыпались коннекты и часть сети недоступна. Друг еще пару ресурсов нашел которые не отвечают, но большая часть работает норм. И телега жутко тормозит
 
Зверху