LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
1020px-Vodafone_icon.png Vodafone: Інтернет для дому

Тарифи на сайті | Покриття на сайті | Вебсайт
Документи на сайті Особистого кабінету

map_icon_80x80.jpeg 8 населених пунктів

Gigabit Net
Gigabit Net + TV Start
Gigabit Net + TV Pro
Gigabit Net + TV Max
Київ і Вишневе
Одеса і Чорноморськ
Львів
Харків
Дніпро
Запоріжжя
Проект «Інтернет для дому», у рамках якого будуть надаватись послуги за технологією GPON. Передбачається продаж та оренда обладнання.
 

Вкладення

  • clock_icon_80x80.jpeg
    clock_icon_80x80.jpeg
    17 КБ · Перегляди: 4 501
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кочевник, доки мій домашній провайдер рахував трафік, у мене виходило біля 300 ГБ на місяць вхід+вихід, і це декілька людей дивились відео онлайн, качались торенти, апдейти систем на компи, сервери зливали бекапи по 2 ГБ щоночі, ніяких обмежень..
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
Кочевник, доки мій домашній провайдер рахував трафік, у мене виходило біля 300 ГБ на місяць вхід+вихід, і це декілька людей дивились відео онлайн, качались торенти, апдейти систем на компи, сервери зливали бекапи по 2 ГБ щоночі, ніяких обмежень..
'мне не надо - другим не надо значит тоже'
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
34 Gb на добу, то хіба багато?
це буде 1ТБ. Щоб викачати 10ТБ, треба качати по 340ГБ на добу. А для цього треба роздавати цілодобово торенти, або хостити сервіс піратського стрімінгу. Так що розумію провайдера абсолютно. Думаю, будь-який домашній провайдер не потерпить такого юзера, просто не всі це відмічають формально в угоді.
 
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Даже 500гб , выкачать/роздать всё вместе за день не проблема, если у тебя канал хороший , можно и больше/меньше но то уже трафодрочерство так скажем.... не при данном провайдере(ну покрайней мере не его имел ввиду)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
мне не надо - другим не надо значит тоже
Я навів реальний "пересічний", навіть трохи нетиповий (не всі тримають дома веб/файл сервери) приклад використання трафіку, тобі треба більше 10ТБ на місяць? В цифрах доведи для чого, або не тринди.
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
мне не надо - другим не надо значит тоже
Я навів реальний "пересічний", навіть трохи нетиповий (не всі тримають дома веб/файл сервери) приклад використання трафіку, тобі треба більше 10ТБ на місяць? В цифрах доведи для чого, або не тринди.
Зачем мне что-то доказывать?Это ты тут строчишь 'арря ограничение норм, вы не понимаете' а не я)
 
Реєстрація
06.02.24
Місто
Київ
Vega-Vodafone якщо так файно презентуєте свої послуги то беріть на роботу спеціалістів у яких руки ростуть не із ж@пи. 05.02.24 виконувалось підключення Vega-Vodafone Gigabit Net на Г.Ващенка (Київ-Осокорким), не мені а сусідам. Був відсутній вдома,прийшов вже ввечері і... Рукож@пство скрізь!
В процесі дій, було погнуто захист високовольтного каналу в розподільчому щитку, бо лінь було відкрутити два гвинти. Чомусь інтернет кабелі завели в високовольтний (220-380в) канал, що вже створює небезпеку, хоча канал для низькоточки поряд. Зігнули і не закріпили металеву бляху яка закриває шахтний отвір зверху. На побілених стінах залишили кучу брудних плям, а все що падало і сипалась штукатурка на підлогу так там і залишилось. Інтернет кабель прямо з шахти виведений на стіну, прокинутий просто зверху над дверима моєї квартири і взагалі не закріплений по всій довжині 4 м. Дивно що завадило завести його в наявні короби для проводів, або прокласти свій короб-канал, а не ломати наявні короби і пробувати точково запихнути кабель в виколупану викруткою між стіною і коробом щилину. Двері моєї квартири після таких дій теж вся залишена в бруді і плямах від побілки.
Рукож@п (Сергій 068 728 7746) який це наробив на дзвінки не відповідає.
Звернення по [email protected] ніякої відповіді. В Vodafone в підтримку залишив скаргу, але за три дні ніяких дій.
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Vega-Vodafone якщо так файно презентуєте свої послуги то беріть на роботу спеціалістів у яких руки ростуть не із ж@пи. 05.02.24 виконувалось підключення Vega-Vodafone Gigabit Net на Г.Ващенка (Київ-Осокорким), не мені а сусідам. Був відсутній вдома,прийшов вже ввечері і... Рукож@пство скрізь!
В процесі дій, було погнуто захист високовольтного каналу в розподільчому щитку, бо лінь було відкрутити два гвинти. Чомусь інтернет кабелі завели в високовольтний (220-380в) канал, що вже створює небезпеку, хоча канал для низькоточки поряд. Зігнули і не закріпили металеву бляху яка закриває шахтний отвір зверху. На побілених стінах залишили кучу брудних плям, а все що падало і сипалась штукатурка на підлогу так там і залишилось. Інтернет кабель прямо з шахти виведений на стіну, прокинутий просто зверху над дверима моєї квартири і взагалі не закріплений по всій довжині 4 м. Дивно що завадило завести його в наявні короби для проводів, або прокласти свій короб-канал, а не ломати наявні короби і пробувати точково запихнути кабель в виколупану викруткою між стіною і коробом щилину. Двері моєї квартири після таких дій теж вся залишена в бруді і плямах від побілки.
Рукож@п (Сергій 068 728 7746) який це наробив на дзвінки не відповідає.
Звернення по [email protected] ніякої відповіді. В Vodafone в підтримку залишив скаргу, але за три дні ніяких дій.
це ви ще не користувались цим диво провайдером і місяць :LOL:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Якісь дива відбуваються. Певні сайт зі смартфона тупо скидають з'єднання і пишуть, що сайт не відповідає. Перемикаюся на мобільний від Київстар або Lifecell і все працює. На мобільному від Ватафона також скидає.
Але з ноутбука все чотко.
Наприклад, так відбувається з сайтом glavcom.ua. Причому на ноутбуку все працює нормально. Трохи бісить.
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Якісь дива відбуваються. Певні сайт зі смартфона тупо скидають з'єднання і пишуть, що сайт не відповідає. Перемикаюся на мобільний від Київстар або Lifecell і все працює. На мобільному від Ватафона також скидає.
Але з ноутбука все чотко.
Наприклад, так відбувається з сайтом glavcom.ua. Причому на ноутбуку все працює нормально. Трохи бісить.
dns-over-https трохи допомагає із цим питанням
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
беріть на роботу спеціалістів у яких руки ростуть не із ж@пи.
Де таких знайти зараз? Мені пощастило, хлопці норм все зробили (я контролював процес), нічого не пошкодили, погодились розташувати onu в електрощитку в загальному коридорі (у мене туди прокладена витуха і зроблений ремонт), а не залупились "ми так не робимо, тільки фігачим дірки і тягнемо оптику як вміємо".
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хто користується, чи спостерігали ви недоступність деяких сайтів, яка з часом (годину-дві) може проходити. Причому в інших провайдерів все нормально працює.
Причому затики як на домашньому, так і на мобільному інтернеті Ватафона.
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Кочевник, було таке. DNS змінював не допомогло, тільки VPN тунель і все працює як потрібно. Таке враження що в них підвисає BGP, хоча канал вільний.
 
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
INFINIX HOT 20 5G
Когда ждать водафон на базе фринета может новости есть?
 
Зверху