LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
1020px-Vodafone_icon.png Vodafone: Інтернет для дому

Тарифи на сайті | Покриття на сайті | Вебсайт
Документи на сайті Особистого кабінету

map_icon_80x80.jpeg 8 населених пунктів

Gigabit Net
Gigabit Net + TV Start
Gigabit Net + TV Pro
Gigabit Net + TV Max
Київ і Вишневе
Одеса і Чорноморськ
Львів
Харків
Дніпро
Запоріжжя
Проект «Інтернет для дому», у рамках якого будуть надаватись послуги за технологією GPON. Передбачається продаж та оренда обладнання.
 

Вкладення

  • clock_icon_80x80.jpeg
    clock_icon_80x80.jpeg
    17 КБ · Перегляди: 4 501
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування:

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Intelcore, у вашому випадку найпростішим варіантом мабуть буде використати ad-blocking dns, як вже написали раніше.
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Так стоп. Я спитав за якість інтернету від Vodafone, а не як мені налаштувати роутер та блокувати рекламу.
Мені хтось відповість по якості роботи?
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Писали вроде как, что вначале всё прекрасно и великолепно , а потом местами полный жопа. Ситуативно по районам.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Мені хтось відповість по якості роботи?
Поки питань немає, все працює. Але поки що користуюсь ситуативно. Коли хлопці тягнули мені оптику, то на під'їзді я був першим і єдиним абонентом, бо в кабельних каналах більше не було того дроту.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
В теме Воля местами более удручающая ситуация . ВФ хоть пытается оперативно реагировать.
 
Реєстрація
16.09.19
Місто
Kyiv
Зробили ремонт у під'їзді. Прийшов водафон. Нахєрачів дірок тупо по центру стіни, навішав оптику на аби як, взагалі похєр як. Повністтю похєр на підїзди, на ремонти, на усе інше. Купа сміття, купа дірок, зроблено на тяп-ляп. Нє. Нехай йдуть до біса ці водафонівці.
Не використовували кабель-канали іншив провайдерів, або не робили своїх. Тобто ризик у багатоповерхівках надзвичайно великий що оптика буде надламана.

Тянули не по кабель-каналах - а як їм буде зручно. Тобто похєр взагалі на все та навсіх.
vodaphone_internet.jpg

це сходи. Там кабелів нема. Усе через дупу.
Я не знаю що казати. Покидьки.
 
Реєстрація
25.02.11
Місто
Киев
Додам і я ложку дьогтю.
Підключив оптику у Києві 22 грудня, інтернет не зміг майстер активувати - мигає PON на онушці.
Через шість днів онушка не мигає вже пон, але тепер не видає днс на роутер - активувати не можливо інтернет у кабінеті, бо треба у нього зайти тільки через онушку.
Тех.підтримка мою заявку у водафон бачить, читає та передає підряднику фарлеп-інвест, вони за 8 днів не можуть нормально активувати нове підключення.
Починаю шукати іншого гіга у себе в будинку... дістало...
 
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
INFINIX HOT 20 5G
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Вони нещодавно відкрили на сайті доступ до сторінки ДІ з інших областей, де не має їх ДІ. Можливо скоро запустять нові міста, де є Фрінет.
 
Реєстрація
16.05.16
Місто
Солоденьке місто 🍇
Вони нещодавно відкрили на сайті доступ до сторінки ДІ з інших областей, де не має їх ДІ. Можливо скоро запустять нові міста, де є Фрінет.
У них прикол, що хочуть тільки на PON все, а у о3 тільки в Києві оптика. То певно будуть будувати все своє, а потім потихеньку переключати абонентів
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Вони нещодавно відкрили на сайті доступ до сторінки ДІ з інших областей, де не має їх ДІ. Можливо скоро запустять нові міста, де є Фрінет.
У них прикол, що хочуть тільки на PON все, а у о3 тільки в Києві оптика. То певно будуть будувати все своє, а потім потихеньку переключати абонентів
Не тільки, в Київській області також оптика. А якщо вірити сайту то не тільки Київська, але мова про приватні будинки, але не бачу проблеми масштабувати це все і на багатоповерхівки.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Раптом хтось не знав:
10 ТБ - порогове значення, після досягнення якого до кінця місяця швидкість ріжуть до 256 кб/с.
Зняти обмеження можна лише за допомогою додаткових послуг: "Атишейпінг" і "Додатковий трафік".
 
Зверху