АТБ маркет

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
Вчера в Виннице в АТБ затестил новую штуку.
Идёшь себе собираешь товары в корзинку и попутно их сканируешь.
А потом оплачиваешь и не стоишь в очереди.

Если добавить для оплаты карту АТБ, скидки по ней пробьются автоматом и сумма будет меньше.

На выходе подходишь к охранннику, он пикает qr код сканером и ты свободен.
Но весовой товар так не купить, только там где есть штрих код.

В целом удобная штука. Была бы в Одессе, юзал бы постоянно
 

Вкладення

  • Screenshot_20231020_205359_ .jpg
    Screenshot_20231020_205359_ .jpg
    171.1 КБ · Перегляди: 79
  • Screenshot_20231020_205336_ .jpg
    Screenshot_20231020_205336_ .jpg
    73.1 КБ · Перегляди: 77
  • Screenshot_20231020_205257_ .jpg
    Screenshot_20231020_205257_ .jpg
    167.6 КБ · Перегляди: 69
  • Screenshot_20231020_205244_ .jpg
    Screenshot_20231020_205244_ .jpg
    88.6 КБ · Перегляди: 79
Останнє редагування:
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
весовой товар так не купить, только там где есть штрих код.
Обычно в магазинах, где работает "скануй-купуй" , в отделах, продающих овощи-фрукты, конфеты стоят весы, распечатывающие стикер со штрих-кодом. С алкоголем такая штука плохо работает.
 

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
весовой товар так не купить, только там где есть штрих код.
Обычно в магазинах, где работает "скануй-купуй" , в отделах, продающих овощи-фрукты, конфеты стоят весы, распечатывающие стикер со штрих-кодом. С алкоголем такая штука плохо работает.
У меня так не получилось сделать.
Даже нашёл специально обученную девочку, и она подтвердила, что с весовым товаром нельзя
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
весовой товар так не купить, только там где есть штрих код.
Обычно в магазинах, где работает "скануй-купуй" , в отделах, продающих овощи-фрукты, конфеты стоят весы, распечатывающие стикер со штрих-кодом. С алкоголем такая штука плохо работает.
А ось з яйцями по штучно не вирішили
 
Останнє редагування:

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Доставка за 1 грн на перше замовлення за промокодом new2023
 
Останнє редагування:

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Трясця, такого ще не було - АТБ уже шлет смс с акциями, суперзнижки на сири и что-то про соусы, я сначала стер, потом подумал ))

Кажется речь шла про міцні знижки, что по уикендам. Но в перечне товаров акции нет сыров. Интересно.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
11.12.17
Місто
Запорожье
Телефон
Neffos C9a
Трясця, такого ще не було - АТБ уже шлет смс с акциями, суперзнижки на сири и что-то про соусы, я сначала стер, потом подумал ))

Кажется речь шла про міцні знижки, что по уикендам. Но в перечне товаров акции нет сыров. Интересно.
Отправитель KartkaATB ))))
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
Трясця, такого ще не було - АТБ уже шлет смс с акциями, суперзнижки на сири и что-то про соусы, я сначала стер, потом подумал))
Интересно.
"Міцні знижки цього тижня на Cоуси і суперціна на Сири з Карткою АТБ від Aбанку!"

це абанк спамить з вересня ще.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
kvv, так у меня нет картки а-банку. Это им атб выдало мой номер, штоле? Не люблю такое.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
21.01.24 по дорозі скуплявся в атб, набрав багато товару. Дома почав звіряти чек - насунили часник на 85грн, який не купляв. Зателефонував на гарячу лінію, відповіли, що без питань все вирішать, але необхідео з чеком під'їхати в той магазие і підійти до управляючого. На наступний день поїхав, скцпився на свою голову, в іншому кінці міста, управляючого не було, але був йоно заступник (чекав його хвилин 15), взяв мій чек, пішов собі у комірку, через хвилин 10 повернувся, спитав чи брав я моркву, її в чеку не було, а маркву я дійсно брав, потім він вибачився і повернув різницю грошей (±75₴) між часником та морквою.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
10.01.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
iPhone 11
21.01.24 по дорозі скуплявся в атб, набрав багато товару. Дома почав звіряти чек - насунили часник на 85грн, який не купляв. Зателефонував на гарячу лінію, відповіли, що без питань все вирішать, але необхідео з чеком під'їхати в той магазие і підійти до управляючого. На наступний день поїхав, скцпився на свою голову, в іншому кінці міста, управляючого не було, але був йоно заступник (чекав його хвилин 15), взяв мій чек, пішов собі у комірку, через хвилин 10 повернувся, спитав чи брав я моркву, її в чеку не було, а маркву я дійсно брав, потім він вибачився і повернув різницю грошей (±75₴) між часником та морквою.

Судячи з 10-хвилинної відсутності та питання про моркву, мабуть передивлялись записи з камер, як мінімум з касової. Прикольно.
 
Реєстрація
14.03.14
Місто
UA
Телефон
Tecno POVA 3
А хтось помітів, що на інтернет замовленнях тепер можна отримувати знижки при оплаті карткою АТБ від банків-партнерів? Чи це я так давно замовлення не робив? :LOL:
Screenshot_1.jpg
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Себастьян Перейро, буває.
А я скупився в АТБ, прийшов на зупинку, шось інші пасажири не так на мене дивляться.
Розглянув сам-себе, кошик в руках.
Ні охорона, ніхто не зауважили. Довелося чвальом в магазин бігти,- повернув.
 
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
Никто специально ничего не делал
Так регулярно мозг выносят "какое яблоко брали?" только на кассах в АТБ.
Кодов не помнят, возможно, но они и не сильно довольны, когда сразу вместо сорта код с ценника называешь.
В Сильпо получил бы за ситуацию -50грн на следующую покупку, а в АТБ только очередной урок проверять вес овощей на контрольных весах и чек на выходе.
 
Зверху