АТБ маркет

Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
eartemyev Это у меня в 467-м магазине АТБ (Братства тарасовцев) такое было.
У них на яблоки весы штрих-код не выбивают и кассирша уточняет насчёт сорта.
Так как там их как минимум 2 вида, кажется "Українське" и "Гала".
Но меня это не напрягает. Пару раз даже сам говорил, что это вот-такой-то сорт.
Аналогично было и с морковкой. В ценнике всё правильно было подсчитано.
Плюс я беру не много позиций - обычно до 3 шт в чеке. Тогда и риск ошибки минимальный.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Это у меня в 467-м магазине АТБ (Братства тарасовцев) такое было.
У них на яблоки весы штрих-код не выбивают и кассирша уточняет насчёт сорта.
Да так практически во всех АТБ, где я был, овощи-фрукты взвешивают на кассе и кассир часто спрашивает какой сорт брали, т.к.рассмотреть через матовый биопакетик бывает трудно.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Себастьян Перейро, буває.
А я скупився в АТБ, прийшов на зупинку, шось інші пасажири не так на мене дивляться.
Розглянув сам-себе, кошик в руках.
Ні охорона, ніхто не зауважили. Довелося чвальом в магазин бігти,- повернув.
Охорона на це не звертає увагу, я завжди телегу везу до авто, яке незавжди поруч з магазином стоїть, навіть не на їх парковці
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Себастьян Перейро, ну перепутали код моркови и чеснока, бывает. Никто специально ничего не делал
Співпадіння, але касирша нахабна сиділа, спочатку мізки виносила, щоб я на конвеєрній ленті викладав спочатку овочі вагові, а потім все інше і це при тому, що телега була забита доверху, нафіг мені потрібео ото ще перебирати все...
 

Batista Katod

Заблокирован
Реєстрація
16.01.24
Місто
Київ
Себастьян Перейро, ну перепутали код моркови и чеснока, бывает. Никто специально ничего не делал
Співпадіння.
Тю, вони навіть сорти картоплі з різницею в пару грн спокійно перераховують якщо помилка була.
Їм взагалі пофіг що робити, наступного покупця пробивати чи ви вам виправляти помилку, вони працюють погодинно, "солдат спит- служба идёт")
 
  • Like
Реакції: twar

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
...
Їм взагалі пофіг що робити, наступного покупця пробивати чи ви вам виправляти помилку, вони працюють погодинно, "солдат спит- служба идёт")
...
помиляєшся, якраз вона мені тринділа, щл через тещо огірок опинтвся останнім, бо всі овочі вона першими пробила, їй це вплине на розмір зарплати
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Я тоже замечал что они как то весовой товар отдельно группируют чтоли, но никогда не говорили как и в какой последовательности выкладывать на ленту. Могут же и на грубость нарваться.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Скільки разів був в АТБ і теж перший раз почув про вимогу викласти ваговий товар спереду. Напевно якісь нововведення.

На рахунок дивитися в чеці, то теж треба, мені (не в АТБ) бувало що забували пробити стікер-знижку за товаром або пробили 10*10 коробок сірників замість 1*10 коробок. В обох випадках без умислу, а через неуважність чи недосвідченість касирів. Всі ми люди, буває
 
Реєстрація
08.09.10
Місто
Херсон
Телефон
Samsung note 20.
Никогда не слышал от кассиров, чтобы весовой товар как-то по особому располагать на ленте, но, что весовой товар они первым делом взвешивают и пробивают, это да, постоянно так происходит. Правда редко там бываю и покупаю очень немного.
 
Реєстрація
24.04.09
Місто
Чернигов
Телефон
mi6
Никогда не слышал от кассиров, чтобы весовой товар как-то по особому располагать на ленте, но, что весовой товар они первым делом взвешивают и пробивают, это да, постоянно так происходит. Правда редко там бываю и покупаю очень немного.
Перший раз на таке попав в АТБ біля Буковеля в кінці лютого 2024. У людей війна, а у касирки премія горить...
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
З моїх спостережень, касири намагаються "групувати" ваговий товар (і бухлішко із штрихкодом на акцизі) окремо, бо там треба проявляти деяку мізкову активність. І постійно переключатися між тупим піканням і усвідомленим процесом - у релюх в макітрі контакти підгорають. А як це буде - в самому початку, чи в кінці - думаю, кому як зручніше.
 
Реєстрація
14.09.22
Місто
București-Запорожье
Никогда не слышал от кассиров, чтобы весовой товар как-то по особому располагать на ленте, но, что весовой товар они первым делом взвешивают и пробивают, это да, постоянно так происходит. Правда редко там бываю и покупаю очень немного.
Тоже насчёт весового товара не встречал "кассирских заморочек". Но имею свою "заморочку" - то, что мнётся или повреждается - я ложу сверху в сумку, на дно сумки - твёрдое, бакалея, не хрупкое. Соответственно, на ленту выкладываю в таком порядке, чтобы сразу складывать в сумку и не тасовать. Например, порядок приблизительно такой: сахар, мука, пластиковые бутылки (вода, масло), консервы. Далее - хрупкое (шоколадки, мягкие картонные или пластиковые упаковки (молочное например)). И самым последним самое мелкое, мягкое и хрупкое - соответственно всякие помидоры, огурцы, хурма, сырки и т.п.

Т.е. как раз овощи у меня на ленте будут ехать где-то последними. И ни разу меня никто не "поправлял". Хотя я там их не сильно часто и беру, может поэтому мало с таким сталкивался.
Просто с учётом моего метода пакования покупок, и соответственно порядка выкладывания на ленту, - я уже должен был с таким столкнуться :)
Post automatically merged:

З моїх спостережень, касири намагаються "групувати" ваговий товар (і бухлішко із штрихкодом на акцизі) окремо, бо там треба проявляти деяку мізкову активність. І постійно переключатися між тупим піканням і усвідомленим процесом - у релюх в макітрі контакти підгорають. А як це буде - в самому початку, чи в кінці - думаю, кому як зручніше.
Да, скорее всего это для некоего "личного удобства": сначала "режим ручного пробивания" с вводом кодов, а потом режим "отключить мозг и тупо пикать". Если тасовать одно с другим (весовой с вводом кода и обычный) - оно будет напряжно
 
Зверху