Аккумулятори пальчикові (ААА, АА, 18650)

Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
взагалі з теоретичних міркувань все рівно було цікаво почути
Какого типа элементы ААА? Я металлгидридные перед зарядкой включаю на разрядку на приборе, в сборке такое не получится аналогично. Напряжение зарядки 18650 около 4,2В, три элемента ААА по 1,5В потребуют более высокого напряжения для нормальной зарядки.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
взагалі з теоретичних міркувань все рівно було цікаво почути
Какого типа элементы ААА? Я металлгидридные перед зарядкой включаю на разрядку на приборе, в сборке такое не получится аналогично. Напряжение зарядки 18650 около 4,2В, три элемента ААА по 1,5В потребуют более высокого напряжения для нормальной зарядки.
Так, NiMH.

Для себе все з'ясував. Дякую всім за роз'яснення. 🍻
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
три элемента ААА по 1,5В потребуют более высокого напряжения для нормальной зарядки
Якщо бути точним, то металогідридні пальчикові акб мають напругу 1,2v, а не 1,5v. А так - все правильно, вони заряджаються напругою в 1,5v на 1 шт. Тому, для зарядки збірки із 3-х послідовно з"єднаних таких акб, треба наругу в 4,5v.
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
металогідридні пальчикові акб мають напругу 1,2v
Вы правы, может не совсем понятно написал. У меня зарядка поштучная, поэтому для каждого элемента и получается 1,5в, что в сумме немного больше 4,2в.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Купував б/в 18650 2017÷2019 років виробництва з ємністю 2500÷2700мАг, в нових акумах цих марок мало б бути 2600÷3100мАг. По 100 грн за шт. Питання - чи не дуже переплатив, чи це зараз норм ціна? І друге - може хто купував останнім часом і наведе на перевірені акуми нові або б/в з ємністю 2500+ за прийнятну ціну? Чув/читав про ячейки від електросамокатів/електроавтомобілів. Там і 18650 і 21700 бувають. Зараз їх беруть для домашнього заживлення освітлення і зарядки/підзарядки різного приладдя. Хто купував/продає такі ячейки, скільки там зазвичай елементів, як з'єднані (яка напруга ячейки), де купити норм по норм ціні? Дякую.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Купував б/в 18650 2017÷2019 років виробництва з ємністю 2500÷2700мАг, в нових акумах цих марок мало б бути 2600÷3100мАг. По 100 грн за шт.
Зараз бум спав, і вартість елементів 18650 у бариг йде вниз. Ціна їх зараз приблизно ~80грн/шт.

В листопаді купував практично нові панасоніки на 3200mah по 60грн/шт, зараз вони від 120грн до 200грн в залежності від товщини бутилки, на якій сидить барига.

1673806994595.png
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
На кіппавері зараз нові панаси 3400 по 336. Бачив в грудні такі і по 480.

Щодо ячеєк з електротранспорту є тут користувачі?
Post automatically merged:

Киньте посиланням, будь ласка. На промі шукав, самси, лижі, саньо від 100 за 2500+.
 
Реєстрація
24.12.22
Місто
Харків
Телефон
Redmi 4x 3/32
Хто купував/продає такі ячейки
nkon.nl
там можна обрати будь-які завжди оригінальні банки за потребою - або нові, або reclaimed, , за прийнятною ціною.
(з розібраних акумуляторних батарей, які ніколи не використовували. єдиний мінус - їм зазвичай декілька років, але за деякою інформацією при правильному зберіганню літієвим акумуляторам майже байдуже на ці 2-3 роки)
доставка у більшості випадків 8 євро, якщо не будете набирати гору цих банок, а для власних невеличких проектів :)
як я розумію, зараз на олх і продають вперемішку підробки, б/в, той самий reclaimed і оригінал. і спробуй відрізнити де що.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Краще зареєструватися? Чи дає купити без реги? І чи є переваги реги (крім історії купівель та закладок/улюбленого)? Може є інвойс/рефка? За реєстрацію по рефці щось дають?
І щодо сплати - краще в грн чи в валюті (якій)? Сплата краще зразу на сайті чи при отриманні? Як швидко і чия зазвичай доставка?

Мене саме цікавить купити блоки/блини 18650 за норм ціною. Можна і в Україні. Те, що в продажі є повно з розборок, так я і сам можу розібрати при потребі. І ціна може бути менше. А зараз думаю про використання саме блоками. Чи є тут хто саме розбирав таке? Який шанс натрапити на дохляка і в яких саме збірках (з яких авто/вело, яких фірм)?

Забагато питань. Я розумію, що купуючи поштучно, можна перевірити поштучно і є хоч якась гарантія. Але ж блоком має бути значно дешевше. Ті, хто зараз їх продає тисячами, вкладає і свою працю в розборку, тестування.

Наразі купую періодично по 5...10 шт у різних продавців. Найчастіше самси 26j з перевіреною ємністю 2500...2700 по 75+ грн.

Дякую наперед за відповіді на мої питання вище.

П.С. Полазив трохи по nkon і перше, що вкинулось в око - акуми кіппавер в Україні на сайті кіппавер.юа можна купити дешевше. І про деякі моделі акумів кіппавер, що їми торгує nkon, на сайті кіппавер.юа є інформація про зняття їх з виробництва. Мабуть там і дійсно без підробок, але ж і ціни...
І не знайшов там купити блоком/збіркою.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.12.22
Місто
Харків
Телефон
Redmi 4x 3/32
Краще зареєструватися?
я завжди реєструюсь, але там є можливість і без цього купувати. про реферальні програми не знаю, скоріше за все їх немає.
сплата як на звичайному сайті закордоном - спочатку гроші, потім товар. плачу завжди гривневою карткою, конвертація проходить по курсу мого банку.
доставка через meest з Європи.
акуми кіппавер в Україні на сайті кіппавер.юа можна купити дешевше
так, а ще різні екзотичні olight, xtar, nitecore та інші, які під обгорткою - panasonic, murata, lg чи ще щось.
ані keeppower, ані умовні olight, xtar, nitecore не є виробниками акумуляторів :) багато українських перекупів саме на nkon і беруть банки, не виключено що навіть і keeppower.
так, зборок у них немає, лише окремі банки.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
dzidzio, дякую побачив
це хороші акуми ?
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
приїхали кілька ліхтариків з Алі на 18650
деякі вміють заряджатись є роз*єм деякі ні
які краще купити в них акуми бо вони звісно пусті без комплектних приїхали
 
Зверху